Skocz do zawartości
Forum

Przeziernosc karku:(


Rekomendowane odpowiedzi

Na prawdę nie jest źle. Chyba lekarz był oszczędny w słowach? Mi od razu powiedział że wynik niczego nie przesądza. Pomyśl jak musiał mnie załamać wynik 3.1. Okazało się że bakterie w moczu były powodem. Lekarz mi mówił że nawet psujący się ząb może spowodować wysoką przezierność karkową. Nic się nie bój. Twój maluszek potrzebuje spokoju mamusi :) Będzie dobrze!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

Mój lekarz powiedział żeby spokojnie podejść do tematu. Zrobiłam test podwójny i czekajmy na wyniki. Skonsultowalam z innym i uznał ze wynik jest zły i trzeba robić genetyczne z krwi. Ja mam przeczucie ze jest w porządku i poczekalabym spokojnie na krew bo test genetyczny kosztuje ogromne sumy. Ps. Mi właśnie zatrzymały się jednocześnie dwie ósemki.. propo psujacych się zębów.

Odnośnik do komentarza

ToJa8 mamy usg przesiewowe w 16 sierpnia i od 2 tygodni nie sypiam z tego powodu -mam 34 lata i za dużo się naczytałam. Dzisiaj lekarz mi powiedział, że najczęściej osoba wykonująca usg będzie "się asekurowała". Nikt nie zapewni mnie (Ciebie zapewne też to dotyczy), iż jest na 100% dobrze póki nie będzie pewnych wyników z krwi.

Odnośnik do komentarza

Kasiu trzymam kciuki mocno i koniecznie daj znać. Na pewno podzielisz się dobrymi informacjami :) Kabi, masz całkowitą rację. Podczas usg różne rzeczy można wykryć, ale na 100% nikt nic nie powie. U mnie jeszcze wykryli na połówkowym USG torbiele w główce synka- panika straszna a okazało się, że to częsta przypadłość. Torbiele się wchłonęły i wcale nie były groźne. Oczywiście dopiero ginekolog prowadzący moją ciążę mi to wytłumaczył. Tak jak piszesz- w klinice na usg się asekurowali i woleli powiedzieć złe wieści. Grunt to pozytywne myślenie - ono na prawdę dużo daje.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...