Skocz do zawartości
Forum

Ból pachwin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem w 22tc i oprócz rosnacego brzucha, bezsenności którą da się przeżyć nie czuje negatywnych objawów ciąży gdyby nie uciążliwy ból pachwin, a może konkretniej więzadeł. Czuję się jakbym przeciążyła się na siłowni, czasami mam problemy przy wstawaniu lub chodzeniu tak ciągnie. Lekarce mówiłam o tym kiedyś jak mniej bolało to powiedziała że to normalne bo wszystko się tam rozciąga. W przyszłym tygodniu mam wizytę to zapytam jeszcze raz bo się martwie a czy któraś z Was tak miała? Jak sobie z tym radziłyscie ?

Odnośnik do komentarza

Ja man okropny bol pachwin tak od 20tyg
Nie moge sie przewrocic w lozku,chodzic,podniesc noge by zalozyc skarpetke
To moze byc rozejscie spojenia lonowego ale mi ginekolog zmierzyl przez usg i mowi ze spojenie jest ok 5 mm
Niech Ci to ginelolog sprawdzi
Ja nadal nie wiem od czego tak boli...Jak lezalam w szpitalu to jakos nie widzialam by babki w 5-6 miesiacu juz nie mogly chodzic wiec denerwuje mnie to gadanie lekrzy ze to tylko ciaza skoro mnie maz musi prowadzic albo w szpitalu to na wozku jezdzilam

Odnośnik do komentarza

Mnie troche dziwi ze po tym jak w nocy wzielam paracetamol i przedwczoraj tez to dzis mnie nie boli-przeciez przeciwbolowy tak dlugo nie dziala na bol,chyba ze zadzialal przeciwzapalnie a to by znaczylo ze jest tam jakis proces zapalny,martwie sie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...