Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Moni.ka a wiadomo czemu wczesniej poronilas? Pytam bo ja wlasnie podobnie jak Ty poronilam 3 razy. Podobno jest juz diagnoza czemu. Biore garsci lekow i heparyne w zastrzykach. Czy Tobie lekarz tez zalecil? Ja troche plamie. W panice pojechalam wczoraj do szpitala bo dodatkowo plecy mnie bolaly. Myslalam ze juz po wszystkim a tu rowniotki pecherzyk. Pierwszy raz ciaza miala swoj rzeczywisty wiek i bilo serduszko. Tetno 125 wiec chyba nie najgorzej. Zarodek ma juz 6 tyg i 4 dni zgodnie z USG. Zmartwilo mnie tylko "echo kosmowki niejednorodne" czy ktoras z was moze juz tak miala? 21 czerwca ide na moje terminowe usg to moze wtedy wiecej wypytam.

Odnośnik do komentarza

Robiono mi badania pod katem tocznia, antyfosfolipidow Beta-2-GPI IgM ,GPI IgG ,GPI IgA GPI testy wyszly negatywnie na razie. Tez dostaje leki podtrzymujace i na rozrzedzenie krwi. A co bylo dokladnie przyczyna, to nie wiedza takie gdybanie. Ganetyczny problem, problem z kosmowka, setki badan i stres. Dostalam zelazny zestaw. Mam nadzieje ze sie uda. Ja Ci wierze ze sie boisz kochana ale bd trzymac kciuki za Ciebie. Ja dostalam zwolnienie z pracy, mam sie oszczedzac, brac leki, dzis tez mnie troche zaczelo pobolewac bo sie nachodzila po parku i etc. Strasznie sie boje

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23665

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek2706

Witam! Postanowiłam do Was dołączyć chociaż do lekarza idę dopiero w środę. Test robiłam dwa tygodnie temu. W ubiegły poniedziałek beta hcg ponad 880. Dlatego mam nadzieję że potwierdzenie u lekarza to tylko formalność ;-)
Za wszystkie na forum trzymam kciuki, żeby ten czas do lutego upływał spokojnie i bez żadnych problemów!

Odnośnik do komentarza

skarbek28, ja mam nadal takie bóle brzucha. Na początku w 4-5 tyg. nieustające, miesiączkowe bóle. Teraz w 6 tyg. występują co jakiś czas, zwłaszcza wtedy, kiedy jestem zmęczona albo zdenerwowana.
Moni.ka, trzymam kciuki, oby tym razem się udało. Sprawdzałaś przeciwciała? z tarczycą jest ok? jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo sama mam z tym problem i ogromnie się boję, ale póki co to moja pierwsza ciąża, więc mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze
Mama_Lauraa, nam się udało za pierwszym razem, co ogromnie mnie zdziwiło, bo wcześniej czytałam fora starających się i wiedziałam, że to nie jest takie proste jakby się wydawało i może to trwać rok, dwa, a może się w ogóle nie udać. To też mnie zmobilizowało, żeby podjąć starania już teraz i nie czekać, bo młodsza już nie będę;)

Wiem, że nie powinnam się porównywać do innych, ale niepokoi mnie to, że u większości kobiet w 4 tygodniu widać pęcherzyk, a u mnie nic nie było, kreska na teście prawie niewidoczna...do tego te bóle miesiączkowe. Jak już pisałam wizytę mam dopiero 28.06. W piątek poszłam zrobić bete bo już zwątpiłam czy jestem w ciąży. Wynik ponad 13 tys., więc chyba coś tam się rozwija ;)

Odnośnik do komentarza

To i ja witam szczęśliwe przyszłe Mamusie :) u mnie ost @ 1.05 także termin według moich obliczeń to ok. 7 lutego :) test dodatni, beta zrobiona teraz tylko wizyta u gin. I z tym mam problem bo moja gin która prowadziła pierwszą ciążę jest w stanach i ciężko jest mi wybrać innego zaufanego lekarza. A wizytę na NFZ mam dopiero na 15 września *.* eh.. żenada dziewczyny .

Odnośnik do komentarza
Gość Drusia2016

Cześć Dziewczyny :-) i ja dolaczam do Waszego grona. Ostatnia miesiaczka 5 maja, przewidywany termin porodu 9 luty. Dziś beta mi wyszła ponad 12 tysięcy. W zeszłym tygodniu na USG było widać sam pecherzyk. Następną wizyta 23 czerwca. Mam nadzieje ze uda się zobaczyć coś więcej i może nawet serduszko uslyszec :-) to moja druga ciąża. Pierwsza poronilam w lutym. W dziewiątym tygodniu dowiedziałam się ze dzidzia zatrzymała się na siódmym tygodniu i miałam zabieg. Mam nadzieje ze Ta ciąża będzie szczęśliwa. Pozdrawiam Was Wszystkie!:-)

Odnośnik do komentarza

Monnix26 co do suplementow tylko kwas foliowy moj learz twierdzi ze zbyt duzo witamin tez nie zdrowo. Ale zdrowa dieta, duzo warzy, owocow I miesa bo to bogactwo zelaza. Ja tez mam bole tak jak opisujesz szczegolnie popoludniu ale juz jestem przewrazliwiona. I sie wsluchuje w moj organizm. Bo I piersi mam obolale, po jedzeniu mnie mdli. Co do pecherzyka tez nie byl widoczny u mnie w 4 tygodniu ale trzy testy pozytywne I widoczne dosc kreseczki :-) 25 mam kolejna wizyte I mam nadzieje ze juz cos ujze pieknego :-) a moj lekarz mowi ze to sie tak.zdarz ze w 4 tyg nie widac pecherzyka, musi byc bardzo dobry sprzet I fajnie ulokowany. Oj badan krwi mialam pelno od Tocznia po beta - 2 IgG IgM IgA.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23665

Odnośnik do komentarza

Ja jestem troche odmiennym przypadkiem.. ze wzgledu na wczesniejsze poronienia... policzylam i biore 15 roznyych tabletek - glownie witamin. Jesli moge Wam cos polecic to Fembion natal 1. Jako jeden z nie wielu ( nie wiem ktory inny tak ma) zawiera kwas foliowy w w postaci kw. Foliowego i folianow dzieki czemu ma szanse prawidlowo sie wchlaniac (zwlaszcza w przypadku mutacji MTHFR ktora ma ponad 40proc. Spoleczenstwa. Zwykly kwas foliowy w przypadku takiej mutacji nie bedzie sie wchlanial. Poniewaz problem dotyczy duzej czesci spoleczenstwa nie zaszkodzi brac wlasnie tego suplementu.

Odnośnik do komentarza

ja na zwolnienie poszłam od razu wcześniej (3 poronienia) nie brałam żadnego zwolnienia.
Teraz postawiłam wszystko na jedną kartę i chciałam dać sobie prawdziwą szansę. Zresztą na razie na tym zwolnieniu pozostane. Strasznie dużo śpie, mam problemy z jedzeniem, mdli mnie, pobolewa brzuch i mam lekkie plamienia, więc na razie przy takiej decyzji pozostane. Gdyby nie mój bagaż doświadczeń pewnie bym normalnie pracowała..

Odnośnik do komentarza

Penduka strasznie trzymam kciuki , żeby tym razem się udało !
A co do tego spania i jedzenia to miałam podobnie ale w pierwszej ciąży. Wracałam z pracy i przesypialam pół dnia, ciągle mnie mdlilo, mało jadłam przez co byłam wiecznie zmęczona. Ale na pocieszenie powiem Ci że po 3 miesiącu wszystko minęło i do końca ciąży czułam się bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...