Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w pracy tez nie wiedzą i zamierzam sie ujawnić dopiero we wrześniu jak skończę 1 trymestr. Porzednio wiedzieli juz w 7 tygodniu i potem po poronieniu ciężko mi bylo wrócić. Teraz czekam.
Dzis rano bylo mi niedobrze. Zjadlam i jest lepiej. Czekam na 17. Mam pierwszą wizytę u gin.
A libido, tak jak by go nie było ..

Odnośnik do komentarza

herbata przykro mi bardzo :( trzymaj się.
Śniły mi się takie porąbane sny dziś, można by nawet powiedzieć, że koszmary... najgorsza w tych snach była krew na majtkach, aż rano od razu pobiegłam do wc sprawdzić. Pewnie to przez te pobolewanie wczorajsze, dziś jest już na szczęście lepiej. Coś czytałam, że sny ciężarnych są często takie dziwne :D

Moja kierowniczka na początku przeklnęła jak jej powiedziałam, że w ciąży jestem, ale to dlatego, że myślała, że będą już problemy, a ona dzień przed urlopem. Ale dogadałyśmy się, że narazie nic nie zmieniamy, niech sobie spokojnie jedzie. I każdy szczęśliwy ;D

A nasze libido i tak małe, to nie stresujemy się tym, jeśli się zachce, a bedziemy się bać to jest też dużo innych sposobów na "zbicie ciśnienia" :D

Odnośnik do komentarza

Nie przeszło mi jednak to kłucie, 2 razy zabolało mnie naprawdę, nie wiem co myśleć. To taki dziwny ból, trochę jak na @ i czasami jakby kłucie kilku szpileczek. W ogóle jakoś słabo się czuję dziś, zmierzyłam tempkę -36,2, chyba trochę niska jak na ciążę nie?
Może powinnam iść jeszcze raz do gina zanim pójdzie na urlop? A może wyolbrzymiam...

Odnośnik do komentarza

Nein, jesli chcesz być spokojniejsza to moze lepiej idź. Z drugiej strony ja tydzień temu miałam po prawej stronie dość silne kucia, ale przeszły. Tez mnie maartwily bardzo. Dzis u gin mialam usg i z prawy jajnik jest ok z cialkiem żółtym, a pecherzyk ciazowy ma 9 mm:-) za wcześnie żeby bylo widac zarodek. Nastepna wizyta za trzy tygodnie. To będą najdłuższe trzy tygodnie ...

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj kiepsko się czuję, mam brzuch jak balon i tak mnie dziwnie ciagnie nie wiem czy mozna nazwac to bolem. moja corcia wlasnie zasnela wiec po cichu licze na spokojny wieczor bo dzien byl troche zakrecony. tak dla frajdy chcialam wam powiedziec ze moja dzidzia bedzie 24 wnukiem (21 jest na swiecie a troje wraz z moim w drodze) moich tesciow. zarabiscie no nie? wnet mi braknie imion w tej rodzinie. mąż ma 9 rodzeństwa i produkcja wnukow jeszcze sie nie skonczyla. ciekawe na ilu stanie. ale mysle ze do mnie bedzie nalezalo ostatnie slowo bo maz jest najmlodszy z rodzenstwa

