Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mika oj jak ja cię rozumiem. Miałam identyczna sytuację w poprzedniej ciąży tylko w 16 tyg ale od początku ciąża zagrożona miałam krwiaka podkosmowkowego i odklejanie kosmowki i z tego były krwawienia. Potem już krwiak się wchłonął i nie było żadnych niepożądanych sytuacji. Ale jednak maleństwo przestało się rozwijać a potem przestało bić serduszko. Kiedy trafiłam do szpitala to naprawdę byłam pod super opieka mąż był cały czas przy mnie poród był zupełnie bezbolesny, oprócz bólu psychiczneg. Wszyscy odnosili się z szacunkiem i zostałam też odrazu poinformowana o wszystkich moich prawach i naprawdę nie mogę nic złego powiedzieć na opiekę medyczna w tym czasie. Niestety to tak jest że w służbie zdrowia dużo zależy od tego na kogo się trafi.

Odnośnik do komentarza

Wiola86 a dostałaś znieczulenie? mi nawet paracetamolu w czopkach nie dali... wszyscy byli na mnie wściekli że śmiałam przyjść do szpitala akurat w trakcie świąt. Co prawda to mały szpital pod Gorzowem Wlkp i nie wiem czy to reguła że kobietę której świat się załamał traktują jak kogoś gorszej kategorii.
Od tamtej pory mąż nie opuszcza mnie na krok. Nawet idę o poziom dalej - zastanawiam się czy mogę nagrywać zachowanie personelu medycznego w trakcie pobytu w szpitalu. Nie ufam tym ludziom. Powiem Wam szczerze ze jestem po tym wszystkim zupełnie innym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Moja kolezanka załatwiła to właśnie w taki sposób...
Ja mam bardzo niski próg bolowy. Zdarza mi się uderzyć w kolano o lozko i stracić przytomność z bólu. W marcu zemdlalam bo mąż miał krwotok z nosa. Sama krew przyprawia mnie o ból. U mnie będzie cc ale i tak się boje...

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia 12345

Wrocilam z gor z dziećmi bardziej zmeczona niz wyjechalam fajnie by bylo gdyby nie dluga jazda autem.
Ja jeszcze jestem na minusie 2 kg ale mam nadwagę i sie nie martwie. Ruchów tez nie czuje ale w poprzednich ciazach czulam ok 22 tc takze teraz tez jestem tak nastawiona.
Mika wspolczuje takiego przezycia i wcale sie nie dziwię ze chcesz to tak zalatwic ja natomiast boje sie cc nigdy nie mialam i moje wyobrazenia nie sa za dobre.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie z tymi ruchami to jest różnie raz wcześniej raz później. Ja już odczuwam regularnie kilka razy dziennie od dwóch dni teraz to już 20 tydz, ale pierwsze pojedyncze ruchy już poczułam w 17 tyg i raczej myślę że czasem początkowo trudno to odróżnić od ruchów jelit, a szczególnie jeśli to pierwsza ciąża.
Moni fajnie ze wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny no mi też niestety się,nudzi wakacje się skończyły syn poszedł do szkoły i do południa,nie mam co że sobą zrobić. Ale w tym tygodniu mąż dbał o to żebym się nie nudziła i codziennie rano przynosi prawdziwki z lasu to susze marynuje i już pomysłów brak co z tego robić. Ale już wymyśliłam że zacznę znów szydełkować bo co że sobą zrobić w pochmurne jesienne i zimowe wieczory.

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Czas wolny... nie pamiętam co to :-P ze 2 tyg temu w niedziele ucieklam z domu na pol dnia zjadlam sama ze soba randke, jakiś szoping i wrocilam tak zrelaksowana jakbym na wczasach all inclusive była :-) prędko się to nie powtórzy pewnie ale mam co wspominać :-P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...