Skocz do zawartości
Forum

Wytrzewienie jelit :(


Rekomendowane odpowiedzi

przeszłam to samo wiele lat temu ze swoim już dziś nastoletnim synem, można więc powiedzieć, że mam już 15 lat doświadczenia. Kontrole lekarskie, diety, ale da się z tym normalnie żyć. Wszystko zależy od stopnia wytrzewienia i od tego czy dojdzie do niedrożności. Mój syn miał chyba tego najgorszą wersję i ma się dobrze.odezwij się jeśli chcesz frida100@wp.pl

Odnośnik do komentarza

Mam wnuczka 2 latka.....nie było łatwo , trzy operacje....ale teraz jest wszystko super....moze jeść wszystko....rosnie i rozwija sie prawidłowo tylko blizny są dowodem przebytych operacji.
Prosba o kontakt kmnk@o2.pl....opisze wszystko dokładnie i odpowiem na pytania

Odnośnik do komentarza
Gość MonissIgus

Mój synek ma 4 tyg i urodził się z wytrzewieniem. Obecnie znajdujemy się w CZMP w Łodzi, odrazu po porodzie przeszedł operację a teraz sam je i robi kupke. Zaczynał od 1 ml mleka a dzisiaj zjada juz 50. Wszystko jest na dobrej drodze i mam nadzieje ze niedługo do domu.

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka jest w ciąży dzieciątko ma stwierdzone wytrzewienie jelit. Teraz takie moje pytanie; ile czasu przed terminem mialyscie ustalona datę porodu. Pani doktor ustaliła datę 2 dni przed terminem czy to nie za pozno? Miał ktoś tak? Boi się ze zacznie się szybciej A do szpitala ma 2 godz jazdy prawie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...