Skocz do zawartości
Forum

Co na rozstępy?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nisska99

Z wlasnego doświadczenia polecam olejek Bujana. Oleje ujedrnia ciało, ma przeciwstarzeniowe własciwości. Dla mnie odkrycie roku, naprawdę to skuteczny środek. Używałam podczas ciąży na rozstępy , zaraz po i powiem wam moja skóra wygląda jak dawniej. Jest bezpieczny nawet dla alergików, ma nawet własciwości antybakteryjne, dla podraznionej skóry z jakimiś zmianami.

Odnośnik do komentarza
Gość dwudziestka

jak któraś chce dbać w ciązy o figurę to niech się zasanowi czy wogóle warto jej zachodzić znam wiele dziewczyn które po urodzeniu dziecka róznie wygladają nie tak jak przed ciążą ,ja osobiście przytyłam 20 kg a potem jakoś szybko mi te kil. spadły sporo ruchu i bieganiny przy takim paluszku praca ciążą i odchudzanie to feee moja szfagierka znacznie młodsza odemnie tez tak robiła w ciąży niechciała być gruba a na dodatek paliła i piła kawę i tto po kilka szklanek dziennie i tez efekt jest urodziła przed czasem sporo zanizona waga dziecka a potem to ciągle jakieś chorowite wiadomo z czego z mamy głupoty

Jeśli chodzi o rozstępy to mozna je usunąć ale jedynie laserem. Na zabiegi laserowe chodziłam do pani doktor Raczkowskiej w Krakowie https://www.raczkowska.pl/
Kosmetyki raczej tutaj nie pomogą.

Odnośnik do komentarza

Ja używam Mustela ładnie , delikatnie pachnie i ma naturalne składniki, cena ok jak bym kupiła za 15 zł to miałabym wrażenie że nie zadziała 🙄 na razie jestem w 12tyg więc nic nie widać zobaczymy czy się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Hey dziewczyny, 

Jestem drugi raz w ciąży, w pierwszej ciazy smarowalam sie moze od 4 miesiaca jak nie później i oczywiście nie systematycznie ale brak roztepow 😁 teraz w 2 ciazy od samego początku (5 tydzień) zaczelam smarowac się oliwka dla niemowlat i palmers, teraz kupilam z rossmana oliwke dla kobiet w ciąży z babydream oraz palmers ( drugie opakowanie) 

Ktos wyżej napisal, żeby ktos sie zastanowił nad ciaza jak się martwi o figure czy roztepy. Uważam, ze to błędne myślenie. Jeżeli ktos dba o siebie to bedzie sie martwił ale po to sa kosmetyki albo ewentualnie później jakies zabiegi... 

Ja jak urodzilam Synka to odrazu brzuszek mi zszedł, a na drugi dzień po porodzie brzuch byl jak przed ciąża i ktos gdyby nie wiedzial, że urodzilam to by nie wiedzial bo tak dobrze wygladalam. Takze dziewczyny nie stresujcie sie, głowa do góry 😁

Odnośnik do komentarza

Balsam Kokosowy Pahwash z mango jest rewelacyjny

Naturalny z oleju kokosowego i masła mango, ma pełno witamin i środków odzywczych ale wszystko naturalne bo nie ma zadnej chemii w nim, Skóra jest po nim cudowna i niesamowicie pachnie mango ale to taki naturalny zapach że mi wogóle nie pasował ( a żadnych perfum nie mogłam uzywać )

Ja jestem nim zachwycona

Odnośnik do komentarza

Na rozstępy to nie pomogą żadne kremy - nie dajcie się naciągnąć. Tylko profesjonalne zabiegi są w stanie usunąć rozstępy i to warto inwestować. Ja byłam na laserowym usuwaniu rozstępów w SClinic w Warszawie i już po jednym zabiegu widać było ogromną różnicę. Rozstępy były o wiele bledsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...