Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krysia1989

Milenko, przykro mi :( ja myślę, że 3 dziecko to nie patologia, a doświadczenie i skarbnica wiedzy!

Może chciałabyś napisać coś o pierwszej wizycie u lekarza w ciąży?

Cześć Mery, witaj na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Gość milenka21152

Hej dziewczyny... wizyta przebiegła spokojnie lekarz zalecił badania usg pokazało bijące serduszko. Rozmawialiśmy ze będziemy musieli wcześniej rozwiązać ciążę ze względu na drugie cc przy którym pękła mi macica ,wiec jest osłabiona a przy 3cc nie ma co ryzykować i czekać do końca. Ogólnie sympatycznie ''jak na wizytę u ginekologa;)'' wizytę mam 10 marca obecnie jestem na urlopie do 7 kwietnia wiec staram się odpoczywać ile się da przy dwójce urwiskow;)

Witam nowe dziewczyny im nas więcej tym weselej;)

Jak się dziewczyny czujecie?

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Dziewczyny, zabieracie facetów na pierwszą wizytę u lekarza?

Ja się czuję dobrze, nadzwyczaj dobrze, tylko w pracy ziewam na spotkaniach służbowych. Za to udało mi się już w zeszłym tygodniu odstawić kawę, a myślałam, że to nierealne.

Odnośnik do komentarza

Kasik, Mery witajcie :-)
Życze Wam wszystkim dziewczyny żeby się udało wytrwać w dwupaku do końca i szczśliwie urodzić wasze maleństwa.
Ja na razie nie czuje żadnych ciązowych dolegliwości.
W czwartek wybieram się do endokrynologa a potem może uda mi się wcisnąć do mojej ginekolog na nfz (a jak już się uda na pewno zabiorę męża na każdą wizytę).

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!! Mam na imię Beata i mam 26 lat , mam juz synka w wieku 5 lat i teraz jestem w 6 tygodniu ciąży, serduszko dzidziusia już bije. Moje samopoczucie bardzo kiepskie codzienne mdłości i ból brzucha.

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Mi udało się przełożyc wizyte na troche wcześniej mam w poniedziałek . Ja wybieram sie z mężem - nie wyobrażam sobie, że miałoby być inaczej . Choćby z tego względu, ze ja pewnie bede się troche denerwować i nie wszystko zapamiętam . A poza tym czy Was dziewczyny bardzo boli brzuch? Bo mnie wciąz bardzo - dzisiaj musiałam brać nospe:-(

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny :)
chciałabym dołączyć do Waszego grona, choć pewnie nie będę zaglądać tu codziennie ze względu na brak czasu. W ubiegłym tygodniu zrobiłam test i wreszcie (po wielu miesiącach starań) pokazały się dwie kreseczki :) Ostatnią miesiączkę miałam 2 lutego więc dzidziuś będzie na początek października.
Jestem mamą 3-letniego chłopca (w sobotę ma urodzinki). Przy pierwszej ciąży też korzystałam z tego forum.
Co do objawów, to praktycznie nie mam żadnych - w pierwszej ciąży też nie miałam i gdyby nie to, że z czasem brzuch robił się coraz większy i większy, to mogłabym nie wiedzieć, że jestem w ciąży... :) Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. No ale żeby nie było tak dobrze, to czasami kręci mi się trochę w głowie i bardzo rzadko mam lekkie nudności wieczorami, a ponad to jest ok. Tylko jakoś takie mam dziwne uczucie w dole brzucha jakbym tam jakąś kulkę miała wielkości jabłka no i wszystkie spodnie i majtki mnie uciskają - dziwne, żeby na tym etapie takie odczucia mieć, no ale jest jak jest. Wizytę u lekarza mam na 15 lutego (prywatnie) - mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Całą pierwszą ciążę chodziłam do gin prywatnie i teraz też tak będzie.
A ponadto jestem nauczycielką historii i wos-u w gimnazjum, aktualnie na urlopie wychowawczym.
Chyba trochę za bardzo się rozpisałam... :)
W miarę możliwości będę zaglądać tu na forum. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Róża trzymamy kciuki by fasolka rosła :)

Milenka u mnie pierwsza:)) taka wyczekana :)

Co do objawów to mam napady bólu brzucha takie jak przy @, senność, drażliwosc piersi, i nie wiem czemu ale w pachwinach zrobila mi sie strasznie sucha skóra... czy któraś z Was tez takie cos miała?
jutro ide powtorzyc bete, z wyliczeń mądrych kalkulatorów z google to 5 tydzien :) do lekarza ide dopiero 2 marca

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...