Skocz do zawartości
Forum

Ciąża bez wytrysku


Gość roksanka1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roksanka1987

Witam Was. Chciałam się spytać czy możliwe jest zajscie w ciąże w 9 dc na pewno bez wytrysku. stosunek bez prezerwatywy trwał ok. 1 minuty. po tym czasie partner zalozył zabezpieczenie. cykle mam tak 30 dniowe, moj najkrotszy trwa 28 dni, ale zdarza się to rzadko. Dziękuje za odpowiedz;]

Odnośnik do komentarza
Gość roksanka1987

No niby tak sle wiele kobiet twierdzi ze tak zaszly w ciaze czyli bez wytrysku przy stosunku przerywanym. Ze niby u faceta ta wydzielina sie wytwarza przy podnieceniu i tam moga byc plemniki...
Tez mi sie nie wydaje zebym miala wtedy dni plodne ale pare stron poczytalam i juz zglupialam tak szczerze

Odnośnik do komentarza
Gość Jolablk.

To nie czytaj Histori innych. 5 lat uprawialam sex przerywany i nie zaszlam gdy postanowilismy miec dziecko to I tak dopiero po pol roku sie udalo z seksem codziennie z wytryskiem. Poczekaj do miesiaczki I zrob test. A jak nie to wez ellaone. 5 dni od stosunku jest skuteczna. W 9dc przy 30 dniowych cyklach nie mialas jeszczego owulacji a zajscie w ciaze jest mozliwe tylko podczas owulacji. Owulacja to 1 dzien w miesiacu I nie zawsze wystepuje. Plus minus 1 dzien. Jesli sie przesunie. wiec u Ciebie miedzy 13 a 17 dc sa dni plodne. Owulacja przypada na 15dc. Nie sadze by projekulant byl az tak silny by wytrzymal az do owulacji 6 dni. Nawet sperma wytrzymuje do 5 dni. A projekulantem mozna by bylo zajsc idealnie w dzien owulacji. Bo zawiera on glownie martwe plemniki lin uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Gość roksanka1987

Mi sie tez tak wydaje. Juz napisalam o cyklach 28dniowych bo rzadko mi sie zdarza ale sa, wiec nawet jesli patrzac na cykl 28dniowy to chyba tez nie powinno dojsc do zaplodnienia. A tak jak pisze, partner doszedl dopiero juz w prezerwatywie

Odnośnik do komentarza
Gość roksanka1987

No jeszcze nie wiem, stosunek odbyl sie 2 dni temu. Chce sie tylko dowiedziec jak to jest z ta wydzielina faceta. Kraza rozne opinie. Ja wiem na pewno ze do nawet malego wytrysku nie doszlo w srodku, partner po ok 1 min wyszedl ze mnie i zalozyl prezerwatywe i po jakims czasie doszlo do wytrysku. Interesuje mnie ta minuta kiedy byl we mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Melbourne

Ciąża bez wytrysku jest możliwa. Podczas stosunku przed wytryskiem występuje wydzielina, która również zawiera żywe plemniki. Cykl z różnych powodów może się rozregulować i owulacja ma prawo nastąpić szybciej. Namezy brać odpowiedzialność za swoje czyny. Nawet małe dziecko wie, że sex = ciąża! Nie chcesz ciąży, zabezpiecz się, zamiast potem narzekać na "wpadkę" Nie ma takiego pojęcia jak wpadka, jest natomiast głupota!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Jolablk.

Moze zrob tak. Zastanow sie czy Twoj swiat by sie zawalil gdybys jednak jakims cudem zaszla w ciaze czy jednak dala bys rade. I co na to partner. Jesli wiecie ze dziecka miec prze nigdy nie chcecie bynajmniej razem. Choc dla mnie bylo wszystko jedno czy facet mnie zostawi jak zaszlam. Zawsze mazylam o dziecku. Jest dla mnie calym swiatem. Mozesz w takim wypadku isc po tabletke ellaone do apteki. I po stresie. Tylko nie zdziw sie bo okres moze byc po tej tabletce inny niz zwykle bo to duza dawka hormonow ale jesli jednak wam wszystko jedno i jak bedzie dziecko to bedziecie je kochac I swiat sie nie zawali. To zwyczajnie poczekaj na miesiaczke. Co bedzie to bedzie.

