9 miesięcy, ciąża

Ból pachwin

ania517

ania517

Witam,
Jestem w 22tc i oprócz rosnacego brzucha, bezsenności którą da się przeżyć nie czuje negatywnych objawów ciąży gdyby nie uciążliwy ból pachwin, a może konkretniej więzadeł. Czuję się jakbym przeciążyła się na siłowni, czasami mam problemy przy wstawaniu lub chodzeniu tak ciągnie. Lekarce mówiłam o tym kiedyś jak mniej bolało to powiedziała że to normalne bo wszystko się tam rozciąga. W przyszłym tygodniu mam wizytę to zapytam jeszcze raz bo się martwie a czy któraś z Was tak miała? Jak sobie z tym radziłyscie ?

54881 ania517 Kobieta, 28 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~witam

~witam

Ja man okropny bol pachwin tak od 20tyg
Nie moge sie przewrocic w lozku,chodzic,podniesc noge by zalozyc skarpetke
To moze byc rozejscie spojenia lonowego ale mi ginekolog zmierzyl przez usg i mowi ze spojenie jest ok 5 mm
Niech Ci to ginelolog sprawdzi
Ja nadal nie wiem od czego tak boli...Jak lezalam w szpitalu to jakos nie widzialam by babki w 5-6 miesiacu juz nie mogly chodzic wiec denerwuje mnie to gadanie lekrzy ze to tylko ciaza skoro mnie maz musi prowadzic albo w szpitalu to na wozku jezdzilam

ania517

ania517

Wczoraj na wizycie lekarce mówiłam i prawdopodobnie tak jak sama wyczytałam gdzieś są to więzadła które się rozciągają bo macica rośnie a też boli mnie tak że jak się ubieram to mam problem żeby ustać na tej nodze.

54881 ania517 Kobieta, 28 lat, Poznań
MamaJG

MamaJG

Taki sam ból w jednej pachwinie miałam przy pierwszej ciąży. Nie mogłam przewrócić się normalnie w łóżku, bardziej przetaczalam się z boku na bok... Ból trwał do końca ciąży.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13skjokv6i4ux3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

44496 mamajg Kobieta, 33 lata, Suwałki
~witam

~witam

Mnie troche dziwi ze po tym jak w nocy wzielam paracetamol i przedwczoraj tez to dzis mnie nie boli-przeciez przeciwbolowy tak dlugo nie dziala na bol,chyba ze zadzialal przeciwzapalnie a to by znaczylo ze jest tam jakis proces zapalny,martwie sie