Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mieszkam w UK i jest to moja pierwsza ciaza. Na badania musze troche poczekac, a z obliczen wychodzi mi koniec 6 tygodnia + 2 testy pozytywne. Mam dodatkowy problem poniewaz lecze sie na nerwice lekowa i po porozumieniu z lekarzem do konca tygodnia calkowicie odstawiam lek. Czy ktos ma podobny problem/doswiadczenia?
Pozdrawiam

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kk8yhjzvl.png

Odnośnik do komentarza
Gość Owca123

Felina. Ja 2 razy leczylam sie na nerwice lękową. 2 razy po pól roku. Wiadomo, ze nie są to ziołka tylko psychotropy wiec najlepiej odstawić mozliwie szybko. Wiem, ze przy mojej przypadlosci bez lekow bym sobie nie poradzila. Nie wiem jak jest w Twoim wypadku i ile już je bierzesz. Mam nadzieje, że jest ok i poradzisz sobie. Wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Gość Owca123

Ja żre jak glupia. Też czuje sie jak balon. Do tego dokuczają gazy. Absolutnie zadnych mdłości. Lodówka się nie zamyka. Boje sie co sie ze mną stanie za jakiś czas ;) zawsze lubiłam jeść.... czasem sobie myśle, że szkoda że nie mam mdłości bo jak tak dalej pójdzie to mąż mnie rzuci hihi.

Odnośnik do komentarza

Owca123 niestety nerwica wrocila do mnie po kilku latach spokoju... Wrocilam wtedy do leku ktory kiedys mi pomogl. Mialam rowniez problemy z zajsciem w ciaze, podejrzewam ze na tle nerwowym, bo wszystkie wyniki badan mialam ksiazkowe. Lek odstawiam na 100% i boje sie tylko ze efekty odstawienne moga zaszkodzic dziecku :(

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kk8yhjzvl.png

Odnośnik do komentarza

~8Sila6
Witam. Moja druga ciąża. W piątek pierwsza wizyta u lekarza. Mdłości mam cały dzień. Kiepskie samopoczucie. Czasem silny ból głowy. Wstręt do słodkiego. Córka kończy w marcu dwa lata. Więc każdy dzień to wyzwanie. Życzę wytrwałości i powodzenia. Pozdrawiam przyszły mamy.
jestem w podobnej sytuacji jest to druga ciąża , córka skonczyla 5 marca 2 latka .czuje sie beznadziejnie mdłości trzymaja caly dzień a nie moge patrzę slodkiego .
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tez mieszkam w Uk a dokładnie w Walii. To samo mi powiedzieli w przychodni, ze to jeszcze za wcześnie na wizytę dlatego lecę do polski sprawdzić czy wszystko w porządku:) wszystkim mamom serdecznie gratuluje.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, od wczoraj wiem, że w końcu jestem w ciąży :) Zawitałam już dzis do gina, z racji tego, że poroniłam w zeszłym roku, przepisał mi progesteron i dał L4.
Już w 10 dpo miałam mdłosci, choć test jeszcze nic nie pokazał :) Trochę czułam, że to to, bo sutki bolały mnie jak wtedy i macia kłuła :)
Termin mam na 18 listopada, mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :)
Życzę Wam i mi nudnych, spokojnych ciąż :) Pozdrawiam <3

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia 2017 listopad

Witam przyszłe mamy.
Dziś zrobiłam test i słaba druga kreska. Mam 4,5 latka w domu. W zeszłym roku w wrześniu poronilam w 10 tyg. Przyczyna toksoplaza. Nie mam kota tylko piękny ogród w którym zawsze grzebie w ziemi. Co za tym idzie kotki robią kupę i się przenosi. Do końca grudnia brałam leki depresyjne, które mi bardzo pomogły.
W pierwszej ciąży starania 2 lata, druga ciąża starania prawie 3lata a trzecia ciąża w 3 cyklu się udało.
Mam zespół polistycznych jajników,
1/4 lewego jajnika, prawy cały a mąż ma terazospermia w 98% i się udało. Mieszkam w uk. Trzymam kciuki za wszystkie mamy

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie
Paulina Nawracała ważny jest przyrost, zrób jeszcze jeden test za kilka dni
Felina w pierwszej ciąży delikatnie mnie mdliło w I trymestrze. Teraz tez mdliło mnie przez kilka dni.
Kasia 2017 listopad trzymam kciuki, aby udało sie. U nas pierwsza ciąża po 7 latach starania. Teraz niespodzianka! Wręcz miłe zaskoczenie :)
Na następnej wizycie myślę, że będzie coś widać. Do 31 marca jeszcze tyle dni :)
Jem bo muszę, jakoś mam wstręt, np jajka na miękko bee. W pierwszej ciązy przytyłam 14,5 kg. Do tej pory nie zrzuciłam wszystkiego. Cały czas jestem zmęczona i obolała

Odnośnik do komentarza

Hej, zobaczyłam, że ucięło mój post i został tylko początek. No to jeszcze raz. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to zostanę mamą po raz trzeci ( w styczniu niestety miałam łyżeczkowanie obumarłej ciąży). Mam w domu dwóch nastolatków, więc zapomniałam już jak to jest być w ciąży a po ostatnich doświadczeniach mam po prostu stracha czy wszystko się uda. Liczę, że się tu wzajemnie będziemy wspierać aż do listopada

Odnośnik do komentarza
Gość Olcia1111

Witam to moja druga ciąża dwa tyg temu dwie kreseczki na teście teraz we wtorek byl lekarz powiedzial ze jest ciąża ale jeszcze musimy poczekać bo bardzo wcześnie
Wszystkim gratuluje i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...