9 miesięcy, ciąża

Styczniówki 2018 :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Szamika

Szamika

Pola gratulacje, witamy kolejnego malucha! :)

Myszka i Biedronka u mnie seksy zadziałały dopiero po terminie, ale warto próbować wcześniej ;)
Biedronka a czemu lekarz tak szybko chce Cię skierować na wywołanie? Z tego co wiem, to kieruje się dopiero tydzień po terminie...

Irene zobaczysz jak zleci Ci ten czas, już niedługo ciąża będzie tylko wspomnieniem ;)

Caroline to już miesiąc? O rety! Kiedy ten czas minął? To od dzisiaj Twój maluch nie jest już noworodkiem a niemowlakiem, wszystkiego dobrego! :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

29821 szamika Kobieta, 29 lat, Gdynia
bierdonka

bierdonka

No lekarz nie mowil na kiedy dokładnie mnie skieruje a tydzien po bedzie 21 stycznia ale juz następnej wizyty nie bedzie raczej umawiać ;)

54154 bierdonka Kobieta, 30 lat, Pomorze
Irene

Irene

A mój kazał przyjechać na 7.00 na czczo do szpitala w dniu, w którym wypada termin porodu, jeśli do tego czasu nie urodze... A Wy się zglaszacie po terminie?

56318 irene Kobieta, 30 lat, K-c
Caroline0887

Caroline0887

No a my się jeszcze od wczoraj naświetlamy. Na badaniach kontrolnych lekarka widząc że jest żółty zleciła badanie bilirubiny i mamy nawrót żółtaczki który trzeba naświetlać... mamy lampę w domu więc mały znowu się opala... ale już widzę że nawet na oko jest mniej żółty... :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

31066 caroline0887 Kobieta, 8 lat, C.
monia1992

monia1992

Gratuluję nowym mamusiom ślicznych pociech :) Ale Wam zazdroszczę, bo u mnie po czwartkowej wizycie niby szyjka skrócona, ale zero rozwarcia i lekarz powiedział, że w ciągu tygodnia to ja na pewno ni urodzę, jak się położna śmiała, że to już może moja ostatnia wizyta. Więc cały czas czekamy...

56930 monia1992 Kobieta, 26 lat, Gniezno
Szamika

Szamika

Dziewczyny ile śpią wasze maluchy? Mój Ignaś przespał dzisiaj cały dzień. Oczywiście budzi się na karmienie, ale dzisiaj miał może 15 minut czuwania, a tak to je i śpi. Nie wiem czy to nie za dużo, nie pamiętam już jak było z moimi chłopakami.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

29821 szamika Kobieta, 29 lat, Gdynia
~KasiaP1992

~KasiaP1992

Hej dziewczyny, ja jestem 2 dni po terminie a już 3 noce mam okropne skurcze, boli mnie brzuch i odcinek lędźwiowy do tego ten okropny ucisk na odbyt przy skurczu w pozycji siedzącej.. poprzedniej nocy skurcze trwały od godz 2 do 6 rano (przerwy między skurczami wahały się od 6-10 min) po czym ustały i właśnie teraz siedzę i już 3 razy złapały mnie takie bóle skurczowe że nie mogłam złapać oddechu... mam nadzieje że urodzę na dniach bo już mi się płakać chce z tej bezczynności...

Dorisss

Dorisss

Gratuluję kolejnych pociech. Wszystkie są cudne. Dużo zdrówka dla nich i mamusie dla Was również ;)
Caroline to Was dopadlo... Dobrze ze lampę masz w domu. U nas jest poprawa. Dalej antybiotyk inhalacje i inne. Monitor oddechu dalej jest ale ograniczają tlen. Już 8 dni za nami. Coś mówili że do piątku min posiedzimy... Ważne żeby wróciła do zdrowia.

49414 dorisss Kobieta, 30 lat, Wroclaw
Irene

Irene

Tak czytam o tym,co się dzieje po porodzie z waszymi malenstwami, że przestaje się bać samego porodu :-(

56318 irene Kobieta, 30 lat, K-c