Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rodzewgrudniu

Koleżanki, też rodze w grudniu i mam może nietypowe pytanie, ale może ktraś ma w temacie doświadczenie i pomoże mi w wyborze. Sa tu jakies alergiczki? Bo ja i narzeczony tak :/ głównie roztocza, Adas wszystko co wziewne więc wymysliliśmy że kupimy materac antyalergoczny dla maluszla. Po wielu poszukiwaniach znależliśmy coś takiego http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/
i pora by kupić, jakiego jesteście zdania? Jak wiem alergeny najlepiej zabić przez pranie w temp ponad 50 st i zamrażanie , a w tym przypadku wchodzi w gre jedno i drugie, bo pokrowiec nadaje sie do prania a wkład z pianki lateksowej do zamrażania . Doradźcie prosze

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny chciałabym się dowiedzieć czy na początku ciazy miałyście wykonywane badanie genu Mthfr ? Szukam osoby która miała wykryte nieprawidłowe mutacje genu. Ja osobiście mam wykryte 3 , wizytę mam za pare dni ale odchodzę od zmysłów czy jest szansa na dobrze rozwijająca się ciaze :( obecnie jestem w 11 tygodniu

Odnośnik do komentarza

Moja Lilianka urodzona rowno w termin 21.12. 17 o godzinie 6.25 dziś ma 7 miesięcy i 2 tygodnie. Mamy już 3 zęby, siedzimy twardo, szykujemy się do raczkowania choć dupka ciężka ważymy już 10,5 kg i jesteśmy oczkiem w głowie rodziców i starszej siostry. Pozdrawiam :))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...