Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Doris będzie dobrze :) też mówimy że będziemy się cieszyć jak się potwierdzi że synek ale jak się okaże że jednak córka to też będziemy szczęśliwi :) najważniejsze jest właśnie to żeby było zdrowe :)
A ruchy czuje raz właśnie bardzo nisko, a potem też pod pepkiem prawie, więc chyba dzieciątko pozycje zmienia często :)

Odnośnik do komentarza

Doriss aż sprawdzę zaraz czy ja na pewno mam dzisiaj wizytę :D połowkowe przed nami. Zakręcona jestem i się umówiłam na ta sama godzinę do fryzjera.. no cóż włosy poczekają na kolejny termin. Jak lekarz potwierdzi dziewczynę to biorę się za segregacje ciuszków. Ale prac będę wrzesien/ październik.
Myszka zdrówka życzę. Dbajmy o siebie dziewczyny bo idzie jesień a babcie sposoby tylko nam zostają do leczenia najczęściej :) :*

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Ja wyraźne ruchy poczułam na przełomie 18/19 tc, teraz jak czasem fiknie mocno to aż zaskoczona jestem :) moje dzieciątko jest najbardziej aktywne wieczorami, ciekawe czy po porodzie też tak będzie.
Ja właśnie czekam z niecierpliwością na polowkowe czy się potwierdzi płeć i zacznę kupować ciuszki, bo nic nie mam i trochę mnie wyprawka przeraża :/

Odnośnik do komentarza

Dirisss wszystko będzie dobrze.
Kiti również powodzenia na wizycie.
Najważniejsze żeby były zdrowe. Ja też czekam na potwierdzenie że względu na zakupy. Niestety byłam na sklepach i nie ma za bardzo nic uniwersalnego. Albo różowe albo niebieskie a jak coś białego to albo w kwiatki albo w samochody /samoloty.nawet smoczki w kolorach różu i błękitu masakra jakaś a jak był biały to z jakimś małym akcentem na płeć.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r87prjqphq.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam jutro usg połówkowe.. Od wczoraj boli mnie głowa, a dzisiaj nawet miałam lekkie mdłości.. Ratuję się słaba kawą, wczoraj trochę pomogła ale dzisiaj niby ciśnienie mam dobre może to na tą pogodę.. Mała aktywna to najważniejsze czekam jeszcze do wizyty u lekarza. Mam pytanie do mam co maja dzieci w przedszkolu. Moja córka idzie pierwszy raz i troche sie martwię umowę podpisałam w czerwcu, ale nie wiem jaką wyprawkę kupić i czy jest jakieś rozpoczęcie w przedszkolu? Musze tam podjechać i porozmawiać z dyrektorka bo na umowie ani na stronie przedszkola nic nie ma..

Odnośnik do komentarza

hej u nas w przedszkolu wyprawki sie nie kupuje na początku jest składka na przybory a w ciągu roku 2 razy ryzę papieru sie przynosi bo dzieci dużo rysują i chusteczki przynosimy bo wiadomo katary częsta sprawa do tego kubek i szczoteczka do zębów i pasta. To tyle. w tym raku mój mały ze wzgl. na reformę zmienia miejsce -ich oddział( 1 z całego przedszkola !) został przeniesiony do budynku po podstawówce-muszę sie tam wybrać w przyszłym tyg i zobaczyć jak to będzie wyglądało.....

Odnośnik do komentarza

dziewczyny któraś miała problemy z szyjka? chyba któraś nas pisała ze jej sie skraca i musi leżeć...przepraszam nie pamiętam która...
pyt. mam jaka długa jest szyjka i czy lek. mierzył?podał powód tego skracania? i jakie dalsze postępowanie?
ja mam jutro wizytę i sie stresuje i mam na dodatek głupie sny ciągle mi sie zęby śnią -a wiadomo co to znaczy .......

Odnośnik do komentarza

precel79 ja mam skracającą się szyjkę. Ma 31mm. Przy 25mm zaczyna się panika, skierowanie do szpitala i możliwość założenia krążka lub szwów. Jednak muszę narazie leżeć, bo ona może się wydłużyć. Mam nadzieję, że tak będzie, bo leżenie w ciąży wcale nie jest takie dobre... Miałam robione usg przezpochwowe, aby móc ocenić długość szyjki. Miałam jednorazowe krwawienie, dlatego wylądowałam natychmiast u lekarza. Poza tym żadnych innych objawów (delikatny ból brzucha jak na okres, ale nieuciążliwy - wydawało mi się, że macica się rozciąga, jednak to były lekkie skurcze, które po odpoczynku i nospie minęły). Niestety u mnie powodem był normalny tryb życia, spacery itp.ale bez dźwigania i zbytniego obciążenia. Dostałam magnez w maksymalnej dawce i luteinę. Za dwa tygodnie kontrola. precel79 dlaczego podejrzewasz u siebie skróconą szyjkę?

Odnośnik do komentarza

No i Zuzia potwierdzona :) miała być Milenka, ale starsza tak słodko mówi "Ziuzia". Lekarz mnie porządnie nastraszył bo długo badał serduszko,potem na zwolnionym tempie i mi coś tłumaczy. Aż w końcu się go pytam czy wszystko w porządku. Potwierdził :) prawie 400g. Szyjka ok ale nie wiem jaka długa.
Przepuścilam jedna dziewczynę, potem jeszcze weszła kolejna tylko po receptę, potem pani z recepcji no i godzinę opóźnienia w sumie :/
Ahh i musze za dwa tygodnie isc po chorobowe tylko no i ta przyjemność 50 zł :/
Ale najważniejsze że mała zdrowa i rośnie ładnie. Przytyłam juz 6kg

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Lucyna u mnie dziecko nisko naciska na szyjkę ruchy i serduszko jak słucham to tuż przy spojeniu mam nakaz porządnego oszczędzania sie więc poleguje ale od tego boli mnie kark głowa i plecy ehhh starość nie radość
jutro wybadam lek. bo mój mnie zbywa jak pytałam o szyjke to stwierdził że trzyma z tego co na usg widział( miałam przez brzuch)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...