9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mamusiaszczesciara

Mamusiaszczesciara

No i tytaj sie z g odze z kolezanka jesli usg wychodzi prawidłowo zaryzykować raczej nie po owinnas jesrem za nifty.
Co do pappa u mn i e biochemia wyszla nieprawidlowa ale przy podtrzymaniu ciazy kiedy bierzesz tabletki ma p r a w o wyjsc nie haloo ja odpuscilam bo moj lekarz super gosc i odrazu mowil jsk juz rob nifty.

--

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

58445 mamusiaszczesciara Kobieta, 41 lat, Sopot
Mamusiaszczesciara

Mamusiaszczesciara

Bedzie dobrze Bacha glowa do gory.

--

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

58445 mamusiaszczesciara Kobieta, 41 lat, Sopot
Bodzia85

Bodzia85

Dziewczyny odświezam temat.
Napiszcie co u Was?

Ja jestem w podobnej sytuacji. Mam 33 lata. W 13 tygodniu drugiej ciąży( obecnie jestem w 15) robilam badania prenatalne, usg wyszlo dobrze, w piątek telefon - test pappa ryzyko ZD 1:187, zaproponowali amniopunkcję. Nie znam dokładnych wyników, nie wyslali ich jak dotąd. Doktor powiedzial tylko tyle. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Wiem ze setki kobiet mialo podobną sytuację do mojej. Ja boję sie ryzykować i nie poddam sie temu inwazyjnemu badaniu. Jutro zamierzam zrobic test Nimfty.
Trzymajcie kciuki.
Mam nadzieję ze u Was sytuacja rozwiązała sie pomyślnie.

59064 bodzia85 Kobieta, 34 lata, Ruda Śląska
Załamana22

Załamana22

Cześć dziewczyny, odebrałam wczoraj wyniki pappa i jestem totalnie załamana. Wysokie ryzyko zespołu edwardsa 1:80 :( na usg prenatalnym wszystko wyszło prawidłowo :( od razu zrobiłam nifty, czekam na wyniki. Dzisiaj idę na konsultacje z innym lekarzem, który jest genetykiem, strasznie się boje. Ogólnie jestem zdrowa, mam 33 lata, to moja pierwsza ciąża. Myślicie ze tarczyca mogła wpłynąć na mój wynik ? Mam guzki, ale nieaktywne, hormony w normie, żadnych leków nie przyjmuje. Jest ktoś tutaj kto tez miał taki wynik a mimo tego urodził zdrowe dziecko ??

59103 zalamana22 Kobieta, 34 lata, Lublin
~Caro84

~Caro84

Pappa to tylko statystyka wiec nie ma się co nakręcać tylko spokojnie poczekać na wynik Nifty. U mnie na usg wyszło zwiększone nt, ale wynik Nifty Ok. Dopiero teraz jak maleństwo podroslo to lekarz stwierdził, ze prawdopodobnie ma torbiele boczne szyi i to one zawyżyły pomiar. A co się stresu najadłam to moje ;). Tez mam 33 lata i czekam na pierwsze dziecko.
Dajcie znac jak Wasze wyniki. Trzymam kciuki!

Bodzia85

Bodzia85

Dziękuję Wam za odzew. Podaje swoje wyniki biochemii:
Wolne B-hCG 3,381 MoM
PAPP-A 0,751 MoM
Nt. 2.00 mm przy Crl 68,7

Wyniki Nifty ok 13 marca.

Mocno wierzę ze wszystko będzie dobrze. A moj synuś zdrowy ( lekarz to stwierdzil na usg )

Bodzia85

Bodzia85

Bodzia85

Zalamana. Dziekuje.
Czytalam kilkakrotnie ze tarczyca ma wplyw na wyniki. Sama mam guzka, choc podobno nieaktywny i nic nie robi, tsh w normie. Ale kto tam wie.

Trzymam kciuki takze za Ciebie !