Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Pena a macie juz dziecko, czy o pierwsze sie staracie? Tak naprawdę to pewnie za duza presja i za bardzo chcecie. Znam kilka par, ktore dlugo walczyly i udalo sie dopiero jak zrezygnowali. Wiem, że to strasznie brzmi, bo jak tu zrezygnować z marzenia? Ale moze spróbuj znalezc jakis inny cel w życiu, a wtedy na pewno sie uda. Po prostu bez presji. Tylko to niestety nie jest takie latwe. Tak czy siak trzymam za Ciebie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Ponoć złe samopoczucie na początku ciąży to dobry znak - oznacza, że beta rośnie, a zarodek się rozwija.
Ja się, niestety, dobrze czuję. Bolą mnie piersi, jem jak słoń i chodzę spać między 19 a 20, ale mdłości za bardzo nie mam. Może pojawiły się dwa czy trzy razy i szybko przechodziły. Chyba bardziej je sobie wmówiłam niż rzeczywiście były. A z drugiej strony w pracy jestem taka zajęta, że zapominam, że jestem w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Ja dzisiaj zobaczylam u siebie pierwszy raz w życiu dwie kreseczki na teście ciążowym, ale brzuch mnie bardzo bolal wiec ja panikara pobieglam do lekarza, jeszcze nic nie widać , ale nic zlego sie nie dzieje... ostatnia miesiączka 28 grudnia, ale mam nieregularne cykle wiec nie wiadomo dokladnie który to tydzien jeszcze , na razie mam zrobić bete...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem Magda - 31 lat, jestem już mamą 11 miesięcznej Amelki. Też zobaczyłam parę dni temu dwie kreseczki i wg moich obliczeń jestem w 5 tc, z datą wyliczoną na podstawie ostatniej miesiączki na 10.10. Nie wiem kiedy potwierdzę to u lekarza bo moja ginekolog ma na nfz pierwszy wolny termin w połowie czerwca.

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja nic nie pisze, bo czuje sie strasznie. Mam takie mdlosci, że ledwo funkcjonuje... A tu jutro do pracy matko...

Asia i Irulana witamy :) Asia nic się nie przejmuj - jeszcze jest czas i wszystko będzie widac na usg ;)

Milenka ani myślimy Cię wrzucać :) nie oddamy Cię wrzesniowkom :D

Krysia liczylas tylko z daty miesiaczki czy z dlugosci cyklu?

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Liczyłam tylko z daty miesiączki.

Kurczę, jak czytam o waszych objawach, to trochę zaczynam się martwić.

Ja sikam często i piersi mnie bolą (choć coraz mniej), apetyt mam coraz mniejszy (już nie taki wilczy), ale po mdłościach ani śladu. Częściej za to boli mnie brzuch jak na okres i kłuje coś w lewym jajniku....

Byle do piątku, bo wtedy mam wizytę u lekarza.
A jeśli chodzi o lekarzy na nfz to jakiś horror. Najwcześniejszy jakiego znalazłam proponował termin w połowie kwietnia. Wczoraj przeczytałam, że macierzyństwo w Polsce to wciąż bohaterstwo ze względu na nieprzyjazny system.
Jeśli potem ze żłobkiem, przedszkolem też będzie taki horror jak z lekarzem w ciąży - to rzeczywiście - system w Polsce rodzinie nie jest zbyt przyjazny.

Odnośnik do komentarza
Gość milenka21152

Hej dziewczyny właśnie powiedzieliśmy z mężem mojej mamie... spodziewamy się trzeciego dziecka... a ona nawet nic się nie odezwała spojrzała tylko jak na rodzinę patologiczne i wyszła.... jest mi tak przykro;( bo nawet moja teściowa podeszła i przytuliła powiedziała gratulacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...