Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny no a ja się wzmacnia jak mogę czosnek, cytryna, miód, imbir itd itd katar mam taki ze aż ucho mam zapchane trochę się boje ze przerodzi się to w większa infekcje ;/ ale przynajmniej przekonałam się ze napoje imbirowe pomagają na mdłości i to działa! ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tez dziś miałam ciężki poranek. Strasznie brało mnie na wymioty i do tego jeszcze jakbym miała jelitowke. Oblał mnie zimny pot momentalnie zrobiłam się taka slaba dobrze ze mąż był w domu bo myślałam że zemdleje. Pierwszy raz coś takiego miałam. do tej pory praktycznie żadnych objawów, zaczął mi się 7 tydz ale mam nadzieje ze to co spotkalo mnie dzis tano było jednorazowe;p

Odnośnik do komentarza

Emma, u nas też był ten jeden jedyny raz... ściągnąłam sobie nawet apke kalendarzyk na telefon... ale co z tego skoro kp i cykle nieregularne.. o starszaka staraliśmy się pół roku na wspomaganiu CLO z powodu PCO, ta ciąża jest mega zaskoczeniem!
Na mdłości faktycznie imbir jest dobry. Ponieważ nie znoszę jego smaku, kupiłam suplement diety na 1 trymestr właśnie z imbirem. Działa :)

P.S.
U nas pada śnieg! Niesamowite! Całkiem niedawno spacerowalam w pełnym słońcu i temperaturze 20 parę stopni!! Co spojrzę za okno to oczom nie wierzę!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Obiecałam dać znać jak w pracy. Tak więc reakcja szefowej fatalna. Zrobiła taką nerwową atmosferę że bałam się że maleństwu ten stres zaszkodzi. Odczułam że jej interes jest milion razy ważniejszy niż moja dzidzia. Chciałam się rozejść polubownie ale niestety nic z tego. Na pewno nie będę ryzykować zdrowia i życia dziecka za marne grosze. Poza tym doszedł mi dziś nowy objaw ciążowy o którym dotychczas tylko czytałam - nadmierne ślinienie się. Irytujące i wzmaga mdłości :/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) u mnie ból brzucha ustał. Jeszcze czasami delikatnie zaboli. Z objawów to tylko to i oby tak dalej. Jak sobie przypominam tak przechodziłam pierwszą ciążę, byłam tylko lekko senna i nic więcej. Umówiłam się na pierwszą wizytę 8.05. ale myślę że pójdę wcześniej na kasę chorych po skierowania na wyniki, nie będę płacić za coś za co co miesiąc płacę i to nie mało.
Co do pracy to też się obawiam reakcji szefowej, ale na razie póki nie potwierdzę ciąży na usg nikomu nic nie mówię. Co ma być to będzie mam zamiar pracować jak dłużej ale wiadomo tego się nie wybiera.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny ;) mnie nadal męczą mdłości ale już trochę mniej na szczęście ale za to miałam chwilowe kłócić w dole brzucha takie pulsacyjne i nir wiem od czego to może być czy to normalne :/
Marta przykro mi że Cie szafowa narazila na nie potrzebny stres sama jest kobieta i powinna Cię zrozumieć a nir jeszcze pretesie mieć:/ ale dziecko jest najważniejsze musisz teraz dbać o siebie i o maleństwo :)

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjow3fqq0ji.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydmuq5q8jc.png

Odnośnik do komentarza

MartaE to okropnie, że tak szefowa zareagowała, współczuję.. Też dzisiaj byłam powiedzieć swojej, że nie wrócę do pracy tak jak miałam w październiku, tylko ponad rok później.. Bałam się jej reakcji, a zdziwiłam się bardzo pozytywnie na szczęście, pogratulowała, kazała się nie przejmować. Póki co wykombinuje zastępstwo i jakoś to będzie. Aż jestem pod wrażeniem jej reakcji, dokładnie inaczej niż u Ciebie.. Może Twoja szefowa jeszcze to sobie przemyśli i przy kolejnym spotkaniu będzie milsza..
Justyna133 dobry pomysł z tymi skierowaniami, przy pierwszej ciąży wydałam majątek na badania. Teraz mam nadzieję, że skoro tak krótki odstęp od tamtej ciąży, to chociaż część badań mnie ominie.
Życzę spokojnego wieczoru i jak najmniej uciążliwych objawów;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/bhygue3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...