Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

JustynaEm niewiele wiem o przebiegu ciazy blizniaczej, ale mysle ze obecnosc dwoch pecherzykow jak najbardziej moze swiadczyc o tym, chociaz jednego wlasciwie tez, bo o ile sie nie myle to przy blizniakach jednojajowych jest jeden pecherzyk? Ale wiem ze bardzo wysoki poziom betahcg moze wskazywac na ciaze blizniacza. Nie wiem natomiast kiedy oficjalnie lekarz to stwierdza, byc moze kiedy juz sa dwa serduszka.
Jamama trzymaj sie!

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktjw4zty66dgng.png

Odnośnik do komentarza

To i ja dam się bardziej poznac;)
Mam 29 lat jestem ze Szczecina. Od roku mężatka. Mam 4 letnia córkę. Pol roku temu w 10tym tyg straciłam Fasolkę ale teraz jestem dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze. Z wykształcenia jestem inspektor em bhp tym też zajmuje się zawodowo, dodatkowo jestem menagerem restauracji. Obecnie trwa 7tydzien w środę mam wizytę ( trzymajcie kciuki) bo stres juz mnie dopada ogromny;/ termin mam na 2.grudnia

Odnośnik do komentarza

Jamama - trzymaj się kochana! pamiętaj, że prędzej czy później złe rzeczy są nam wynagradzane w życiu! wierze w to głęboko, że jeszcze dużo dobrego Cie czeka. najwazniejsze to się nie poddawać:) buziaki

to i ja coś powiem o sobie: Julka, 28lat, Gdańsk :) ciąża nr 2, Kacperek już ma prawie dwa latka i rośnie jak na drożdzach :)

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze każda coś o sobie pisze.
reNiferr będzie ok. Trzeba myśleć pozytywnie. Ja wcześniej nie pisałam ale w 2006 roku straciliśmy córeczkę w 27t.c był koszmar w drugiej ciąży o niczym innym nie myślałam tylko by dotrwac forum 26/27 t.c wtedy poszłam na dwa tyg do szpitala na obserwację tak panicznie bałam się tego czasu. Nie cieszyłem się ta ciąża tylko cały czas bałam to był błąd.
Dlatego ciążę z Tola przechodziłam już inaczej, nawet miałam krwawienia w 7 tyg ale postanowiłam się nie poddawać i cieszyć tym że jestem w ciąży a stres na pewno nie pomaga. Dxiewczyny będzie ok cieszmy się tym stanem

Odnośnik do komentarza
Gość Alexxxandra

jestem jestem;))!
u mnie wszystko okej, zapisałam sie do tej szkółki co mówiłyscie i mega mi sie podoba. wszystko na tacy mam podane. myslalam w sumie ze nie ogarne tych informacji ale jest okej. zmusiłam męża do oglądania ze mna tych filmikow kursowych w weekend ;D fajnie, dzieki jeszcze raz, juz mniej panikuje
O mnie: 24 lata, ciąza nr 1, mąż od roku. ;D
a wracajac do tych wód - któraś z Was pisała o nałęczowiance, a czy moze któras piła te filtrowane wody? pytam bo nie wiem czy one sa dobre w ciązy

Odnośnik do komentarza

Woda źródlana to to samo co woda z kranu, więc to zależy od Ciebie czy wolisz zainwestować w brite i filtr Raz na mc czy w plastik. Mineralna wiadomo - jak masz zdrowe nerki to jak najbardziej.

Ja wolę wodę z butli, ze względu na bąbelki, a Muszynianke ze względu na smak. A że nie lubię samej wody, nauczona +22kg z poprzedniej ciąży dodaje trochę cytryny lub trochę soku z jabłek

Odnośnik do komentarza

Mady bardzo mi przykro kochana :*

Tak czytam Wasze wpisy i sama zacyznam sie martwić bo u mnie to praktycznie żadnych objawów nie ma, jedynie co to ból piersi taki do zniesienia no i senność. Przypominam sobie swoją pierwszą ciąże ale wtedy miałam 17 lat to było tak samo, żadnych mdłości itp. Wiem że każda ciąża jest inna i każda kobieta jest inna ale zaczynam się martwić.

Dziś powiedziałam mojej szefowej. Bardzo się denerwowałam tą rozmową a ona się ucieszyła pogratulowała i powiedziała ze szkoda tylko że już się nie napijemy razem i nie potańczymy na imprezie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Mady przykra informacja niestety:( trzymam kciuki za powodzenie.
Gocha1988 łącze się w dolegliwościach. Niby nie odwiedzam toalety ale cały czas męczą mnie nudności zawroty głowy brak siły. Okropne uczucie nie miałam tak wcześniej. Jeszcze najgorsze dostałam plamienia wczoraj u lekarza i nakaz leżenia, luteine duphaston i no spa:(
Justyna133 super. Masz już za sobą ta rozmowę a mnie jeszcze ten stres czeka.
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...