Skocz do zawartości
Forum

Pomocy! Alkohol do 6 tygodnia ciąży ktoś tak miał?


Gość Zalamana11996

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam miesiączki od 11 dni nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji jedynie okres mi się spóźnił max do 3 dni a tak to mam miesiączki regularne. Myślę że to przez stres i to dość silny również wróciłam z podróży gdzie różnica czasowa to 7 godzin plus przeziębienie ale niestety też nie wykluczam ciąży. Czuję od czasu do czasu lekkie bóle brzucha i mam wrażenie że będzie miesiączka ale nic z tego. Mam również białą wydzieline

Odnośnik do komentarza

Czesc, jak skonczyly sie Wasze przygody z alkoholem, czy dzieci urodzily sie zdrowe i rozwijaja sie prawidlowo? Jestem w bardzo podobnej sytuacji, bo 5 dni przed spodziewana miesiaczka bylam na wyjezdzie i popijalam codziennie az do dnia spodziewanego okresu... wczesniej zrobiony test ciazowy wyszedl negatywnie, takze myslalam ze sie nie udalo. Teraz jestem przerazona i zalamana, ze zaszkodzilam dziecku...

Odnośnik do komentarza

Czytalam ten tekst (tak jak chyba caly internet), ale wciaz sie martwie, bo informacje sa sprzeczne... wiem ze nie powinnam sie az tak denerwowac bo to bardzo szkodzi, ale nie potrafie nad soba zapanowac. Najbardziej pocieszaja mnie historie matek, ktore mimo picia urodzily zdrowe dzieci, a niestety na tych wszystkich forach jest wiele pytan i teorii, a bardzo malo konkretnych przykladow :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...