9 miesięcy, ciąża

Mamy Listopadowe 2017

Koraliczek

Koraliczek

Witam i gratuluje przyszle Mamy Listopadowe !!,:)
Luty nam sie konczy, a tu nie widac żadnej mamy listopadowej (przyszłej) !! ;)

Jeszcze raz gratuluje i życzę nudnej ciąży !! :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/yuudhqvkvm3v9lxg.png

38506 koraliczek Kobieta, 27 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ann1eee

~Ann1eee

U mnie dziś na teście dwie kreski, ale taka jedna bledziutka... staram się nie nastawiać, ale mam wielką nadzieję :)

~Ann1eee

~Ann1eee

Violineczka gratuluję :) Powtórzyłam test i znowu to samo, jedna kreska mocna, jedna blada, ale jest ;) Takze muszę uzbroić się w cierpliwość, bo jak coś to u mnie i tak dopiero 4tc by byl

Violineczka

Violineczka

Ann1ee ja też na pierwszym miałam tylko jasniutka kreseczke , po południu zrobiłam inny test i wyszła ciemna gruba krecha

55089 violineczka Kobieta, 29 lat, Łódź
~Ann1eee

~Ann1eee

Przy pierwszym miałam od razu dwie mocne i grube kreski, ale zorientowałam się, że jestem w ciąży dopiero w 7 tc ;) Teraz sprawdzałam tak wcześnie, bo się staraliśmy :)

Storkotka25

Storkotka25

Witam, gratuluje wszystkim przyszlym mamom! Juz od ponad tydzien temu robilam test i rowniez dwie kreseczki. Powiedzcie czy to wasza pierwsza ciaza? I czy macie jakies objawy?pozdrawiam

55099 storkotka25 Kobieta, 26 lat, Polska
~Ann1eee

~Ann1eee

Witaj Storkotka :) Moja druga ciąża, mam już synka, który 22 marca skończy rok. Objawów nie mam żadnych.

~8Sila6

~8Sila6

Witam. Moja druga ciąża. W piątek pierwsza wizyta u lekarza. Mdłości mam cały dzień. Kiepskie samopoczucie. Czasem silny ból głowy. Wstręt do słodkiego. Córka kończy w marcu dwa lata. Więc każdy dzień to wyzwanie. Życzę wytrwałości i powodzenia. Pozdrawiam przyszły mamy.

Violineczka

Violineczka

U mnie to druga ciąża, mam już synka pięcioletniego. Na razie nie mam jeszcze żadnych objawów, oprócz silnego bólu głowy, ale przed ciążą też czasami bolała. Myślę, że objawy dopiero dojdą, przy pierwszej ciąży dowiedziałam się w 5-6 tyg i dopiero wtedy się zaczęły objawy.

55089 violineczka Kobieta, 29 lat, Łódź