Skocz do zawartości
Forum

proszę o poradę


Gość Kolorowa1233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kolorowa1233

Hej dziewczyny. Mam pewien problem , który nie daje mi spokoju. Chciałabym prosić was o porade. Może ,któraś z was też przechodziła przez coś podobnego. Planujemy z mężem dziecko. Dodam , że niecałe pół roku temu poroniłam i straciłam maleństwo. Staramy się od trzech miesięcy , ponieważ mój ginekolog powiedział , że możemy się już brać do roboty. A więc w końcu ujrzałam na teście dwe kreseczki. Trzy dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Powtórzyłam w ten sam dzień test z innej firmy. Po raz drugi ukazała się druga kreska lecz bardzo blada. Mimo wszystko strasznie się z mężem ucieszylismy. Niestety za dwa dni dostałam okres. Umówiłam się na wizyte u ginekologa. Przepisał mi luteine dopochwowa i kwas foliowy. Zalecił leżenie i nie przemęczanie się. Zazywam luteine juz 4 dzień. Krawienie ustalo po dwóch dniach przyjmowania luteiny. Jutro mam wizytę u ginekologa , ale nie mogę już wytrzymać. Dodam , ze od tygodnia co chwile latam do wc. Chciałabym wiedzieć czy jest szansa , że jestem w ciąży. Czy możliwe jest , ze mimo tego krawienia zarodek nadal znajduje się w macicy. Dodam , że robiłam dzisiaj test ciazowy z porannego moczu , ale niestety nie widziałam nawet bladej drugiej kreseczki . Proszę o poradę bo powoli dostaje na głowę.

Odnośnik do komentarza

Szansa, że jestes w ciąży oczywiście jest. To dość wczesna ciąża (5 tc - dobrze liczę?). Czasem, gdy zarodek zagnieżdża się w macicy wystepuja plamienia czy krwawienia. Test na tym etapie może się jeszcze mylić, najlepiej zrobić betę.

Trzymam kciuki, by wszystko ułozyło sie po waszej myśli. Daj znac co powiedział lekarz.

Odnośnik do komentarza

Marzen@ oczywiście, że test może się mylić, ale Kolorowa1233 pisała, ze wcześniej test był pozytywny - blada druga kreska, a dwa dni później pojawiło się krwawienie, które trwało dwa dni... a zrobiony ponownie test był negatywny, więc... przykro mi, ale moim zdaniem mogła to być ciąża biochemiczna...

Kolorowa1233 - daj znać jak po wizycie! Trzymam kciuki, bym jednak się myliła i byście doczekali się maleństwa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...