Skocz do zawartości
Forum

Chciala bym sie podzielic swoimi rozterkami


Rekomendowane odpowiedzi

Monia2424

Gratulacje!!!
Twój wynik bHCG wynoszący 31 784,9 wskazuje na 4 lub 6 tydzień ciąży (w zależności od jednostki bHCG podanej na wyniku):Śmiech:
Póki co odstaw lek który przyjmujesz, wypoczywaj dużo i uśmiechnij się.
Proponuję odwiedzić gina po drugim terminie miesiączki.

Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg:
3 tydzien - 5 - 50
4 tydzien - 3 - 426
5 tydzien - 19 - 7.340
6 tydzien - 1.080 - 56.500
7-8 tydzien - 7.650 - 229.000
9-12 tydzien - 25.700 - 288.000
13-16 tydzien - 13.300 - 254.000
17-24 tydzien - 4.060 - 165.400
25-40 tydzien - 3.640 - 117.000

pozdrawiam,
Agata

http://lilypie.com/pic/071115/V1v4.jpghttp://m1.lilypie.com/S3aHp1/.png

http://www.alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/9/976266.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli trzeba coś silnego,bo zaczyna się angina,to można Bioparox-na recepte, dziala miejscowo,lepsze to niż ogólnie antybiotyk.Na tabl.do ssania pisze zazwyczaj,że nie wolno,ale to trochę na wyrost.Lepiej unikać Faringoseptu-może spowodować przebarwienia ząbków.Co do wyniku ,to dlatego napisalam,że nie jest pewne w 100%,bo mogą być też inne przyczyny wzrostu hCG,dlatego trzeba sprawdzić,ale też myślę że to ciąża.

Odnośnik do komentarza

Monia2424
Bylam u lekarza w zwiazku z tymi lekami co biore i odeslal mnie do ginekologa.Do ginekologa wybieram sie w wtorek i mam nadzieje ze to nie bedzie za szybko i juz cosik mi powie,oczywiscie licze na dobre wiesci:) Troche mam pech w zyciu bo jestem schorowana ale licze na to ze wszystko bedzie dobrze:)

Bądź dobrej myśli i odezwij sie do nas po wizycie,jesteśmy z Tobą :)

Odnośnik do komentarza

Monia2424
Witam.Bylam dzis u pani ginekolog, z wyniku usg powiedziala ze wlasnie rozpoczal sie ósmy tydzien ciazy:) kazala odstawic wszystkie leki,powiedziala ze do 12 tygodnia ciazy nie wolno zazywac zadnych lekow nawet no-spy. Ja troszke bralam no-spe bo brzuch mnie bolal a teraz troche sie zamartwiam.Wierze jednak ze wszystko bedzie dobrze:)

GRATULACJE i wszystko sie potwierdziło :Psoty:nie martw sie,dbaj teraz bardzo o siebie i cieszcie sie fasoleczką :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Witam:) Chcialam sie poradzic badz zapytac czy wiecie cos na temat choroby zwierzecej? Otorz jestem w 10 tygodniu ciazy a w domu mam 2 duze pieski, gdzie jeden jest alergikiem.Przegladajac rozne stronki w necie natknelam sie ze ta choroba jest bardzo niebezpieczna.Wystraszylam sie troche tym i chcialam sie zapytac czy trzeba miec skierowanie od lekarza na to badanie? czy mozna samemu prywatnie je wykonac w laboratorium? Sadze ze to jest badanie krwi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...