Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie styczniowe Mamy:) U mnie wczoraj na teście II kreski. Termin porodu ok 10-13.01.2017. Niespodziewanie, ale bardzo się cieszę. Mam synka, który za tydzień skończy rok, także też nieduża różnica wieku będzie. Wizytę mam jutro i zastanawiam się czy to nie za wcześnie natomiast muszę szybko potwierdzić ciążę ze względu na to, że biorę leki i muszę ustawić odpowiednią dawkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uvfxmkc8vebv0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5ejuswdklg.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny !
Jak cudownie się czuję, że mogę do Was dołączyć !
3 maja test - blada kreska
4 maja test - blada kreska
5 maja test - mocniejsza druga kreska

To trochę śmieszne, ale po prostu nie mogę w to uwierzyć ! Bardzo się cieszę! To moja pierwsza ciąża, więc wszystko bardziej przeżywam :) Bałam się, że po 7 latach stosowania tabletek anty będę miec problem z zajsciem, ale udalo sie w 4 cyklu :)

Dziś robiłam HCG - wynik 385,30.
Zaczął mi się 6 tydzień ( od daty ostatniej miesiączki ).
W poniedziałek będę się umawiać na wizytę.

Fajnie wiedzieć, że jest nas więcej :) I cieszymy się wszystkie z naszych fasoleczek...
Nawet nie zdajecie sobie jaki mam mętlik w głowie. Radość, euforia,strach,obawy...I sto pytań w głowie ;)
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będę tutaj z Wami aż do szczęśliwego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

A macie jakieś dolegliwości ?
Bo mnie 2-3 dni bolał brzuch jak na okres,a teraz mam tylko nabrzmiałe piersi (ale nie bolą bardzo) i od jedzenia mnie odrzuciło...wszystko smakuje jakoś tak bezpłciowo :D A rano to wręcz muszę się zmuszać, bo wszystko mi w gardle staje... :/
Wszystko co słodkie poszło w odstawkę... ( mogłoby tak zostać do końca :P )

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Jak cudownie się czuję, że mogę do Was dołączyć !
3 maja test - blada kreska
4 maja test - blada kreska
5 maja test - mocniejsza kreska
To trochę śmieszne, ale po prostu nie mogę w to uwierzyć ! Bardzo się cieszę! To moja pierwsza ciąża, więc pewnie wszystko bardziej przeżywam niż kobiety, który zostaną mamami po raz drugi :) Bałam się, że po 7 latach stosowania tabletek anty będę miec problem z zajsciem, ale udalo sie w 4 cyklu :)
Dziś robiłam HCG - wynik 385,30.
Zaczął mi się 6 tydzień ( od daty ostatniej miesiączki ).
W poniedziałek będę się umawiać na wizytę.
Fajnie wiedzieć, że jest nas więcej :) I cieszymy się wszystkie z naszych fasoleczek...
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki mam mętlik w głowie. Radość, euforia,strach,obawy...I sto pytań w głowie ;)

A macie jakieś dolegliwości ?
Bo mnie 2-3 dni bolał brzuch jak na okres,a teraz mam tylko nabrzmiałe piersi (ale nie bolą bardzo) i od jedzenia mnie odrzuciło...wszystko smakuje jakoś tak bezpłciowo :D Rano to wręcz muszę się zmuszać, bo wszystko mi w gardle staje...
Słodkie poszło w odstawkę... ( mogłoby tak zostać do końca :P )

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będę tutaj z Wami aż do szczęśliwego rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Gość jasani

Cześć dziewczyny, ja też jak wszystko dobrze pójdzie to urodzę w okolicach 21.01. Na 1 usg jeszcze nie byłam. Licząc od 1 dnia ostatniej miesiączki to byłby mój 6 tydzień. Tylko problem w tym, że wiem dokładnie kiedy nastąpiło poczęcie. Więc jest to dopiero 4 tydzień. Z dolegliwości to na razie tylko powiększone i nabrzmiałe piersi, które przestają mieścić się w dotychczasowych stanikach... na początku czułam kłucie i ciągnięcie w prawej pachwinie, ale przeszło. A i strasznie mam ochotę na orzechy-migdały, nerkowce i laskowe :) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :)

Odnośnik do komentarza
Gość beti12

cześć dziewczyny!
ja dzisiaj zrobiłam test i ujrzałam dwie kreski :)
spodziewałam się tego a dziś się upewniłam.
z moich obliczeń to 6 tydzień,od ostatniej miesiączki a termin na 7 stycznia.
moj pierwszy objaw to ból piersi- okropny, taki, że nawet spać na nich nie mogę a mycie sprawia ból.. no i zmęczenie, mogłabym spać i spać a zwlaszcza po południu, czasami mam zgagę i troszkę pobolewa brzuchol ale nie jak na okres, tylko zakuje albo lekkie ciągnięcie.
pozdrawiam i sciskam was wszystkie!;-)

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia25jr

Czesc dziewczyny ja bede testować w tym tygodniu ale mam nadzieje ze w końcu pojawia się dwie kreseczki tak upragnione :) wiec wtedy też bede miec termin na styczeń jak na razie troszkę bola mnie piersi i tak jakoś dziwnie pobolewa mnie brzuch ....