Odnośnik do komentarza

Hej witam po weekendzie :) u mnie też objawów raczej brak, aż się zastanawiam, czy to normalne..? My czekamy do wizyty, żeby powiedzieć rodzicom i juz nie mogę się doczekać :D a w pracy też na razie nie mogę powiedzieć, bo u nas nie pozwalają pracować jak któraś jest w ciąży, tylko karzą od razu przynieść l4, a lekarze nie chcą tak wcześnie wypisywać, więc zamierzam dorwać chociaż do II trymestru, jeśli się uda :)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Gratuluję wszystkim szczęśliwym zafalkowanym. Podczytuje Was i tak bardzo chciałabym dołączyć. @ spóźnia się dwa dni ale dwóch kreseczek mi nie pokazuje. Jutro jadę na bete z rana to się wyjaśni czy mogę tu zostać czy niestety nadal czekać na swoje dwie kreseczki.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja od sobotniego wieczoru mam mega delikatne plamki, oczywiście panika, leki od lekarza "na telefon" bo urlop, ale jutro lecę na wizytę, żeby sprawdzić czy ok. Mam fajnego dżina, pisze maile, smsy, odbiera tel. o każdej porze dnia i nocy. Mam nadzieję że moje dwie wisienki mają się bosko.
A objawy w porównaniu z pojedynczą ciążą jakieś mocniejsze. Mam takie spadki energii że ostatnio zasnęłam w fotelu u rodziców na 10 min...Ale chcę więcej i może być tak do kwietnia 2017:) Obym u doktorka na łóżku nie zdrzemnęła się :)

https://www.suwaczki.com/tickers/wnid9vvjxelfeepw.png]Tekst linka[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/ug379vvjmbbyuikr.png

Odnośnik do komentarza

Hej kwietniówki!
Nic się nie martw Wisienka, na pewno jest im cudnie - bez dwóch zdań!
pena89 trzymam mocno kciuki, mam nadzieję, że do nas dołączysz!
misKolorowy ja też wyczekuję do wizyty, oby było dobrze i będę mogła się pochwalić rodzicom!
Ja dziś pierwszy raz wstałam siku w nocy. A tak to tylko kilogramowe cycki mi przeszkadzają.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckai9jcgi48kbqja.png

Odnośnik do komentarza

Hej, pena89 witamy, oby się udało :)
misKolorowy a to jakaś ciężka praca, że nie pozwalają wam pracować?
Ja dziś tak leciutko ten brzuch czuję, ale i plecy w dole coś zaczynają dokuczać. Szperałam po internecie i doszłam do wniosku, że to może być przez to moje nieszczęsne tyłozgięcie.
Wiele kobiet z tą "anomalią" uskarża się na bóle. Muszę wytrzymać jeszcze 2 tyg i tym razem o wszystko się wypytam u lekarza.
Miink u mnie tak samo, normalnie mam małe piersi a teraz olbrzymy i mogę zapomnieć o leżeniu na brzuchu :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, ciężki to był dzień, dużo emocji, jednak nie da się ich wyłączyć w takim momencie...

Pocieszacie mnie, że też nie macie żadnych dolegliwości. Próbuję sobie przypomnieć jak miałam z córką, ale chyba dość szybko, bo jeszcze przed zrobieniem testu zemdliło mnie przy krojeniu fileta i już wiedziałam czemu ;) Teraz brzuch czasem ćmi, piersi bolesne i powiększone, tak jak u Was ;) I powieki ciężkie, ale nie wiem czy to nie kwestia tej cudownej, "letniej" pogody ;)
Ja już powiedziałam najbliższym, dowiedzieliby się na pewno gdyby coś było źle, więc teraz mają zadanie trzymać za nas kciuki :) Pracuję "na swoim", więc będę pewnie tyle ile się da.

http://lbdm.lilypie.com/0IXHp2.png http://lb4m.lilypie.com/dWEAp2.png
Pamiętamy... (*) 23.02.2012.

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Cykl mam nieregularny za to objawy z nim związane dobrze rozpracowane. To drugi cykl, w którym z mężem postanowiliśmy sie postarać o dziecko i od kilku dni moje obserwacje wskazywały dwie opcje - albo miesiączka tym razem mocno sie opóźni albo jest ciąża. Rano zrobiłam test w domniemanym terminie kiedy powinnam dostać okresu no i mam bladą, bo bladą, ale niezaprzeczalnie drugą kreske :) według arcymądrych internetów jeżeli by sie potwierdziło to - to w drugiej połowie kwietnia bym rodziła :)
Nie chce męczyć otoczenia gadaniem w razie czego wiec uznałam że zaloguje się na forum gdzie te tematy są "dozwolone" :D
na ten moment wróciłam z zakupów z drugim testem, innej firmy, na jutro. Zobaczymy. Akurat sie trafiło że mam umówioną wizyte u ginekologa na 25.08 - miało być omówienie mojej cytologii ale mam nadzieje, że będzie usg z potwierdzeniem dzieciątka :)

