Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochane, słuchajcie tu widziałam przed chwilka ze dziewczyny z Warszawy sie odnalazły na forum, moze byśmy troche opowiedziały o sobie ( oczywiście te które maja na to ochotę :))
Ja jestem Marta, mam 24 lata, od 8 miesięcy mężatka, pracuje w biurze PCK oraz w grupie ratownictwa (wolontariat)
Jestem w Ostródy (Mazury), to moja pierwsza ciąża, termin mam 13grudnia

Odnośnik do komentarza

To teraz ja :D
Mam na imie Justyna pochodze z okolic Zielonej Gory, mam 32 lata, od dwoch lat mezatka, jest to moja druga ciaza, syn z poprzedniego zwiazku ma 14 lat i jest wspanialam chlopcem choc bylo mi bardzo trudno go wychowywac w tak mlodym wieku i na dodatek samotnie, ale to juz bylo. Z zawodu jestem glowna ksiegowa, obecnie koncze studia II stopnia na kierunku ekonomia. Od pazdziernika 2016 rozpoczelismy starania o dzidzie a od listopada zamieszkalismy w naszym domku :). Przez te pol roku udzielalam sie tu na forum "czekajac na dwie kreseczki". Uuu jak sie rozpisalam ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

To i ja kilka slow o sobie napisze. Jestem Kasia, mam 29 lat i mieszkam w okolicach Krakowa, z wyksztalcenia ogrodnik, obecnie na urlopie wychowawczym. Od 2013 roku mezatka, a w 2015 na swiat przyszedl moj syn Bartlomiej. Teraz jakims cudem udalo nam sie zajsc w ciaze juz w pierwszym cylku, co mnie mocno zaskoczylo i dlugo nie docieralo do mnie ze jestem juz w ciazy (o synka staralismy sie 5 miesiecy).
Jeszcze nie bylam u lekarza, ale wizyta w ten czwartek, wszystko sie okaze bo to juz bedzie skonczone 7 tygodni.

Sowianka czyzby blizniaki? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktjw4zty66dgng.png

Odnośnik do komentarza
Gość PrzyszlaMama90

Witam dziewczyny, mam pytanie jestem po poronieniu po trzech tygodniach ponownie udało mi się zajść w ciążę pierwszy wynik bety z 18.04 - 43.3 drugi z 20.04 - 208 trzeci z 24.04- 1008 czy to odpowiedni przyrost ? Bardzo się boję ze znów coś się zadzieje Bardzo proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...