Skocz do zawartości
Forum

Bliźnięta z 2017r.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość beataal

Każdy ból powinien byc konsultowany z lekarzem. Ciąza blizniacza jest ogromnym obciazeniem dla organizmu dzieciaczki moga sie tak ulozyc lub rozpychac ze bol bedzie ogromny ale nic powaznego nie bedzie sie dzialo. To ze wszystko ok potwierdzi tylko lekarz. Moje dolegliwosci juz od ok 16 tyg to ucisk w przełyku, bol piekący nad zebrami, szereg boli skurczowych brzucha-wszystkie ookazywały sie nie grozne.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :-)
Czy są tu jakieś mamusie spodziewające się bliźniąt w 2019???
Ja dziś byłam pierwszy raz u lekarza, zaczęłam 8tc i jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że ciąża jest bliźniacza dwuowodniowa dwukosmkowa... O mało nie zleciałam z fotela :-) Jestem póki co przerażona bo mam już w domku dwulatka <3

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjmy270qj7.png

Odnośnik do komentarza
Gość wózek dla bliźniaków

Cześć dziewczyny. Niektóre dziewczyny pisały jaki wózek najlepszy. Jak dla mnie ABC Design Zoom, porządne koło na każdą drogę i krawężniki a poza tym lekki aluminiowy stelaż, typ tandem czyli jeden za drugim wchodzi do każdej windy, drzwi, sklepu. Testuje od 16 miesięcy i nie zauważyłam żadnych wad:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jestem teraz w 10tc. W 8tc byłam na usg, na początku nie zauważyłam dopiero w domu. Myslicie, że to może być drugi pecherzyk wystający zza pierwszego? Jak się dobrze przyjrzeć to nawet coś na kształt zarodka widać. Jestem po stymulacji jajeczkowania więc to nawet prawdopodobne. Lekarz nic nie powiedział tylko wpatrywał się z otwartymi ustami. Może nie chciał za wcześnie nic mówić skoro niewyraźnie widać? Co Wy na to?

monthly_2018_11/blizniaki-2017r_70422.jpg

monthly_2018_11/blizniaki-2017r_70423.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...