9 miesięcy, ciąża

Maluszki na Luty 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Aleksandra11

Aleksandra11

A 31, ja dzisiaj przy pierwszej wizycie w toalecie również zauważyłam brunatne plamienie na wkładce. Oczywiście mam już zepsuty dzień i boję się że kolejny raz poronie...
Monika, dla Ciebie to problem, ale co to kogo obchodzi, ehh. Ja w sobotę byłam na pobraniu krwi, okazało się, że połowy badań że zlecenia nie wiadomo dlaczego nie wykonano. Szlag mnie trafia, bo to była wyprawa, wstałam x mdłościami wcześniej, stałam w tym medicover przrpuszcxajac (będąc zmuszona przepuścić) wszystkie ciężarne i po godzinie weszłam, będąc kluta kilka razy. Po prostu porażka jak myślę, że muszę robić to jeszcze raz, szczególnie że za tydzień wizyta i nie mogę znów na spokojnie w sobotę.

56146 aleksandra11 Kobieta, 27 lat, Warszawa
Aleksandra11

Aleksandra11

A co do plamien, przy drugim poronieniu byłam sama z dwójką dzieci w domu. Bardzo krwawilam i się bałam, do tego bolał mnie brzuch. Wezwała karetkę i w między czasie mąż wracał z pracy w pośpiechu. Trafiłam w Warszawie do izby przyjęć na Madalińskiego - nie na oddział. Zwijalam się krwawiac przez 3 godziny w poczekalni, kolejka była długa i jeden lekarz. Obok izby przyjęć sala ktg i szczęśliwe Mamusie z brzuszkami- dla mnie wtedy koszmar. Najlepsze, że jak już doszłam do lekarza, okazało się że poronienie jest zatrzymane więc mam przyjść jak poronie do końca.
Dlatego a31 umów się może do prywatnego lekarza, chyba, że masz lepsza służbę zdrowia gdzieś.

56146 aleksandra11 Kobieta, 27 lat, Warszawa
Wiola86

Wiola86

A ja z Nowego Sącza woj Małopolskie.

Monika no nerwy nie są wskazane napewno.

Iwi ja też dziś jestem jakaś taka senna, nic mi się nie chce. Chyba pójdę spać, jeszcze do tego mam dziś tak wzdety brzuch że porostu tragedia i cały czas bąbelki :( nieznosze tego.

Asia to czekamy z tobą następne dwa tyg i wtedy już napewno fajnie zobaczysz maleństwo. Ale szczerze to podziwiam za odwagę bo ja po tylu CC to bym nie ryzykowala, ale skoro lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań to fajnie i życzę powodzenia.

55442 wiola86 Kobieta, 31 lat, Nowy Sacz
~A31M7

~A31M7

Kobietki biorę duphaston 2×1.. póki co jest dobrze..oby nie było gorzej i więcej..

A JA WOJ KUJAWSKO-POMORSKIE..

Domi2017

Domi2017 wpis edytowany

Cześć co do płomień jestem po poronieniu teraz jestem kolejny raz w ciąży jest to 10t i w 8 tygodniu miałam śluz zabarwiony krwią albo śluz kawy z mlekiem z dzidzią jest wszystko dobrze lekarz powiedział że w tym okresie tak może być bo wtedy akurat miała wystąpić @ albo od parcia w WC bo mam straszne zaparcia. Biorę duphaston wszystko po trzech dniach się uspokoiło choć ja miałam tylko zabarwiony lekko śluz.
Mam jak najwięcej odpoczywać.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

55391 domi2017 Kobieta, 31 lat, Pomorskie
Wiola86

Wiola86

A31 ale plamienie nadal występuje. Jeśli tak to możesz sobie zwiększyć dawkę do 3 tabletek ja tak brałam. Ale jeśli by do wieczora nie przeszło to dla spokoju na twoim miejscu pojechała bym na IP.

55442 wiola86 Kobieta, 31 lat, Nowy Sacz
Anula90

Anula90

A31 jezeli to jest śluz zabarwiony krwia a nie krwawienie to postaraj się położyć i dużo wypoczywać. Zobacz czy to nie jest w terminie co byś dostała okres. Jak nie masz bóli brzucha to nie ma sie co nakręcać. Ja często plamiłam po wcisnięciu luteiny a teraz wszystko się uspokoiło.
Ja z Torunia.

56094 anula90 Kobieta, 27 lat, Toruń