Odnośnik do komentarza

Takie przypadkowe ciaze gdzie projekulant byl wystatczajaco silny i do tego owulacja sie przesunela i jeszcze wystapila akurat w dniu wspolzycia zdazaja sie raz na milion. Tak jak przypadki ze akurat zajdzie sie w ciaze z placa albo z toalety basenu czy recznika. To odosobnione przypadki. Raz na milion. Wiec nie stresuj sie bo w 98 % jednak w ciaze nie zaszlas. Mozesz zaczac brac tabletki antykoncepcyjne. By na przyszlosc nie miec zmartwien nawet jak dojdzie do wytrysku. Moj nazyczony spuszcza sie za kazdym razem do srodka bez prezerwatywy I w ciaze nie zaszlam mimo iz od tabletek nie mam okresu. Tylko plamienia. Mamy juz jedno dziecko I nawet jakby jakims cudem tabletki zawiodly to nic. Mielibysmy 2 dziecko . Byla by to wpadka ale nie nazwala bym tego glupota.

Odnośnik do komentarza

Raz na milion to możesz trafić w totolotka ;) Takie ciąże zdarzają się i to nie żaden cud! Moja koleżanka jest ginekologiem i opowiada jakie "niestworzone" historie przynoszą pacjentki. Jak to? Pierwszy raz współżyłam i jestem w ciąży? Przecież to zdarza sie raz na milion... Jak to? Karmię piersią i jestem w ciąży? Przecież to niemożliwe...to zdarza się raz na milion... Jak to, przecież on włożył tylko na chwile... to niemożliwe... to zdarza sie raz na milion. Takie milionowe statystyki wsadźcie sobie w.... Uprawiasz seks bez zabezpieczenia, licz się z konsekwencjami. Z każdego stosunku płciowego bez zabezpieczenia może powstać nowe życie. Głupotą jest tłumaczenie tego wpadką. Brak zabezpieczenia to ŚWIADOMA DECYZJA!!!!

Odnośnik do komentarza

A pani, która twierdzi, że jej narzeczony spuszcza się do środka bez prezerwatywy i nie ma z tego ciąży - pisze o tabletkach... A tabletki to nie antykoncepcja? To dlatego ciąży nie ma... nie dlatego, że macie farta ;) Tabletki to jedna z najbardziej skutecznych form antykoncepcji - lecz... należy dokładnie przeczytać ulotkę, gdyż znam takie przypadki, że podczas brania tabletek kobieta zaszła w ciąże, bo... nie odczytała, że biegunka bądź wymioty zmnjejszac skuteczność... I tu znowu kłania się raz na milion i szeroko otwarte oczyska, bo "przecież brałam tabletki- to niemożliwe" Jak czytam takie rady "doświadczonych" pań, które udzielają porad, że seks przerywany jest skuteczną metodą antykoncepcji, to tracę wuarę w ich inteligencję...

Odnośnik do komentarza

A pani, która twierdzi, że jej narzeczony spuszcza się do środka bez prezerwatywy i nie ma z tego ciąży - pisze o tabletkach... A tabletki to nie antykoncepcja? To dlatego ciąży nie ma... nie dlatego, że macie farta ;) Tabletki to jedna z najbardziej skutecznych form antykoncepcji - lecz... należy dokładnie przeczytać ulotkę, gdyż znam takie przypadki, że podczas brania tabletek kobieta zaszła w ciąże, bo... nie odczytała, że biegunka bądź wymioty zmnjejszac skuteczność... I tu znowu kłania się raz na milion i szeroko otwarte oczyska, bo "przecież brałam tabletki- to niemożliwe" Jak czytam takie rady "doświadczonych" pań, które udzielają porad, że seks przerywany jest skuteczną metodą antykoncepcji, to tracę wiarę w ich inteligencję...

