Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę byc w ciąży proszę o pomoc


Gość Qwertix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Uprawiałam sex 26,27 i 28 maja (sex był zabezpiecozny prezerwatywą)
lecz 29 (rano) myłam się z chłopakiem pod prysznicem. Właśnie wtedy obawaiam się że mogło dojść do zapłodnienia... Mój chłopak włożył mi penisa tak na 3-4 razy po czym wyciągnał, na szczęscie od ostatniego wytrysku skorzytał z toalety a przed włożeniem umył prącie. Wszystko trwało może 10 sekund po czym wyjął i dalej się myliśmy. następnie zrobiłam mu dobrze ręką. I teraz pytanie Czy mogę być w ciąży? bardzo się boję... Mam nieregularny okres ponieważ zażywałam leki na padaczkę który mi ten okres dramatycznie opózniały (nawet do 2 mies) teraz najczęsciej cykl trwa od 34-5 dni do 42? jest róznie... W ogóle nie martwiłabym się gdyby nie to że poczytałam w internecie że objawy ciązy sa identyczne jak mieśiaczki i moga plynnie przejsc na obkjawy ciazy hmm. Do rzeczy Objawy jak na okres zaczęły mi sie ok 3 czerwca czyli lekkie pobolewanie piersi przy dotyku i lekki bol podbrzusza na środku przy wysiłku fizycznym. W ogóle nie martwiłabym się ponieważ zawsze mam identyczne objawy (żaden objaw się nie zminił) gdyby nie to że naczytałam się na forach różnych możliwości.... Błagam proszę o pomoc dzisiaj (10.06) nadal wszystko czuję jakbym miała dostać okresu za niedługo. Zawsze mam w identyczny sposób objawy. nie mam zadnych bolu piersi ciaglych czy napadowych nie boli nie podbrzusze bez ruchu żaddna sennosc, apetyty NIC. Wszystko jak zawsze. Proszę mi pomóc. CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY? :C

Odnośnik do komentarza

Każdy choćby jeden raz bez prezerwatywy może zakończyć się ciążą. Może, aczkolwiek niekoniecznie.
Takie gdybanie...
Zrób test, najlepiej z 2,3 dni po terminie spodziewanej miesiączki, lub lepiej ( jeśli tak jak piszesz, masz nieregularne) badanie z krwi beta hcg w laboratorium 14 dni po stosunku.
Nie wiem ile masz lat, bez względu na to teraz nie rób żadnych głupot, w sensie nie pij, nie pal itd. Trzymam kciuki, by okazało się że jest tak jak sobie tego życzysz, jeśli jednak wyjdzie inaczej to pamiętaj,ze to nie koniec świata a kiedyś będziesz się z tego śmiała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...