Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;) my to nie wiadomo czy grudniówki czy styczniówki wiec Kurka zapraszamy :)
Eewelaa tez mam córe z października 2015. Miałam cc i teraz pewnie tez cc i to w grudniu, ale będe przekonywac lekarza, byśmy zaczekali do samoistnego rozpoczecia porodu to może uda sie urodzić w styczniu :) Córke ur 8 dni po terminie

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Czec dziewczyny, sledze poczynania na forum parenting juz od kilku dnia ale dopiero teraz zdecydowalam sie napisac. Zroblam test w sobote, 6 dni po oczekiwanej @ i zobaczylam dwie kreski :) Chyba poczekam 2 tygodnie na wizyte u gina zeby bylo wieksze prawdopodobienstwa na akcje serca en usg bo ostatnim razem poszlam wczesnie i nie bylo :(

Odnośnik do komentarza

Cześć! Dziś zrobiłam trzeci test i druga linia coraz ciemniejsza :) Staraliśmy się z mężem 11 miesięcy i w końcu się pojawiły! To moja druga ciąża (mam już 15 letniego syna) i mam sporo obaw, ale najważniejsze, że "początek" za nami.
Pozdrawiam przyszłe styczniowe mamy :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Trzymam za wszystkie kciuki. U mnie także test ciążowy pozytywny.Czekam na wizytę 8.05. Trochę się boję.W lutym dowiedziałam się że mam tężyczkę.Odstawiłam teraz leki .Zostały suplementy i powróciły skurcze mięśni,drżenia. Nie wiem jak na to zareaguje moja kruszynka.Musi być silna i walczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam w UK. W pierwszej ciąży nie widziałam gina ani razu. Pierwsza wizyta u położnej jest w 9 tyg. Pierwsze USG w 12 (robi je specjalista tylko od USG). Dobrze że lecę do Polski to pójdę na wizytę, tutaj prywatnie jest straszne drogo.
Szamika to masz już dużego synka :). Ciekawe jak nasze dzieciaczki zareagują na rodzeństwo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...