9 miesięcy, ciąża

Mdłości w ciąży po każdym posiłku

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Tomussssd

~Tomussssd

Wymioty i BRADZO DOBRZE bo właśnie organizm się oczyszcza z toksyn dziewczyny......na przyjęcie dziecka a organizm chce go przyjąć w zdrowym organizmie.... . Czy jesteście takie głupie żeby tego nie wiedzieć!!!!!!!!!!!

~DietetykNaWalizkach

~DietetykNaWalizkach

Może uda mi się coś pomóc, ponieważ jako dietetyk kliniczny zajmuję się tematem zdrowego odżywiania w ciąży, a także walką z dolegliwościami ciążowymi za pomocą zdrowej żywności :) Spróbuj jeść mniejsze, a częstsze posiłki. Zarówno pusty żołądek jak i przejedzenie może nasilać dolegliwości. Spróbuj pić napar z imbiru - wielu kobietom pomaga. Dobrze sprawdzają się również suche przekąski, np. wafle ryżowe, sucharki, migdały. Pamiętaj również o odpowiednim nawodnieniu.

~misia77

~misia77

~Tomussssd
Wymioty i BRADZO DOBRZE bo właśnie organizm się oczyszcza z toksyn dziewczyny......na przyjęcie dziecka a organizm chce go przyjąć w zdrowym organizmie.... . Czy jesteście takie głupie żeby tego nie wiedzieć!!!!!!!!!!!

te twoje wypociny sa co najmniej głupie organizm się oczyszcza to nie detox.Można się odwodnic tak jak ja i wylądowałem na 3 dni w szpitalu jeśli sa mdłości non stop nie wolno tego bagatelizować wiem coś o tym bo mój siostra jest ginekologia nie pisz głupot i nie wprowadzają w błąd

Delicata

Delicata

Zgadzam się co do naparu z imbiru, mi pomaga. Generalnie z jedzeniem mam problem, bo jak cokolwiek biorę do ust, to od razu robi mi się niedobrze, ale staram się jeść przynajmniej małe porcje.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice