Skocz do zawartości
Forum

Obawa o możliwość zapłodnienia


Gość MikeBike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewne wątpliwości.Spacerowalem kilkakrtonie sobie z dziewczyną za ręke i czesto wkładalem tą reke do kieszeni spodni w ktorej miałem bardzo mokro od spermy z powodu niekontrolowanego wytrysku. Oprocz spaceru za reke przytulalem ją i całowaliśmy się. Boję się że poprzez moją dłoń moglem przekazać jej nasienie na np jej dłon ktorą poźniej po odprowadzeniu jej do domu mogła się nie pozwalając umrzeć plemnikom na jej np dłoni, od razu zacząć masturbować bez umycia rąk, nie wiedzac o zagrożeniu.Czy powinienem jej doradzić test ciążowy? Czy istnieje jakieś minimalne ryzyko zapłodnienia? Dopiero po wszystkim spostrzegłem ze w tej kieszeni jest tak mokro .. Prosze o nie zartowanie ze mnie.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za dojrzale podejscie do mojego mogloby wydawac sie smiesznego tematu. Ale uwierzcie mi że po nocach nie moge spać bo wyobraża mi sie jak ten jeden najsilniejszy plemnik sposrod milionow znajduje droge jednak do celu mimo trudnych warunkow... Myslicie ze doszlo kiedyś do takiego przypadkowego zaplodnienia kiedyś?

Odnośnik do komentarza

Ten pierwszy komentarz troszeczke pobudził moje wątpliwości. Pytalem sie już wczesniej o całą sytuacje "fachowcow" i twierdzą ze plemniki nie przechodzą przez material i nie sa w stanie przetrwac w takich warunkach. I dodali że za duzo by bylo przypadkowych ciaz gdyby tak sie dało. Nie jestem widocznie gotow mentalnie na rozpoczecie zycia seksualnego.

Odnośnik do komentarza

Czy do końca uspokojony to nie wiem. Boje sie jakiegos dziwnego splotu okoliczności. Ale na pewono już o tym tak panicznie nie myśle. Wasze odpowiedzi w dużym stopniu mnie uspokoily :). Bo w sumie jesli coś takiego mogloby doprowadzic do zaplodnienia to i wizyta w toalecie na ktorej klamce, desce , spluczce rownież moze znajdować sie nasienie rownież mogłaby... Tak to sobie probuje tlumaczyć. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...