Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho Mamuśki. Moj bąbelek ma sie dobrze i rozwija sie prawidlowo ;) licząc od ostatniego okresu wychodzi 7tydz i 3 dni. W ciaże zaszłam 16.02 i wedlug usg to 6tydz. Wychodzi tak przez pozną owulacje. Termin mam na 03.11 ;))) serduszka jeszcze nie bylo slychac. Nastepne badanie po świetach ;) aaaa weszlam z mezem. Lekarz wrecz kazal ;) teraz ma na kazda wizyte wchodzic ze mna ;) jestem taaaaaka szczesliwa ;)

Odnośnik do komentarza

Rano test pokazał szybciutko dwie kreski, przed chwilą powtórka i też dwie więc wszystko wskazuje na pierwszą ciążę ☺ nie sądziliśmy że tak szybko się uda, za 1,5 tygodnia wizyta u lekarza i oby wszystko było dobrze☺ gratuluję wszystkim szczęśliwym mamusiom

Odnośnik do komentarza

pena89 ostatnią miesiączkę miałam 13-02-2017 podejrzewam, że zaszłam 26.02.2017. Od tamtej pory źle się czułam ból jakby jajników. Trochę jak na miesiączkę i cały czas jeszcze się zastanawiałam, czy dostanę. Obecnie boli mnie trochę głowa i chwilami mam zawroty. Ciągle sikam. Jakaś masakra. Nie ciągnie mnie do słodkości - co jest u mnie dziwne. I w nocy źle sypiam, budzę się i wiercę. Oby tylko tyle tych objawów zostało.
Na razie całkiem inaczej niż z moim synkiem.
Owca123 super, że już jesteś po wizycie i jest ok.
RóżaA ja w pierwszej ciąży dwa razy plamiłam i powiem Ci ,że lekarze w szpitalu nie wiedzieli za bardzo z czego podejrzewali, że z nadżerki

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia2017listopad

Milka- też miałam okres 13 -14 lutydokładnie nie pamiętam.
Gratuluję szczęśliwych wizyt.
Ja jutro mam powtórne beta. Zobaczymy co mi powiedzą. I pewnie pod koniec przyszłego tygodnia będzie usg. Dziś mam ból jajników dość mocne ( wzięłam nospe). Dobrej nocy kochane

Odnośnik do komentarza

Mogu zrobiliśmy z mężem badania na płeć, a to umożliwiło szpitalowi wydanie nam karty urodzenia martwego dziecka, zarejestrowanie i pochowanie maluszka. Niewiele kobiet wie, że może bez względu na wiek poronienia zrobić badania na ustalenie płci (około 300 zł), zarejestrować dziecko w urzędzie miasta, wystąpić do ZUS o zasiłek pogrzebowy i pochować dziecko. Nam to bardzo pomogło, bo dzięki temu mamy to wszystko sformalizowane i jest miejsce do ktorego mogę przyjść ze świadomością, że tu spoczywa nasz synek :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdfsmiqlz.png
Dwa Aniołki w niebie

Odnośnik do komentarza

mogu jest, jest, ja też nie wiedziałam bo szpitale o tym nie mówią choć powinny. Może spotkasz w swoim życiu kogoś, kto będzie w takiej sytuacji to możesz przekazać, info sprawdzone :)

Sama mam nadzieje, że teraz będzie dobrze, jestem u innego lekarza i bardziej mu ufam, siedze na obstawieniu lekami więc musi być dobrze! :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdfsmiqlz.png
Dwa Aniołki w niebie

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia2017listopad

Podziwiam za wzięcie tkanek dzidzi i pochowanie :*
Mnie też się pytali co chce zrobić ale niechcialam. Mam oprawione zdjęcie z pierwszego usg 7 +5 tydz i małego aniołka. Stoji na honorowym miejscu. I zawsze będzie w moim i mojej rodziny sercu. Ciężkie jest to dla kobiety ale co nas nie zabije to wzmocni a napewo pomoże postrzegać świat inaczej.....
Mam nadzieję że u nas na forum będą tylko te dobre wiadomości o pięknie rozwijających się ciałach. Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość Olcia1111

Dziewczyny ale się stresuje we wtorek druga wizyta u lekarza na pierwszej nic nie było jeszcze widac . o pierwszej ciąży dowiedziałam sie puźno bo w jakimś 8tygodniu i jak byłam na badaniach to wszystko wychodziło czarno na białym. Teraz poszłam za wcześnie do lekarza i tylko nie potrzebny stres sobie narobiłam mogłam troche poczekać. Na nastepną wizyte jak pujdę bedzie to juz 7 tydzień to już pewnie bedzie wszystko widać. W PIERWSZEJ CIAŻY SIE TAK NIE DENERWOWAŁAM JAK W DRUGIEJ :) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia2017listopad

Witam ja dziś kolejne usg. Ciąży brak jak do tej pory. Beta z poniedziałku 645, progesteron 50,00 nic to mi nie mówi bo nie mam norm tylko wynik. Dziś mają być wyniki z kolejnej i najprawdopodobniej jak będzie wszystko ok to kolejne usg. Wyszło też że mam jakąś krew w środku. Czekać mi pozostało i tyle. Nie mogę uwierzyć że w uk tak się wzięli za ciążę w 4 tyg.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Dzisiaj byli u mnie rodzice, ale na razie nic nikomu nie mówię. Czekam na wiadomość od lekarza z terminem wizyty.
Dziewczyny a jak Wy się czujecie ? Macie już mdłości?

Kasia2017 trzymam kciuki, żeby wszystko było ok
Ewela współczuję bardzo tego co przeszłaś i podziwiam za to co zrobiłaś

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia2017listopad

Endymetrium miałam 22,0mm
A krew to tak wyglądało jak dla mnie jak właśnie pecherzyk ale szybko zbili mnie i powiedzieli ze to krew (bleed in the cavity)
Mieli dzwonić z wynikami i nie dzwonili. Nie wiem czemu tak panikuja może coś jest nie tak i niechce mnie martwić jak dla mnie to normalne :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...