Odnośnik do komentarza

Ale tutaj nikt nie pyta o takie rzeczy. Tylko o statustyczna możliwość zajścia w ciążę w tym konkretnym przypadku która jest niewielka. Co z tego ze się zdaza. To nie znaczy ze dziewczyna ma się stresować bo ktoś inny tak zaszedł. Gdybym miała brać pod uwagę to ze ktoś tam zaszedł w ciaze to wgl bym seksu nie uprawiala nigdy!. Tabletki mogą zawieźć. Prezerwatywa peknac. Spirala się przesunąć. Krążek wypaść. Wszytko może zawieść i mogę być w ciąży. Choćbym wszytkich korzystala z dostepnych metod to i tak jest 1% szansy ze zajde. Najlepiej nie uprawiac seksu choć i bez seksu można zajsc. Gdzieś tu nawet było takie pytanie o ciążę z ręcznika. Bo chłopak myl ręce po tym jak sikal potem ona myla rece wytarla w ten sam ręcznik a potem sikala i się tymi rękami podcierajac dodtknela i histeryzuje ze jest w ciąży bo na internecie czytała historie ze ktoś tak zaszedł. Do dziś sie z tego pytania z nazyczonym śmiejemy bo jak przeczytalam to aż mu musiałam pokazać. Wiec takie coś to tez głupota jeśli się tak zajdzie? To może wgl niech każdy zamknie się w pokoju bez klamek bo przecież dotykając klamki tez można się zapłodnic bo może jakiś mężczyzna ja dotykał a robił sobie dobrze przed chwila. Kurcze moze mam facetowi majtek nie prac czy synowi bo moze być na nich projelulant a kij wie czy jak umyje ręce to go splukam. Bo skoro się komuś przytrafiło to powinnam się bać ze mi się przytrafi . Nie chce nie uprawiaj seksu ale nie strasz ciąża i nie nazywaj wpadek głupota. Są ludzie którzy myślą ze od niczego nie zajdą a są tez tacy co się boją wszystkiego ze im się przytrafi. Każdy ma w tym własny rozum. A skoro dziewczyna się pyta to raczej ma świadomość ze mogła tak zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

I znam osobiście przypadek gdzie kobieta zaszła wciąże nie pomijając żadnej tabletki. Nie będąc chora. Nie wymiotujac. Nie mając biegunki zawsze o tej samej godzinie. Po roku stosowania wiec nie tak odrazu tez. W jej przypadku nie była to głupota ani jej wina. Tak wyszło ze nie wiadomo czemu dostała jednak owulacji i jednak zaszła. Czemu nikt tego nie wie. Nie skladala reklamacji do producenta. I tak się cieszy ze jest mama. Ale jednak zawodzą raz na milion a może częściej nikt tego nie wie. Ginekolodzy zawsze się zarzekaja ze to nie wina tabletek. A jednak czasem może być to ich wina. Może wgl u niej nie działy te tabletki od początku tylko akurat dopiero po roku wyszła ciąża. Każdy powinien być świadomy ryzyka ciazy ale bądźmy poważni nie bierze się ona z niczego a nawet jeśli się weźmie u kogoś to nie ma co odrazu panikować. Padła propozycja wzięcia ellaone. Tez może nie zadziałać zdazaly się przypadki ale czemu ma ktoś odrazu zakładać ze u niego nie zadziała. Po co żyć w stresie.

Odnośnik do komentarza

Rady ze sex przerywany nie powoduje ciąży udzielają kobiety którym zwyczajnie było wszystko jedno czy zajdą czy nie zajdą w ciążę. Ale przez długi czas nie zaszły od tego. A zaszły dopiero gdy same tego chciały. Nie jest to antykoncepcja polecana osoba które faktycznie nie chcą mieć dzieci. Ale jak komuś jest wszystko jedno i zakłada ze będzie co będzie to jest fajna metoda.U jednych naturalne metedy typu kalendarzyk obserwacja śluzu temperaturą itp będą skuteczne a u innych nie. Nie jest to związane z głupota a nie wiedzą. Często nie wiedzą nastolatek. Bo każda kobieta wybierając ta metodę mimo wszystko jest świadoma ryzyka.

