Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Witam się i ja. Prawdopodobnie będę również mamą dzieciaczka z lutego 2018 . Ost @ była 3maja, test owu wyszedł mi 26maja pozytywnie więc owu myślę że było 27go nawet wedlug śluzu i bólu brzucha. Okres niby 10tego miałam dostać wdlg kalendarzyka. Przed 10tym i 10tego robiłam testy i wychodziły z jasną drugą kreseczką. Wizyta u gina dopiero 26go czerwca i to jeszcze nie do mojego bo na urlopie będzie.. Już się nie mogę doczekać. Co do objawów na początku troszke mialam kłucie jakby lewego jajnika, teraz czasem na myśl o czymś (np jedzenie ktore lubie) mnie naciąga az dziwnie i ciągle bym tylko cos jadła a zjem troszeczkę i mam dość, za 20 min znów czuję głód i tak w kółko. Wdlg kalkulatorów termin porodu niby na 17luty ale mi się wydaje że bardziej 27luty będzie ( mojego 1 syna. 9te urodziny )To chyba tyle. No i gratuluję wszystkim 2 kreseczek i życzę dużo zdrówka

http://www.suwaczek.pl/cache/41d3ad0dd5.png

Odnośnik do komentarza
Gość SzczęśliwaM

Cześć dziewczyny,

Witam po powrocie z urlopu. Odpoczęłam, ale także wróciłam zmartwiona, ponieważ ja żadnych objawów nie ma. Piersi bolą mnie coraz mniej, tylko jak mocno przycisnę. Żadnych bóli brzucha, rwania czy kłucia. Wiem, że to może się jeszcze pojawić, bo ciąża jest wczesna, ale jednak się martwię. Do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu, ale dzisiaj pójdę na betę zobaczyć jak rośnie, oby prawidłowo. Eh,...:(

Odnośnik do komentarza

SzczesliwaM nie panikuj...bo nerwy i strach to nie najlepszy doradca...ja w pierwszej ciąży nie miałam objawów od początku do końca a dzidziuś urodził się piękny i zdrowy. Teraz mam tak samo a piersi bolą mnie jedynie jak mocniej ścisne, też się przestraszylam bo na początku były bolesne dużo bardziej poszłam na usg ale wszystko jest Oki i lekarz mówił że każda kobieta ma inaczej a sterowanie się tylko szkodzi...trzeba być dobrych myśli i nie dopuszczać do siebie że coś może być nie tak.

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza
Gość SzczęśliwaM

Jagoda1985, nawet nie wiesz jak podniosłaś mnie na duchu. Ja wierzę, że tym razem będzie dobrze, ale jednak stres jest nieodłączną częścią naszego życia. Czekam na wynik bety, wiem że będzie prawidłowy :)
Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, tak jak pisałeś cie, nie ma co się stresowac- właśnie wróciłam z usg i jest wszystko ok.
Wg usg to równy 6tc, termin porodu na 12.02, słyszałam serduszko :)
Acha i ciekawostka przyrodnicza. Termin z OM to 15.01 !! A z usg 12.02, nieźle odchylenia co? Ale identycznie było w ciąży z synem.

Odnośnik do komentarza
Gość SzczęśliwaM

Amme, czyli Ty też nie masz żadnych objawów, oprócz piersi? A myślisz, że kiedy doszło u Ciebie do zapłodnienia? 6 tydzień i słyszałaś serduszko? To fantastycznie:) Ja idę na wizytę za tydzień w poniedziałek, mam nadzieję że moja radość będzie równie wielka. Gratuluję :)

Odnośnik do komentarza

SzczęśliwaM, dokładnie tak. Piersi lekko bolą przy ucisku mocniejszym, a np dziś to już w ogóle!! Co drugi, trzeci dzień mam wzdety brzuch a tak to nic. Dziś rano lekko mnie mdliło ale zaraz przeszło. Jedyny taki ewidentny objaw że coś się z hormonami dzieje to moje nastroje- apatia, nerwowość , wszystko i wszyscy mnie wkurzaja;)
Ale przypomniałam sobie ze w 1wszej ciąży mdlosci przyszły w okolicach 8tc

Odnośnik do komentarza

SzczęśliwaM pozwoliłam sobie sprawdzić twój wynik w kalkulatorze. HCG podwaja się co 1 dni 22 godzin (46 godzin).
Średni dwudniowy przyrost to 341 mlU/ml (105.1%) (w normie).
Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo. Gratulacje mam nadzieje ze jesteś spokojna.

Odnośnik do komentarza

cześć kobitki! jak się cieszę, że Was znalazłam :) widzę, że jest to już całkiem spore grono :) mój termin to 02.02.2018r. Będzie to nasze drugie dziecko. Pierwsza córkę urodziłam 26.01.2016r. Dziś dostałam kartę ciąży i skierowanie na badania krwi/ moczu. Czy wszystkie już jesteście po USG? Ja jeszcze USG nie miałam

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa, super wynik bety, to wychodzi jakoś 4/5 tc? To usg za tydzień akurat bo teraz pewnie niewiele byś zobaczyła;) musimy się dziewczyny uzbroić w cierpliwość a i tak do końca ciąży będziemy czekały na ten "następny moment"- widoczny brzuszek, ruchy dziecka, poród i potem- pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, krok, słowo... ;)

Monka, witaj!!! To jesteś na samym początku naszych lutowych mam, będziesz przecierac szlaki :D to różnica wieku będzie prawie że 2 lata mdzy Twoimi maluchami :) u mnie 2 lata i 9 mcy :D
A na jakiej podstawie lekarz założył kartę ciąży bez robienia usg??

Dziewczyny, wiecie coś na temat ryzyka konfliktu serologicznego? Ja mam Rh- a mąż Rh+, no i to moja druga ciąża a więc jest ryzyko konfliktu z krwią dziecka. Internetow nie czytam żeby się nie straszyc ale może któraś z Was ma wiedzę? Wiem tylko że trzeba w ciąży wielokrotnie powtarzać badania na przeciwciała.

Odnośnik do komentarza
Gość SzczęśliwaM

Witaj Monka, też mnie to zastanawia na jakiej podstawie dał Ci książeczkę, skoro usg nie miałaś? Trochę dziwnie.
Amme, ja się zastanawiam czy za tydzień będzie coś widać? Nawet wolałabym iść później żeby znów się nie stresować gdyby nie było widać jeszcze nic.
Ja z mężem też mam konflikt, ale to nasze pierwsze dziecko, więc z tego co wiem nie ma takiego znaczenia (jeszcze się w ten temat nie zagłębiałam)

Odnośnik do komentarza

Iwaneczka, takie bóle się mogą zdarzyć, gdzieś słyszałam że to może być od tego że prawy jajnik wyprodukował "szczesliwe" jajeczko. Ale dobrze ze masz dziś lekarza to i wszystko wypytasz:) trzymam kciuki żebyś widziała serducho:) na którą wizyta?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...