Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to od początku (5tyg) jestem na zwolnieniu najpierw przechodziłam zapalenie jelit 10 dni później trafiłam do szpitala z podejrzeniem zapalenia nerek a w szpitalu wyszło że to zapalenie trzustki tam 8 dni leżaczkowania :)
Dzieki bogu wszystko z groszkiem jest w porzątku teraz jestem pod ciagłą kontrolą 3 lekarzy (rodzinnego,ginekologa i gastroenterologa)tym bardziej że w badaniu crp mam cały czas podwyszone wczoraj też byłam na badaniach i widać że się zwieksza to crp a to wskazuje na jakiś stan zapalny dzisiaj idę na 14 do lekarza rodzinnego a jutro kontrola po szpitalna u ginekologa znów zobaczę groszka :D

Z resztą i tak moja praca montera i stania 8 godz w różnych pyłkach metali nie jest odpowiednia dla kobiet w ciaży (z resztą w mojej firmie na 120 pracowników nas kobitek jest z 12 reszta to panowie :P

~MamaJG masz taką piłeczke fajna jak ja i miedzy naszymi terminami porodu jest nie wielka różnica (trzech dni bo daj że) :P

Miłego dzionka wam życze kobitki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09koiqdad11.png

Oliwia 09.05.2005
Oliwier 13.11.2007

Odnośnik do komentarza

Mery92 GRATULUJE :)

Ja z zachodniopomorskiego jestem :)

Też cały dzień głowa mnie boli i to jak :/

Byłam na wizycie u rodzinnego morfologia i crp jest w porządku a podwyszenie crp wynikają z kataru który męczy mnie od kilku dni :) i puki nie jest wyższe jak 10 nie jest naj gorzej jutro wizyta u ginekologa nie moge się doczekać :D

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09koiqdad11.png

Oliwia 09.05.2005
Oliwier 13.11.2007

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny !
Ostatnio nie ma czasu, żeby zaglądać na forum regularnie.
Staram się nie porównywać, ale jak widzę Wasze brzuchy to się zastanawiam czy u mnie wszystko w porządku, bo nic nie widać, chodzę w normalnych spodniach rozmiar 36. Dalej mam mdłości 24h i wieczorno – nocne wymioty. Na szczęście już trochę więcej produktów mogę jeść, bo martwiło mnie to moje dziadowskie odżywianie.
Dzisiaj w Małopolsce była piękna wiosna 19 stopni w cieniu, ale niedawno zaczęło padać.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Tez nie mialam zbyt wiele czasu na forum. A poza tym zle na mnie wplywalo, za duzo sie naczytalam i zaczelam zbyt duzo rozmyslac. Jedyna rada na to to przerwa od internetu i polskiego forum bo nie ma co ukrywac tutaj system opieki jest inny i porownywanie do niczego nie prowadzi.
Ale dzis bylam na 1 usg maly czlowiek ma 13 tygodni i 4 dni i wyglada na to ze ma sie dobrze. Strasznie mu sie nie podobalo ze ktos go podglada:-) fajnie dostac potwierdzenie ze male tam jest i dokazuje.
Termin dalej 1-10.

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Ja też mam mało czasu na forum... Ale od dziś i do końca przyszłego tygodnia odpoczywam na zwolnieniu, bo czuję się niewyraźnie (gardło, katar). Lekarka stwierdziła, że nic się nie dzieje, ale i tak odpoczywam.

We wtorek byliśmy na usg i teście pappa. Wyników testu jeszcze nie ma, ale w usg wszystko dobrze.
Bardzo wzruszająca chwila oglądać tego małego człowieczka.

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

A co do toksoplazmozy, to moja lekarka również powiedziała, że najważniejsze to dokładne mycie owoców i warzyw oraz używanie rękawiczek do prac ogrodowych / przesadzania kwiatków.
Kota ponoć trzeba polizać po pupie, żeby się zarazić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...