9 miesięcy, ciąża

Co na rozstępy?

Celcia 91

Celcia 91

Witajcie. Jestem już w piątym miesiącu ciąży i do tej pory smarowałam się balsamem z firmy Ziaja. Niestety ale nie zadziałał bo pojawiły mi się rozstępy na piersiach i udach. Co polecacie do smarowania na rozstępy?
Pozdrawiam

46416 celcia-91 Kobieta, 28 lat, Lidzbark Warmński

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Grocik

Grocik

Ja od samego poczakupu jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży stosuje mustella na rozstępy. Przyznam szczerze ze nie wierzyłam w jej działanie poza tym miałam już trosze rozstępów które pojawiły się w okresie dojrzewania na piersiach i posladkach. Byłam pewna że mi to nie pomoże bo jeśli mam skłonności do rozstępów to raczej żaden krem nie pomoże. Teraz jestem w 9 mcu ciazy a na brzuchu ani jednego rozstępy jedynie na pośladkach dosłownie kilka wiec jestem bardo zadowolona choć cena jest bardzo wysoka naprawdę polecam.

--

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

44304 grocik Kobieta, 34 lata, Krakow
Katusia911

Katusia911

O skore w ciazy najlepiej dbac od samego poczatku, inaczej zadne kremy nie pomoga. Ja od 15 tc stosowalam Pharmaceris Mama, a teraz jestem w 36tc i codziennie wmasowuje w uda, posladki, brzuch i piersi oliwke do masażu Penaten Mama i poki co jest ok. Chyba juz sie nic nie porobi :)

47884 katusia911 Kobieta, 30 lat, Vogtsburg
dietetykwciazy

dietetykwciazy

Ja teraz stosuję pharmaceris (w superpharmie ostatnio była promocja- kupiłam zestaw krem p/ rozstępom do biustu + oddzielny do ciała) za ok. 50 zł. Jeżeli chodzi o jakość to wydaje się być dobry- szybko się wchłania, możliwie pachnie, skóra jest nawilżona a rozstępy nie pojawiają się. Niestety strasznie szybko się kończy :/ Wcześniej stosowałam palmersa ale chłopak narzeka na bardzo intensywny kakaowy zapach (znowu się wysmarowałaś? :D)

47875 dietetykwciazy Kobieta, 28 lat, warszawa
Isabel85

Isabel85

Ja od poczatku ciazy stosuje Bio Oil i jestem zachwycona..zadnych rozstepow nie mam a skora jest bardzo sprezysta i gladka, smaruje cale cialo codziennie po kapieli a dodatkowo brzuszek i piersi rano. Dostpeny w Polsce w aptekach. Polecam :)

• th_co-na-rozstepy_38286.jpg
48586 isabel85 Kobieta, 34 lata, Bristol
madzia_m

madzia_m

Ja używam olejku na zmianę z mleczkiem firmy Babydream fur Mama. Kosmetyki te dostępne są w Rossmanie. Cena około 14 zł za 250 ml produktu. Natomiast do zakupu skusił mnie skład produktów. Same naturalne olejki, bez konserwantów, olejów mineralnych, parabenów i substancji rakotwórczych. Polecam

48794 madzia-m Kobieta, 33 lata, Śląsk
Aniap27

Aniap27

Ja od 12 tygodnia ciazy używałam zwykłej oliwki dla dzieci, potem kremu z bielendy - seksi mama, a od dwóch miesięcy używam zwykłego kremu do ciała oliwkowego z biedronki i jak na razie 33 tydzien nie mam ani jednego rozstepu... Ale myślę, ze to nie chodzi tylko o kremy czy olejki tylko predyspozycje organizmu, tepo wzrostu brzuszka, Ja jestem szczupła a i brzucha też nie mam bardzo dużego jak na ten wiek ciazy więc to moze też jest powód braku rozstępów. ..

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

51142 aniap27 Kobieta, 30 lat, kraków
~Kamila222

~Kamila222

Moim problemem były zawsze rozstępy, w okresie dojrzewania za szybko urosłam, więc rozstępy pojawiły się szybko, największe występowały pod kolanami, co sprawiało, że wstydziłam się zakładać sukienkę lub spodenki. W internecie znalazłam Klinikę, byłam bardzo ciekawa czy mogą mi pomóc, bardzo miła Pani udzieliła mi informacji przez telefon i zaprosiła na konsultację, bez zastanowienia zgodziłam się. Pani Anetka przeprowadziła konsultację i sierdziła że jestem idealną kandydatką do przeprowadzenia zabiegu laserem IPIXEL. Bardzo się bałam, ale dzięki jej profesjonalnemu podejściu strach przeszedł. Zabieg był szybki i mnie osobiście nie bolało. Po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Po drugim rozstępy stały się prawie niewidoczne, a po trzecim nie mam śladu. Jestem zachwycona Kliniką, profesjonalizmem obsługi oraz najwyższej jakości sprzętem, na pewno będę do niej wracać i polecać znajomym.