Skocz do zawartości
Forum

plamienie w ciąży


Gość Martyna244

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna244

Witam chciałam zapytać czy ktoś z was tak miał. Jestem w ciąży 5 tydzień od zapłodnienia czyli jestem w 7 tc. Czuję się dobrze moim jedynym objawem to obrzmiałe piersi. Dzisiaj nad ranem jak poszłam do toalety zobaczyłam na bieliźnie plamę krwi nie wiem czy była z jakaś wydzielina bo miałam ciemną bieliznę. Jak włożyłam palec do środka to miałam czysty. Nie mam żadnych bólów brzucha a wizytę u ginekologa mam dopiero 25 maja.. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych plamien dla tego nie wiem co robić. Czy powinnam sie martwic?

Odnośnik do komentarza
Gość martyna244

Dodam jeszcze ze gdzieś od 4 lat mam nadżerkę ale cytologie wychodziły dobrze i przy ostatnim usg 2 tyg temu okazało sie ze mam torbiel na prawym jajniku 6 cm czy to może mieć jakiś związek z tym plamieniem?

Odnośnik do komentarza
Gość Avocado

Witam
Ja również mam podobny problem. 9 dni temu zaczęłam krwawic,wtedy był to moj 5 tydzień od zapłodnienia. Mieszkam w UK więc pojechałam na pogotowie gdzie zrobili mi badanie moczu i usg dopochwowo .Na skanie nie było widać żadnych nieprawidłowości a dziecko było umiejscowione w dobrym miejscu. Teraz muszę czekać do poniedziałku na kolejny skan, mam czekać aż będzie coś więcej widać. Bardzo się boję bo krwawie już 9 dni ale w Uk nie przejmują się tym tak jak w PL. Na wszelki wypadek umówiłam się też do polskiego ginekologa.Mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Matyna244

U mnie skończyło sie wczoraj na brązowej wydzielinie dzisiaj już nic nie leci i brzuch mnie nie boli wiec mam nadzieje ze yo nie było nic groźnego i ze w czwartek sie wszystko wyjaśni jak pójdę do lekarza..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...