Skocz do zawartości
Forum

Uczucie "ciężkich" nóg a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. Jestem w skończonym 11 tyg. O dzidzie staraliśmy się prawie 2 lata, mam jedną stratę za sobą. Bardzo uciążliwym dla mnie objawem jest uczucie ciężkich nóg. Jeśli leżę to jest ok, jeśli troszkę więcej posiedzę czy pochodzę na wieczór bardzo bolą mnie nogi. Zgłosiłam to mojej gin, wysłała mnie na konsultacje do dr od naczyń krwionośnych. Wczoraj miałam robione usg żył, które nic nie wykazało. Lekarz zaproponował rajstopy uciskowe profilaktycznie. Nadal szukamy przyczyny. To już nie chodzi, że jest to dla mnie uciążliwe, ja to przecierpie, chodzi mi o dzidzie. Boję się, żeby jej to nie zaszkodziło. Czy miałyście takie bóle? Dodam, że biorę acard, encorton, Luteinę, kwas foliowy, magnez i żelazo.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Ja miałam i nadal mam. Zdecydowanie podkolanówki uciskowe pomagają! To w żaden sposób nie wpływa na mojego synka, pięknie rośnie i dokazuje w brzuchu :)

Od 2 trymestru możesz też smarować nogi balsamem na ciężkie nogi z Tołpy. I trzymaj jak najczęściej nogi wyżej niż serce, gdy leżysz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...