Odnośnik do komentarza
Gość Makdalenga

Ja się nie mogę uuz doczekać wizyty w poniedziałek u lekarza (znaczy o ile mnie przyyjmnie bo będę się wpychać bo nie ma terminów a obdzwonilama moja miejscowoasc i 3,do okola!) mam nadzieje ze wszystko ok :) dopiero po potwierdzeniu przez lekarza będziemy informować rodzinke :p uhhh chyba tym sie stresuje najbardziej xd

Odnośnik do komentarza

O widzę, że nas sporo przybywa, witajcie ;-)

Carollex - z objawów to ja mam tylko dziwny apetyt, albo jem wszystko albo prawie nic. Mdłości brak. No i brzuch mi mocno wypycha, ale to druga ciąża, wiec szybciej będzie widoczna ;-)

jasani - ciążę liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, nie od poczęcia :-) termin na 21.01? Trochę późno, masz bardzo długie cykle? Ja jestem w 6 tc, kończę go powoli, a termin będzie 6-8 stycznia. Sprawdź może jeszcze raz ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kw2inl59m.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8jir8ytx9.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki carollex, ja miałam@ 10.04 to mam nadzieję, że moja beta urośnie;-) chociaż brzusio pobolewa, a innych objawów brak.oczywiście od 4 dni straszne przezíębienie. Mam nadzieję, że dołączą tu dziewczyny z forum ,, czekając na dwie kreseczki':-)

Odnośnik do komentarza

Na innym forum dziewczyny pisaly,ze maja hcg powyzej tysiaca,wiec nie wiem czy u mnie jest ok...Pani w laboratorium pytala sie mnie czy badanie ma byc jako test ciazowy czy ciaza jest juz stwierdzona, to powiedzialam,ze jako test. Czy ktoras z Was moglaby mi sprawdzic w ktoryn tyg. ciazy jestem wg norm hcg ? Bo nie ukrywam,ze mnie to martwi. A do lekarki bede dzwonic dopiero jutro. Mam nadzieje,ze zrozumiecie moja wscibskosc,ale to "moj pierwszy raz" :)

Odnośnik do komentarza

Makdalenga - też miałam okres 31 marca :) Według internetowego kalkulatora mój termin to 7 styczeń 2017, ale wcale bym się nie obraziła gdyby moje dziecko urodziło się 23 grudnia - w moje urodziny :) Zawsze w terminach porodu jest margines błędu +/- 2 tygodnie, więc wszystko się może zdarzyć :D Ale kiedy by się nie urodziło i tak będzie koziorożec - tak jak ja ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny martwię się... Wszędzie czytam, że dziewczyny miały wyższą betę w 4-5 tyg. Takie normy podało moje laboratorium:

Kobiety w ciąży:
- tydzień ciąży: - HCG+beta mIU/ml:
3 5,8 - 71,2
4 9,5 - 750
5 217 - 7138

Więc jak to jest ze mną...? Pęcherzyk się nie rozwija ? Mój wynik z 6 maja to 385,30.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika86

Carollex możliwe ze do zagnieżdżenia doszło trochę później stąd niska beta. Jak długie masz cykle? Bete najlepiej powtórzyć po 48h. W prawidłowej ciąży powinna wzrosnąć o przynajmniej 66%.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika86

W takim razie nie ma co się martwić na zapas i powtórzyć bete :-)
Jutro też jadę robić to badanie. Dwa testy pozytywne. W styczniu poroniłam wiec ostrożnie podchodzę do tej ciąży i bardzo się martwię. Tak bardzo bym chciała żeby wszystko było ok...

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja... :( Szczególnie, że to moja pierwsza ciąża i wszystko mnie niepokoi. Mam nadzieję, że los nie szykuje mi żadnych nie miłych niespodzianek...Przepraszam za wścibskość, ale rodzina wiedziała, że poroniłaś ? Bo mnie właśnie ten strach powstrzymuje przed tym, żeby powiedzieć mamie i siostrom.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika86

Choć poroniłam w 9 tc to nikomu z rodziny o ciąży nie mówiliśmy. Od początku badałam bete i na początku miałam piękne przyrosty. Wiec dałam sobie spokój aż do wizyty u lekarza gdzie wyszło że pęcherzyk jest mniejszy niż powinien na ten okres ciąży (znałam dokładny termin owulacji). Lekarz zalecił mi powtórzenie bety i po wynikach juz widziałam ze coś jest nie tak. Za mało urosła. Potem znowu powtórzyłam i juz byłam pewna że poronie bo przyrosty były słabe.
Dlatego teraz tez będę badać bete. Stresuje się ale wiem też że na nic nie mam wpływu. To moja trzecia ciąża. Pierwszą donosiłam mimo, iż też miałam stres na początku bo plamiłam przez dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro Monika86 :( Ja chyba nie będę badać bety. Do póki nie zaczęłam tego wszystkiego czytać to byłam spokojna, a teraz się tylko niepotrzebnie denerwuję i mam mętlik w głowie. Jeśli coś złego ma się stać, to i tak nic na to nie poradzę. Niestety...Pójdę do lekarza i wtedy się wszystkiego dokładnie dowiem. Kiedyś kobiety nie robiły żadnej bety i jakoś żyły.

Odnośnik do komentarza
Gość Makdalenka

im mniej wiesz tym lepoiej spisz;p w opierwzej ciąży było mi łatwiej nie wiedziałam wilu rzeczy i byłam spokojniejsza.Tym razem juz jestem bardziej doswiadczona i niespokojna:) ale dziewczyny bedzie dobrze trzymam kciuki :)

carollex - jutro ide do lekarza to mysle poznam termin wyliczony wg niego.. na 12 stycznia wyliczyła mi aplikacja w telefonie woiec to tak z przymróżeniem oka ale w pierwszej ciazy taka aplikacja akurat idealnie mi wyliczyła co do dina;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...