Hah nie wiem, co tam jeszcze napisać w ramach przywitania:P to moja pierwsza ciąża, jak co :D

Odnośnik do komentarza

Pena89 podkrwawianie nie wyklucza ciąży, także lepiej pooznaczaj hcg. Bywa ze do 4 mc kobieta co miesiąc ma lekie krwawienia jeszcze :)

Nein - dzięki choć póki nie zobacze tego na usg to nie traktuje tego na poważnie :D ogólnie ja należe do osób dość wylajtowanych, tak patrze, że wy od razu zwracałyście uwagę na jakieś objawy -kurcze ja gdyby nie inny rodzaj wydzieliny niż zwykle przed okresem to nawet bym nie wpadła na to by cokolwiek podejrzewac - humor to ja cały miesiąc mam zmienny, cycki zawsze bolą przed okresem, w niczym sie tym razem ten ból nie różni i ogólnie jedynym problemem jaki zauważam na teraz - mój dzień zawsze zaczynał sie od pół litra kawy, a teraz chyba jednak będzie trzeba spuścić z ilościkofeiny :/

Odnośnik do komentarza

aal ja w sumie też już myslałam, że cykl stracony, objawy jak na @, dodatkowo zapalenie pęcherza w terminie owulacji... test zrobiłam, bo w innym temacie tu na forum był szczęśliwy dzień wysypu II kresek. Pomyślałam - ostatni test w tym cyklu. I proszę :D
misKolorowy nie będzie Ci ciężko przez 8 h? Całkiem prawdopodobne że objawy nam jeszcze dojdą, ja się cieszę, że mogę sobie siedzieć w pracy :) czasami wręcz przysypiam.
Kupiłam sobie tą cykorię, ale i tak tęsknię za kawką :(

Odnośnik do komentarza

Nein wszytko zależy jak będę się czuła, zwłaszcza że w pracy wkraczamy w najcięższy sezon w roku, ale od poniedziałku mam prawie 3 tygodnie urlopu, po powrocie zobaczę, czy dam radę pracować. Koleżanka zaszła pół roku temu w ciążę to powiedziała w 9 tyg. i pracodawca kazał jej dostarczyć l4 to dopiero piąty lekarz (oczywiście prywatnie) zgodził się wypisać :/

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Wisienka jedno Ci i tak wystarczy :)

Dziewczyny trzymajcie kciuki. Dostałam dziś antybiotyk i obligatoryjne dwa dni wolnego. Musiałam powiedzieć kierownikowi o ciąży (usłyszałam że strasznie go wkurwiłam, po czym powiedział że tak po ludzku zwyczajnie to oczywiście szczerze gratuluje).
Obawiam się że ciąża przez ten kaszel cholerny może polecieć ;(
Te co umieją się modlić, proszę o modlitwę, a resztę o trzymanie kciuków.

http://www.suwaczek.pl/cache/673b0f16bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9ee138bc50.png

Odnośnik do komentarza

ja chodzę prywatnie do gin i przy pierwszej ciazy od razu chciala mi dac l4. pracowalam na stacji bo dorabialam do studiow i sama mi zaproponowala l4. teraz tez mam zamiar isc od razu jak tylko skonczy mi sie macierzyński zwłaszcza że udzielam korkow to bede miec wystarczajaco obowiązków do samego kwietnia. i dzis z objawow to ból żoładka czy cos takie jakies meczenie przez caly dzien. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...