9 miesięcy, ciąża

ciąża bez wytrysku

~roksanka1987

~roksanka1987

Witam Was. Chciałam się spytać czy możliwe jest zajscie w ciąże w 9 dc na pewno bez wytrysku. stosunek bez prezerwatywy trwał ok. 1 minuty. po tym czasie partner zalozył zabezpieczenie. cykle mam tak 30 dniowe, moj najkrotszy trwa 28 dni, ale zdarza się to rzadko. Dziękuje za odpowiedz;]

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~roksanka1987

~roksanka1987

No niby tak sle wiele kobiet twierdzi ze tak zaszly w ciaze czyli bez wytrysku przy stosunku przerywanym. Ze niby u faceta ta wydzielina sie wytwarza przy podnieceniu i tam moga byc plemniki...
Tez mi sie nie wydaje zebym miala wtedy dni plodne ale pare stron poczytalam i juz zglupialam tak szczerze

~Jolablk.

~Jolablk.

To nie czytaj Histori innych. 5 lat uprawialam sex przerywany i nie zaszlam gdy postanowilismy miec dziecko to I tak dopiero po pol roku sie udalo z seksem codziennie z wytryskiem. Poczekaj do miesiaczki I zrob test. A jak nie to wez ellaone. 5 dni od stosunku jest skuteczna. W 9dc przy 30 dniowych cyklach nie mialas jeszczego owulacji a zajscie w ciaze jest mozliwe tylko podczas owulacji. Owulacja to 1 dzien w miesiacu I nie zawsze wystepuje. Plus minus 1 dzien. Jesli sie przesunie. wiec u Ciebie miedzy 13 a 17 dc sa dni plodne. Owulacja przypada na 15dc. Nie sadze by projekulant byl az tak silny by wytrzymal az do owulacji 6 dni. Nawet sperma wytrzymuje do 5 dni. A projekulantem mozna by bylo zajsc idealnie w dzien owulacji. Bo zawiera on glownie martwe plemniki lin uszkodzone.

~roksanka1987

~roksanka1987

Mi sie tez tak wydaje. Juz napisalam o cyklach 28dniowych bo rzadko mi sie zdarza ale sa, wiec nawet jesli patrzac na cykl 28dniowy to chyba tez nie powinno dojsc do zaplodnienia. A tak jak pisze, partner doszedl dopiero juz w prezerwatywie

~xyxz

~xyxz

ale zaszłaś w ciążę czy tylko się chcesz upewnić, że nie zaszłaś nic nie rozumiem...

~roksanka1987

~roksanka1987

No jeszcze nie wiem, stosunek odbyl sie 2 dni temu. Chce sie tylko dowiedziec jak to jest z ta wydzielina faceta. Kraza rozne opinie. Ja wiem na pewno ze do nawet malego wytrysku nie doszlo w srodku, partner po ok 1 min wyszedl ze mnie i zalozyl prezerwatywe i po jakims czasie doszlo do wytrysku. Interesuje mnie ta minuta kiedy byl we mnie.

~Melbourne

~Melbourne

Ciąża bez wytrysku jest możliwa. Podczas stosunku przed wytryskiem występuje wydzielina, która również zawiera żywe plemniki. Cykl z różnych powodów może się rozregulować i owulacja ma prawo nastąpić szybciej. Namezy brać odpowiedzialność za swoje czyny. Nawet małe dziecko wie, że sex = ciąża! Nie chcesz ciąży, zabezpiecz się, zamiast potem narzekać na "wpadkę" Nie ma takiego pojęcia jak wpadka, jest natomiast głupota!!!

~Jolablk.

~Jolablk.

Moze zrob tak. Zastanow sie czy Twoj swiat by sie zawalil gdybys jednak jakims cudem zaszla w ciaze czy jednak dala bys rade. I co na to partner. Jesli wiecie ze dziecka miec prze nigdy nie chcecie bynajmniej razem. Choc dla mnie bylo wszystko jedno czy facet mnie zostawi jak zaszlam. Zawsze mazylam o dziecku. Jest dla mnie calym swiatem. Mozesz w takim wypadku isc po tabletke ellaone do apteki. I po stresie. Tylko nie zdziw sie bo okres moze byc po tej tabletce inny niz zwykle bo to duza dawka hormonow ale jesli jednak wam wszystko jedno i jak bedzie dziecko to bedziecie je kochac I swiat sie nie zawali. To zwyczajnie poczekaj na miesiaczke. Co bedzie to bedzie.

~Gknx

~Gknx

Takie przypadkowe ciaze gdzie projekulant byl wystatczajaco silny i do tego owulacja sie przesunela i jeszcze wystapila akurat w dniu wspolzycia zdazaja sie raz na milion. Tak jak przypadki ze akurat zajdzie sie w ciaze z placa albo z toalety basenu czy recznika. To odosobnione przypadki. Raz na milion. Wiec nie stresuj sie bo w 98 % jednak w ciaze nie zaszlas. Mozesz zaczac brac tabletki antykoncepcyjne. By na przyszlosc nie miec zmartwien nawet jak dojdzie do wytrysku. Moj nazyczony spuszcza sie za kazdym razem do srodka bez prezerwatywy I w ciaze nie zaszlam mimo iz od tabletek nie mam okresu. Tylko plamienia. Mamy juz jedno dziecko I nawet jakby jakims cudem tabletki zawiodly to nic. Mielibysmy 2 dziecko . Byla by to wpadka ale nie nazwala bym tego glupota.