Skocz do zawartości
Forum

Ciąża bez wytrysku


Gość roksanka1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roksanka1987

~wtrysk
mysle ze bardzo wazne jest pytanie do partnera seksualnego : czy sie intensywnie onanizowal zanim wlozyl ?, chodzi o to ze po onanizmie mogl sie nie umyc a onanizowal sie sam poniewaz chcial sie bardziej podniecic, w kazdym razie mysle ze to jest bardzo wazne pytanie do partnera aby wyjasnic ta sytuacje

nie wiem co robił w domu, na pewno był po kąpieli, przed samym stosunkiem nie było żadnego dotykania się w miejsca intymne, tylko całowanie

Odnośnik do komentarza

Witam. Tez mam pytanie proszę mnie odrazu nie krytykować. Dni płodne zaczęły mi się od 12 stycznia i wtedy tez kochałam się z innym mężczyzna. Tzn wszedł we mnie na dosłownie chwile ruszył dwa razy i potem wyszedł i założył prezerwatywe. W tym dniu tez kochałam się bez zabezpieczenia z mężem i następnego 13 stycznia tez tylko z mężem. Na początku lutego okazało się ze jestem w ciąży. Czy mogę być spokojna ze to dziecko męża a nie tamtego? Proszę o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Ilonyana

Zastanawiam się czasem ile mają lat osoby ,które udzielają tu odpowiedzi....MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ BEZ WYTRYSKU...!!! nawet nie jest potrzebna penetracja...plemnik wszak poza ustrojem żyje krótko,ale żyje i jest możliwe nawet jak partner otarł się o nas,albo dotknął...jest możliwość nieświadomie przenieść plemniki np na wargi sromowe i to już wystarczy.Partner w czasie np gry wstępnej już wydziela plemniki ....wcale nie musi dojść do penetracji pochwy.Znam przypadek gdzie dziewczyna wytarła się ręcznikiem,w który wytarł się jej partner i tak zaszła w ciążę,mimo iż nie odbyli pełnego stosunku z wytryskiem.Szczególnie młode osoby(które są bardzo płodne w tym okresie)są "narażone" na tego typu zajście w ciążę niechcący....a później zdziwienie jak to możliwe?!

Odnośnik do komentarza
Gość atygienra

Angel1986
Witam. Tez mam pytanie proszę mnie odrazu nie krytykować. Dni płodne zaczęły mi się od 12 stycznia i wtedy tez kochałam się z innym mężczyzna. Tzn wszedł we mnie na dosłownie chwile ruszył dwa razy i potem wyszedł i założył prezerwatywe. W tym dniu tez kochałam się bez zabezpieczenia z mężem i następnego 13 stycznia tez tylko z mężem. Na początku lutego okazało się ze jestem w ciąży. Czy mogę być spokojna ze to dziecko męża a nie tamtego? Proszę o szybka odpowiedz.
.....no możesz być w ciąży z każdym z nich...jak się urodzi zobaczysz do kogo podobne i będziesz wiedzieć!
Odnośnik do komentarza

Ludzie nie straszcie już nikogo tym preejakulakiem bo rozmawiałam z kilkoma lekarzami ginekologami i powiedzieli ze nie jest to możliwe żeby zajść bez pełnego wytrysku. jeei chodzi o koja sytuacje to dziecko jest męża gdyż owulacja była dopiero 3 dni później wiec nie możliwe zeby te plemniki z preejakulaku zapłodniły. Tym bardziej ze kochałam się z mężem z pełnym wytryskiem jeszcze dwa dni po tym zdarzeniu i jeszcze z tym nasieniem leżałam z 10 min.

Odnośnik do komentarza
Gość Jolablk.

Jedni strasza ciaza z ptojekulantu po minucie penetracji inni zas twierdza ze uprawiaja sex ile wlezie a dzieci z tego nie maja. I jedno I drugie jest prawda. Kazdy przypadek jest indywidualny. Nie widze nawet sensu w dyskutowaniu na takie tematy bo jedna osoba bedzie sie starac o dziecko i wspolzyc i przez pare lat ciazy moze z tego nie byc za nim sie uda. I mowie tu o zdrowych parach. A inna osoba zrobi to raz i bedzie w ciazy. I potem sie tacy ludzie miedzy soba sprzeczaja bez sennsownie. Jak sie dzieci nie chce to trzeba sie zabezpieczac jak sie chce to nie trzeba. I tyle w tym temacie. I tak dla jasnosci zajsc w ciaze mozemy tylko jednego dnia w miesiacu podczas owulacji. Jak dla mnie osoby ktore idealnie uprawialy sex tego dnia badz pare dni wczesniej I plemniki przezyly maja poprostu szczescie badz pecha. Bo zeby zaplodnic tylko projekulantem trzeba uprawiac sex idealnie w dzien owulacji.

