Skocz do zawartości
Forum

Pomocy !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Jestem w 5 miesiacu ciąży i potrzebuje Waszej pomocy. Lekarka zrobiła mi wymaz z pochwy i wyszło, że mam paciorkowca. To niby nic strasznego, ale gdy poszłam do apteki zrealizowac recepte na globulki, stracilam pewnosc. Kobieta z apteki powiedziala ze jeden ze skladnikow leku Augumentin może wywołac uczulenie i wstrzas, dlatego tez nie wyda mi leku dopoki nie podpisze zgody. Poprostu zdebialam.
Zadzwonilam do lekarki z apteki. Lekarka (ginekolog oczywiscie) zaczela sie denerwowac co to za apteka, ze przejdzie sie porozmawiac z szefem, bo leki te sa powszechnie stosowane na oddziale ginekologicznym i położniczym i nikomu nic nie dolega i niepotrzebnie mnie strasza. Zapłaciłam za globulki, ale teraz obawiam sie ich wziac. Ogolnie lekarka ma dobra renowe i pomogła wielu kobieta.

Czy ktoras z Was brala moze Augumentin? Prosze o pomoc :(

http://www.zapytajpolozna.pl/cache/e99edfca67c158d25e987e3b94303495-a2776eb62aafe3c436295925607615d6.png

http://www.zapytajpolozna.pl/cache/c28bbe5ad7c5481aad66ab5983ca29e1-13cb11489f094dd5982c8c04be33436c.png

Odnośnik do komentarza

Anikleo86
Witam wszystkich :)

Jestem w 5 miesiacu ciąży i potrzebuje Waszej pomocy. Lekarka zrobiła mi wymaz z pochwy i wyszło, że mam paciorkowca. To niby nic strasznego, ale gdy poszłam do apteki zrealizowac recepte na globulki, stracilam pewnosc. Kobieta z apteki powiedziala ze jeden ze skladnikow leku Augumentin może wywołac uczulenie i wstrzas, dlatego tez nie wyda mi leku dopoki nie podpisze zgody. Poprostu zdebialam.
Zadzwonilam do lekarki z apteki. Lekarka (ginekolog oczywiscie) zaczela sie denerwowac co to za apteka, ze przejdzie sie porozmawiac z szefem, bo leki te sa powszechnie stosowane na oddziale ginekologicznym i położniczym i nikomu nic nie dolega i niepotrzebnie mnie strasza. Zapłaciłam za globulki, ale teraz obawiam sie ich wziac. Ogolnie lekarka ma dobra renowe i pomogła wielu kobieta.

Czy ktoras z Was brala moze Augumentin? Prosze o pomoc :(
ja też miałam paciorkowca, ale lekarz stwierdził, że dostane antybiotyk dożylnie podczas porodu i to wystarczy...jak to on stwierdził "mniejsze zło"

Odnośnik do komentarza

Anulka
Anikleo86
Witam wszystkich :)

Jestem w 5 miesiacu ciąży i potrzebuje Waszej pomocy. Lekarka zrobiła mi wymaz z pochwy i wyszło, że mam paciorkowca. To niby nic strasznego, ale gdy poszłam do apteki zrealizowac recepte na globulki, stracilam pewnosc. Kobieta z apteki powiedziala ze jeden ze skladnikow leku Augumentin może wywołac uczulenie i wstrzas, dlatego tez nie wyda mi leku dopoki nie podpisze zgody. Poprostu zdebialam.
Zadzwonilam do lekarki z apteki. Lekarka (ginekolog oczywiscie) zaczela sie denerwowac co to za apteka, ze przejdzie sie porozmawiac z szefem, bo leki te sa powszechnie stosowane na oddziale ginekologicznym i położniczym i nikomu nic nie dolega i niepotrzebnie mnie strasza. Zapłaciłam za globulki, ale teraz obawiam sie ich wziac. Ogolnie lekarka ma dobra renowe i pomogła wielu kobieta.

Czy ktoras z Was brala moze Augumentin? Prosze o pomoc :(
ja też miałam paciorkowca, ale lekarz stwierdził, że dostane antybiotyk dożylnie podczas porodu i to wystarczy...jak to on stwierdził "mniejsze zło"

Ja taz mam paciorkowca i tak kolezanka mam dostac antybiotyk w trakcie porodu ma byc wszystko OK.Poniewaz przebywam w Anglii i porod tez ma sie tu odbyc troche mnie to nie pokoilo.Bedac w PL w 5 miesiacu ciazy biegalam po lekarzach ginekologach w celu sprawdzenia wiarygodnosci tych lekarzy tu i co zaden lekarz nie zalecil mi leczenia w trakcie ciazy tylko w trakcie porodu.Pozdrawiam ja jestem dobrej mysli ze wszystko u mnie dobrze sie skonczy jestem 33tc i juz nie moge doczekac sie mojego malenstwa.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...