Skocz do zawartości
Forum

Tokofobia - paniczny lęk przed porodem


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki marzen@ za info o kwestii szkoły rodzenia, może mi się to przydać gdybym jednak musiała rodzić naturalnie- szczególnie że na ostatniej wizycie lekarz i położna bardzo mnie namawiali żebym poczytała sobie o ZZO przy porodzie drogami natury zamiast się upierać na cc. Na razie mi się to nie widzi, ale przecież w końcu dzidziuś będzie musiał jakoś przyjść na świat...
O narkozie przy cesarce wiem, tylko tak sobie "marzyłam".
Justyna92 dziękuję za słowa wsparcia i Twoją historię, nie czuję się osamotnioną histeryczką i na pewno będzie mi łatwiej na wizycie u psychiatry!

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49k6nlr0ggvt61.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvno02eycm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
Jakiś czas temu znalazłam klinikę psychomedic dla swojej przyjaciółki która cierpiała na ogromny lęk związany z porodem. W tej klinice lekarze psychiatrzy wypisują zaświadczenia do porodów przez cesarkę. Kompletnie bez problemu się to odbyło, co więcej nawet była lista lekarzy, którzy przy nie zagrożonej ciąży wydają takie zaświadczenia przez wizyty online więc nie trzeba jeździć. Z tego co wiem zaświadczenie wtedy wysyłają pocztą.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowalili

Boże widzisz i nie grzmisz. Dawniej można było tylko rodzić normalnie dziecko tzn naturalnie i jak baba nie chciała to w ciążę nie zachodziła. A teraz same księżniczki tylko wymyślają sobie choroby by dziecka nie urodzić i iść na łatwiznę poprzez zabieg . A kolejna wymyślona choroba to depresja by się dzieckiem nie zajmować i każdy żeby tylko skakał koło królewny. Tylko te dzieci na tym cierpią bo leniwe madki mają...

Odnośnik do komentarza
Gość annalena

Cześć dziewczyny!
Jakiś czas temu znalazłam klinikę PsychoMedic gdzie lekarze psychiatrzy wypisują zaświadczenia do porodów przez cesarkę. Moja najlepsza przyjaciółka miała straszne lęki i szukałam dla niej. Kompletnie bez problemu się to odbyło, co więcej nawet była lista lekarzy, którzy przy nie zagrożonej ciąży wydają takie zaświadczenia przez wizyty na SKYPE dla kobiet w całej Polsce. Załączam Wam link Tekst linka

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota7485

Jeśli potrzebujecie zaświadczenia do cesarskiego cięcia o tokofobii to możecie skorzystać z video konsultacji u psychiatry. Zaświadczenie przesyłają pocztą lub mailem, konsultacja może odbyć się w twoim domu lub na oddziale ginekologicznym. Wystarczy, że wejdziecie na platformę psychomedic.online - wyskoczą kalendarze specjalistów, dzięki którym łatwo umówicie się na video konsultacje.

Odnośnik do komentarza
Gość ewa74857485

Jeśli potrzebujesz zaświadczenia do cesarskiego cięcia o tokofobii możesz skorzystać z video konsultacji u psychiatry.

Zaświadczenie przesyłają pocztą lub mailem, konsultacja może odbyć się w twoim domu lub na oddziale ginekologicznym.

Wystarczy, że wejdziesz na platformę psychomedic.online - wyskoczą kalendarze specjalistów, dzięki którym łatwo umówicie się na video konsultacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...