Odnośnik do komentarza

ja w swoim przypadku rowniez zasięgłam porady ginekologa. Po wynikach usg i mojej sytuacji nie możliwa jest ciąża z tym partnerem z ktorym wspolzylam w 9 dc chwilowo bez zabezpieczenia i bez wytrysku w pochwie. Za ciąże odpowiada moj partner z ktorym wspolzylam w 14 dc. swiadczy też o tym jak powyzej napisalam wielkosc zarodka. ale dziekuje za odpowiedzi i pomoc. ja jestem juz spokojna, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość monika12498

~Ilonyana
Zastanawiam się czasem ile mają lat osoby ,które udzielają tu odpowiedzi....MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ BEZ WYTRYSKU...!!! nawet nie jest potrzebna penetracja...plemnik wszak poza ustrojem żyje krótko,ale żyje i jest możliwe nawet jak partner otarł się o nas,albo dotknął...jest możliwość nieświadomie przenieść plemniki np na wargi sromowe i to już wystarczy.Partner w czasie np gry wstępnej już wydziela plemniki ....wcale nie musi dojść do penetracji pochwy.Znam przypadek gdzie dziewczyna wytarła się ręcznikiem,w który wytarł się jej partner i tak zaszła w ciążę,mimo iż nie odbyli pełnego stosunku z wytryskiem.Szczególnie młode osoby(które są bardzo płodne w tym okresie)są "narażone" na tego typu zajście w ciążę niechcący....a później zdziwienie jak to możliwe?!

przerażające jest jak głupia jestes :O

Odnośnik do komentarza

~roksanka1987
No niby tak sle wiele kobiet twierdzi ze tak zaszly w ciaze czyli bez wytrysku przy stosunku przerywanym. Ze niby u faceta ta wydzielina sie wytwarza przy podnieceniu i tam moga byc plemniki...
Tez mi sie nie wydaje zebym miala wtedy dni plodne ale pare stron poczytalam i juz zglupialam tak szczerze

Nie słuchajcie historii głupich dziewczyn, które mówią, że zaszły wi ciążę bez wytrysku!!! Partner pewnie nawciskał, że zdążył, a pewnie nie zdążył i wypisują że zaszły bez wytrysku przez preejakulat . Po pierwsze preejakula zawiera nie dość, że małą liczbę plemników to jeszcze słabych. Po 2 nie jest tak łatwo zajść w ciążę. Komórka jajowa po opuszczeniu jajnika żyje tylko 24h. Oczywiście jeśli stosunek był przed owulacją (mam na myśli stosunek z kulminacją wewnątrz) istnieje duże prawdopodobieństwo zapłodnienia, ponieważ plemniki potrafią życić do 7 dni, ale muszą mieć do tego sprzyjające warunki. Zapłodnienie nie oznacza jednak jeszcze ciąży, ponieważ zarodek może wcale się nie zagnieźdzć lub obumżeć po drodze. Po 3 uspokoje Was na własnym przykładzie. Jestem z mężem już ponad 5 lat. Od zawsze stosowaliśmy stosunek przerywany w płodne i w niepłodne (kiedy wiedziałam, żę na 100% są to dni niepłodne czasem do końca). Zaszłam w ciążę, kiedy zdecydowaliśmy w jednym miesiącu kochać się cały czas z wytryskiem wewnątrz....trafiło na płodne i zaszłam w ciąże. Jestem już 3 lata po ciąży i do dziś stosujemy przerywany bez kulminacji wewntrz i nic. Także spokojnie dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do was pytanie, cykle mam 28 dniowe, ostatnie dwa miesiące przed ciąża były 30 dniowe, ostatnia miesiączkę miałam 15 grudnia, 22grudnia doszło do kilku włożen bez wytrysku, 24grudnia pełny stosunek z wytryskiem. Dnia 05.02 według Om ciąża 7w3d GA 6w5d. Dnia 14.02 według OM 8w5d GA 8w3d moje pytanie brzmi który stosunek doprowadził do zapłodnienia? Któryś z w/w czy jeszcze późniejszy?

Odnośnik do komentarza

Sam znam z opowieści kolegi historie ktory stosuje z partnerka stosunek przerywany i jak zachciało mu się dziecka to za każdym razem w nią popuszczal a później ona twierdziła że zaszła od preejakulatu. Więc drogie panie, najważniejsze to szczera rozmowa z partnerem a dowiecie się jak zaszlyscie

Odnośnik do komentarza

Uprawniałem seks około 3 dni przez owulacją. Robiliśmy to bez zabezpieczeń. Zrobiłem w niej dosłownie 4 może max 5 ruchów, wystrysk nastąpił na zewnątrz. Czytałem dużo o tym preejakulacie i różne rzeczy na ten temat piszą. Jaka jest szansa na zajście w ciążę? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...