Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Emma, co nieco się orientuje. Żeby przejść na chorobowe ciążowe (płatne 100%, nie 80 jak macierzynski) musisz w pracy złożyć wniosek dot rezygnacji z urlopu macierzyńskiego a w pierwszym dniu "pracy" przynieść L4. Najlepiej zapytać pracodawcę, bo to wiwm z Internetu, poinformuja Cie i przygotują wszystkie druki. No i najlepiej być umówiona z lekarzem na wizytę żeby wystawił L4.
U mnie sytuacja jest trochę inna bo jestem na zaległym urlopie wypoczynkowym. Wszystko już na mnie czeka :( Jeszcze nie poinformowałam Szefowej ehhh
Też miałam CC z powodu braku postępów porodu. Ciąża przenoszona, dwa dni w bólach i ostatecznie cięcie.

Odnośnik do komentarza

Aneta Justyna mi sie właśnie wydaje że nigdy wcześniej nie miała, robiły mi się wewnątrz na wardze afty tak jak teraz ale na zewnątrz raczej nie :/ nie wiem czy ja się w nocy nie ugryzłam czy co na razie lekko szczypie i nic więcej nie wiem co robić :/ nie zadzwonię do rodzinnego bo zaraz całe miasteczko w którym mieszkam będzie wiedzieć a ginekolog do którego chodzę będzie w poniedziałek dopiero ehh cały czas jakieś zmartwienia

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Czy nieśmiało mogę dołączyć do grupy?
Jestem mamą prawie 8-latki (23.06) i 19 miesięcznej Toli.
We wtorek na teście zrobionym dla spokoju mimo chodem xobaczylam dwie kreseczki.
Powiem tak nie dochodzi jeszcze do mnie ta informacja. We wrześniu miałam wracać do pracy. Nawet tydz temu rozmawialiśmy o tym z pracodawcą nie wiem jak mam to teraz powiedzieć.
Z mężem bardzo się cieszymy choć jesteśmy zaskoczeni. Nie mogliśmy die zdecydować.....
A najśmieszniejsze to to że o Tole staraliśmy się 4 lata i to poprzez monitoringi i stymulacji.

Odnośnik do komentarza

Coś zalogować się nie mogę przez telefon :-P

Ja byłam w środę u lekarza, akurat też wtedy zaczęłam lekko krwawić, ale serduszko bije, osłonowo dostałam luteine.

Emma0203 mamy dzieci w podobnym wieku, moja ma prawie 10 miesięcy i też miałam cc, a nie pocieszę Cie z tymi badaniami, bo mi lekarz kazał robić wszystko od nowa, łącznie z cytologią i usg piersi :-P

Ja mam jeszcze 2 miesiące macierzyńskiego, ale nie przechodzę na l4, akurat jak mi się skończy to już ciąża będzie pewniejsza i wtedy przejdę na l4

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! U mnie dziś zaczyna się 8 tydzień i zaczynam martwić się brakiem skierowania na jakiekolwiek badania. Czy macie już jakieś za sobą? Jest jakiś konkretny zestaw, który powinno się zrobić do któregoś tygodnia? Z synkiem pamiętam od początku multum badań. Toksoplazmozy, hcv, glukozy, różyczki, mocz i pełno tego a teraz nic. Za szybko czy doktor olał?

Odnośnik do komentarza

MARTA E a kiedy byłaś u lekarza na wizycie? Ja w pierwszej ciąży około 10tyg dostałam skierowania na wszystkie badania około 13tyg później prenatalne.

Ja za to dziewczyny załamała się moje przeziębienie nie przechodzi a dziś to nawet doszło zapalenie spojowek. ..nie ma chyba gorszej rzeczy jak zachorować na początku ciazy?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...