Odnośnik do komentarza

Sama jako nastolatka brałam tabletki antykoncepcyjne. Potem za nim urodziłam pierwsze dziecko ale moja sytuacja była stabilna to było mi wszystko jedno. Raczej staraliśmy sie omijać dni płodne itp ale bez ciśnienia bo jakbym zaszła to by świat się nie zawalił. Zaszłam dopiero gdy faktycznie postanowilismy ze chcemy mieć już dzieko. Ale też bez ciśnienia ze latalam co chwile na badania. Gdyby nam się długo nie udawało pomimo seksu bez zabezpieczeń to pewnie bym zrobiła badania i zaczęła się starać. Mierzyć temp i tym podobne. Teraz znów biorę tabletki bo juz dzieci nie chcemy. Wszystko jest świadoma decyzja. Zabezpieczanie staranie brak zabezpieczania

Odnośnik do komentarza

Różnica bo różnica ale zajść i tak można. Tylko mniejsze prawdopodobieństwo. Nikt nigdy nie powiedzial ze seks przerywany lub petining nie spowoduje ciazy. Jedynie tylko tyle że jest na to małe prawdopodobieństwo. Żaden Lekarz nie powie ze napewno zaszła tak w ciążę żaden jej nie powie tez ze nie zaszła. Procentowo są na to zwyczajnie niewielkie szanse. Każdy pisał tutaj o niewielkim prawodopodbienstwie by się dziewczyna nie stresowala bo ryzyko jest jak 1 :1000000 ale jest. Ale po co się tym stresować. Co się stało to się nie odstanie. Jesli faktycznie nie chce dziecka to pójdzie po tabletki anty. By zmieszać ryzyko zajścia w ciążę. A jak jest jej obojętnie to dalej będzie uprawiać stosunki przerywane.

Odnośnik do komentarza

Nie tyle ze nie zaszlam w ciaze stosujac stosunek przerywany. 2 lata uprawialismy sex z wytryskiem w pochwie dla jasnosci , omijajac tylko dni plodne ktore sobie sama wyliczylam. I w dni plodne uprawialismy sex przerywany nadal bez zabezpieczenia tylko bez wytrysku i nie zaszlam w ciaze. Nie biorac tabletek. Jestem zwyczajnie farciara. Wiem ze moglam zajsc w ciaze. Ryzyko bylo spore. Ale niektorzy ludzie nie boja sie dzieci i lubia spontan

Odnośnik do komentarza
Gość roksanka1987

Jednak chyba pojde po tabletki. Na pewno w ten dzien zadnego sluzu plodnego nie mialam. Kojarzebze ok. 15-16 dc ale juz w zabezpieczeniu chyba mialam dni plodne bo bardzo mnie jajniki przy stosunku bolaly. Dziekuje za odpowiedzi. Chcialam sie spytac o moj konkretny przypadek czyli stosunek ok. 1 minuty na pewno bez wytrysku w 9 dc przy cyklach 28-30 dni.

Odnośnik do komentarza

mysle ze bardzo wazne jest pytanie do partnera seksualnego : czy sie intensywnie onanizowal zanim wlozyl ?, chodzi o to ze po onanizmie mogl sie nie umyc a onanizowal sie sam poniewaz chcial sie bardziej podniecic, w kazdym razie mysle ze to jest bardzo wazne pytanie do partnera aby wyjasnic ta sytuacje

Odnośnik do komentarza

Jak czytam takie pytania to mi się krew mrozi. Jeszcze mniej edukacji seksualnej proponuję to będą panny uprawiać seks na stojąco zeby nie zajść. Średniowiecze, zamiast się zabezpieczać to w internecie pytają obcych ludzi czy są w ciąży. A domorosłe ekspertki stawiają diagnozy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...