Skocz do zawartości
Forum

Paznokcie żelowe/hybrydowe/tytanowe


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ze tak. Należy unikać akrylu ale to już staroc;)
W pierwszej ciąży nosiłam non stop żel french na paznokciach a teraz w drugiej mam cały czas hybryde.
Nie popadajmy w przesade jak to powiedział mój gin.
Ciąża to nie jest czas kiedy kobieta ma wyglądać jak straszydlo nie malować sie, nie chodzić do fryzjera czy nie malować paznokci.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Hybrydy w ciąży [reklama usunięta] nie są groźne, tak wiec mozecie sobie jak najbardziej malować tak paznokcie. Sama nie robię sobie hybryd na paznokciach u rąk ale nie wybrażałam sobie w ciązy nie robić sobie pedicure. Chodzilam na niego do gabinetu spa. Na miejscu miałam nie tylko zrobienie hybrydy ale również opracowanie skóry u stóp. 

To na co warto jest zwrócić uwage to

jakość lakieru hybrydowego,  musi być to lakier w dystrybucji polskiej czyli bezpieczny jeśli chodzi o skład

jak rownież o profesjonalizm gabinetu kosmetologicznego oraz przeprowadzoną tam dezynfekcję. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Każda kosmetyczka powie że hybrydy można robić w ciąży. To przeciez czysty zysk😂 Ciąża to stan immunosupresji, sama w sobie może sprzyjać czerniakowi. Korzystając z lamp UV zwiększa się ryzyko czerniaka paznokci. I niestety jest to prawda. Za kilka, kilkanaście lat to będzie wysyp tego. Osobiście zrezygnowalam w ciąży z hybryd. Już nie mówiąc o tym jaka to jest chemia. A zmywacz z acetonem.....mniam, mniam dla dziecka. Poza tym inne szkodliwe substancje lotne. Poczytajcie sobie artykuły co znaleziono w mleku matek karmiących. Są tam substancje znajdujące się w kremach, pomadkach, cieniach do powiek i innych kosmetykach. Myślę, że każda z nas powinna sama sobie odpowiedziec czy warto narażać na to dziecko. Ja osobiście jestem zwolenniczka w ciąży fajnych ciuchów, fryzury i ładnej biżuterii, ale to tylko moje prywatne zdanie 🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie niedoczynność tarczycy plys dlonie suche jak papier i tak samo się robilo. Pomimo, że stylistka naprawdę dobra i nie miałam jej nic do zarzucenia.

Może być też tak, ze sama metoda robienia paznokci nie jest dobra. Tutaj można znaleźć poradnik z dokładnym wytłumaczeniem każdego kroku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...