Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja druga ciąża. W piątek pierwsza wizyta u lekarza. Mdłości mam cały dzień. Kiepskie samopoczucie. Czasem silny ból głowy. Wstręt do słodkiego. Córka kończy w marcu dwa lata. Więc każdy dzień to wyzwanie. Życzę wytrwałości i powodzenia. Pozdrawiam przyszły mamy.

Odnośnik do komentarza
Gość Glamouriette

Ja 6 tc więc może nie listopadowa ale witam.:) pierwsza ciąża,bardzo chciana :) ja odczuwam silne bóle brzucha od początku co podobno jest normalne kiedy rozrasta się macica. Poza tym słodkie beee zresztą wszystko bee na razie nic nie smakuje

Odnośnik do komentarza
Gość Ann1eee

Zrobiłam 3 test, znowu to samo, dwie kreski w tym jedna słaba. W poniedziałek idę na betę. Nie umiem obliczyć dokładnie terminu, bo ostatni cykl miałam 37 dni, po poprzedniej ciąży jeszcze nie zdążyły się unormować i każdy był inny.
Mróweczka, będzie dobrze! Głowa do góry! W jakim wieku masz dzieci?

Odnośnik do komentarza
Gość Owca 123

Witam. Ja rownież dołączam do grona szczęśliwych listopadowych mam ;) u mnie dziś zaczął się 6 tydzien. Póki co brak objawow prucz bólu brzucha. 2testy z lekka bladą kreską. Beta ponad 300 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Owca 123

Witam. Ja rownież dołączam do grona szczęśliwych listopadowych mam ;) u mnie dziś zaczął się 6 tydzien. Póki co brak objawow prócz bólu brzucha. 2testy z lekka bladą kreską. Beta ponad 300 ;)

Odnośnik do komentarza

Hejka. Ja dzisiaj zrobiłam test i wyszedl pozytywny;), robilam test z potwierdzeniem tygodnia ciąży i wyszło 2-3 (od zapłodnienia) czyli 4-5tc. Ja podobnie jak Mroweczka rozpoczynam trzecia ciążę. Narazie szczęście poprzepltane strachem. Gratuluję wszystkim listopadowym przyszłym mamą!

Odnośnik do komentarza
Gość Ann1eee

Storkotka25
Czesc dziewczyny! Czy tylko ja sie obawiam ? Macie jakies plamienia w 5tyg? Martwie sie ,wczesniejsza ciaze poronilam...

Coraz nas wiecej tutaj :) fajnie, czekamy na kolejne ujawnione mamy :)
Storkotka plamienie teraz nie musi oznaczać nic zlego, moze wystąpić przy zagniezdzaniu zarodka. Ale rozumiem Twoje obawy. Tez ciagle mysle o tym, czy sie uda, ale nie mamy na to wpływu, trzeba być dobrej myśli.
A z objawow to wczoraj wieczorem mialam mega mdłości. Z synem tez mialam wieczorem. Oprocz tego zmęczenie i zaczyna się senność. Jutro beta.
Udanej niedzieli :)
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, plamienie w terminie okresu to raczej dobry znak bo to objaw prawidłowego zagniezdzenia. Chociaż ja już trzeci raz jestem w ciąży i nigdy plamienia nie miałam.
U mnie z objawów to zmęczenie i bezsenność, ale to raczej że stresu jak to będzie itp

Odnośnik do komentarza
Gość Owca123

Dziewczyny;) to moja pierwsza ciąża wiec mam mnostwo pytan i watpliwości;) w piatek zaczal sie 6tydzien. Od zaplodnienia jakies niecale 3tyg, bo mam pozno owulacje;) czekam na te objawy ale poki co czuje sie dobrze. Tyle się naczytalam o tych poronieniach... tez się boje ale nie mozna myslec o najgorszym ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ann1eee

MoniB a jaka masz różnicę wieku miedzy dzieciaczkami?
Owca ciesz się , że nie masz objawow, oby jak najdłużej! Ciąże z synem przeszlam łagodnie i mam nadzieję na powtórkę bo Mlody ma rok wiec muszę być na siłach. A dowiedzialam sie o ciąży w 7 tyg bo tez objawów nie mialam oprócz braku @

Odnośnik do komentarza

Moja córka ma prawie 5 a syn prawie 2. Oboje z końca kwietnia, mąż też kwietniowy. Teraz będzie listopad, mam nadzieję że jakoś to będzie, ale na pewno fajnie jest wiosna rodzić, bo już jest ciepło i można na spacerki wychodzić. Pewnie teraz to mi się nawet z domu nie będzie chciało wyjść przez pierwsze 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Gość Ann1eee

~MoniB
Moja córka ma prawie 5 a syn prawie 2. Oboje z końca kwietnia, mąż też kwietniowy. Teraz będzie listopad, mam nadzieję że jakoś to będzie, ale na pewno fajnie jest wiosna rodzić, bo już jest ciepło i można na spacerki wychodzić. Pewnie teraz to mi się nawet z domu nie będzie chciało wyjść przez pierwsze 3 miesiące.

Moj synek z marca :) ale teraz sie ciesze, ze bedzie listopad, bo jesli wszystko sie uda to mala różnica będzie między dziećmi, 20 miesiecy, wiec ciezko by mi bylo z 2 takich maluchow wychodzic na spacery. A tak to do marca siedzimy w domu bo u nas cala zime smog ;) a wtedy synek bedzie mial juz 2 latka to bedzie bezproblemowo dreptal, dostawke do wozka sie kupi i bedzie mozna spacerowac ;) jutro ide na bete, mam nadzieję, ze wynik bedzie pozytywny :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...