9 miesięcy, ciąża

poduszka do karmienia - czy pomocna?

etie

etie

Mamy, które miałyście lub zamierzacie zakup poduszki do karmienia, powiedzcie proszę , czy korzystanie z niej jest pomocne w karmieniu?
Ja jestem wysoką osobą, mam średnie piersi (miseczka C) i przy pierwszym dziecku karmienie nie było dla mnie komfortowe, dla dziecka również - nie mógł dobrze złapać sutka przez co jadł nerwowo i połykał dużo powietrza.
Jakie są wasze doświadczenia z karmienia z poduszką, na co zwrócić uwagę przy wyborze poduchy?

24105 etie Kobieta, 32 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mimma

~Mimma

Sama korzystalam. I bylam zadowolona. Niestety brak porownania bo pierwsze dziecko i odrazu zainwestowalam. Poczatkowo spoko. Pozniej jak juz dziecko bylo wieksze uzywalam zwyklej poduszki 70x50. Czasem tez jak bylo male. Wiec nie jest to wedlug mnie konieczny zakup gdyz nawet lepiej mi sie karmilo na zwyklej poduszce. Syn tez czesto jadl na lezaco. Ale poduszka byla pomocna np przy karmieniu w samochodzie.

~Ania gość

~Ania gość

Dla mnie poduszka była bardzo pomocne. Ale wazne jest jaka. Mialam mozliwosc przetestowac kilka poduszek do karmienia i najwygodniejsza dla mnie byla z firmy mothercare. Dobrze jest tez miec dwa pokrowce na zmiane lub obkladac poduszke pieluszka bo roznie bywa przy karmieniu a wiadomo ze prania troche jest przy dziecku. Przy zakupie takiej poduszki warto zwrocic uwage na jej twardosc i wysokosc. Dla mnie mniej miekka byla lepsza bo dziecko zbytnio sie w nia nie zapadalo. Wyzsza lepsza bo dziecko bylo na odpowiedniej wysokosci do piersi. A taka poduszke mozna rowniez pozniej wykozystac np. Polozyc dziecko na niej oparte.