Skocz do zawartości
Forum

Pomocy !! :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny.
Mam taki mały problem,bo 9 stycznia gin wykrył mi torbiela na prawym jajniku 2,5cm. Przepisał mi tabletki Duphaston. Miałam je brać przez tydzień i przyjść do niego jak dostanę miesiączke. Potem kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i miałam dni płodne. Czy jest szansa,że jestem w ciąży ? Dodam,że testy ciążowe robiłam 3 razy. Pierwszy zrobiłam 31 grudnia 2016r. i wyszedł negatywny,a torbiel już miałam potem za tydzień zrobiłam następny i wyszedł pozytywny,ale ta druga kreska była taka bardzo blada i za tydzień postanowiłam powtórzyć test jeszcze raz i wyszedł znów pozytywny i też 2 kreski,ale ta druga już była ciemniejsza niż ta poprzednia. Więc torbiel chyba nie ma wpływu na to prawda ?
I dodam jeszcze ,że miesiączka spóźnia mi się już 16 dni ,bolą mnie piersi ,często chodzę do toalety i nieraz chcę mi się wymiotować ale nie mogę. Ale gdyby to było chyba przez tego torbiela to wynik testy ciążowego był by już na początku pozytywny prawda ?

Odnośnik do komentarza

Ja jak poszłam do lekarki i powiedziałam że zrobiłam test i prawdopodobnie jestem w ciąży i chce potwierdzić czy tak jest to usłyszałam że skoro tak pokazał to zapewne tak jest i w badaniu wyszło że ma racje. Dodam tylko że pierwszy test był negatywny w pierwszy dzień po spóźnionym okresie kolejny zrobiłam po 2 dniach i mega 2 kreski. Jeśli chodzi o kwestię tym razem się uda bez zabezpieczenia to możesz facetowi w główkę kazać się popukac. My należymy do tych szczesciarzy co wyznaczyli dni płodne porzucili zabezpieczenia i za pierwszym razem się udało i sami byliśmy w szoku że przez 6 lat nie wpadliśmy. Sorry za wywód ale ciężarne mają dużo czasu. Udaj się do lekarza i jeśli jesteś w ciąży to nie załamuj się tylko poszukaj pozytywną stronę choć początkowo nie będziesz umiała ich znaleźć.
Pozdrawiam
Ania

Odnośnik do komentarza

hihi Ania517 wiem coś o tym - 9 mc i bardzo dużo wolnego czasu ;) my też wpadliśmy a wcześniej miesiąc w miesiąc torbiel, no to się okazało że tym razem nie torbiel, i nadal w głowę zachodzę jak do tego doszło ;)
Milus, torbiele nie dają pozytywnych wyników testów, poza tym są dwa rodzaje torbieli, jeden to niepęknięty pęcherzyk graffa i wtedy chyba ciąży nie ma, chyba że ten pęcherzyk na jednym jajniku a ciąża z drugiego ;) i drugi rodzaj torbieli który może występować przy ciąży. A być może lekarz się pomylił i to co uznał za torbiel to była wczesna ciąża? idź dla potwierdzenia na badanie krwi ale skoro testy pokazują dwie kreski to zapewne to ciąża, i ok. 6-7 tyg od ostatniej miesiączki do gina na usg, już powinno być widać zarodek i być może serduszko :)
gratuluję :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...