9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kaan

~Kaan

Cześć dziewczyny. Piszę tu pierwszy raz. U mnie NT w 11 tc 3,2 - 3,3mm, cała reszta wszystkie parametry wzorowo. Biochemia beta pappa wyszły ok. Mam 27 lat. Dla T21 ryzyko wyszło 1:330 czyli pośrednie, dla T13 i T18 niskie, każde sporo poniżej tysiąca. Zrobiłam Nifty w 14tc- wynik prawidłowy, ryzyka w miliardach. Później USG połówkowe z echem serca dzecka, później USG IIItrym- wszystko po kolei idealnie. Aktualnie 35tc, odliczam już do porodu. "Kupiłam spokój" na pół roku ciąży za 2400zł i nie wyobrażam sobie jak bym miała funkcjonować bez wiedzy uzyskanej dzięki Nifty, te pieniądze nie mają żadnego znaczenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia, trzymajcie też za nas kciuki;)

~Nowa37

~Nowa37

Cześć dziewczyny. Jestem na forum nowa. Ale zdążyłam go już przeczytac kilka razy. W piątek byłam na badaniach prenatalnych. I tak jak usg wyszło super. To krew popsula wszystko, dodając do tego mój wiek 37 lat prawdopodobieństwo ZD wyszło 1:5☹️ jeszcze tego samego dnia zrobiłam test NiFty i teraz czekamy na wyniki.

~Nowa 38

~Nowa 38

Cześć Nowa 37, ja też czekam na wyniki. Mam nadzieje, że u mnie i u Ciebie wyniki popsuły nasz wiek. Ja odliczam dni do otrzymania wyników z testu NIFTY. Dobrze, że jest takie forum, gdzie dziewczyny opisały swoje historie to mnie podtrzymuje na duchu, że u większości wszystko skończyło się dobrze.

~Nulka89

~Nulka89

Trzymam za Was wszystkie kciuki! Ja jestem po dwóch poronieniach, w 8 t (puste jajo), w 5t (biochemiczna) a teraz w 6 tyg ciąży żywej

Kasia199p

Kasia199p

Hej dziewczyny. U mnie test pappa wyszedł 1:58 tragedia dla mnie po paru latach starań... Od stresu wyladowalam na dwa tygodnie w szpitalu krwawienie bol brzuszka masakra... Aktualnie jestem po teście harmony... Czekam na wynik dzis mija 8 dzień roboczy... Czekanie mnie rozwala... Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki testu... Pozdrawiam.

60546 kasia199p Kobieta, 29 lat, Szczytno
~Mila 35

~Mila 35

Tez czekam na wynik nifty - dziś mija 6 dzień roboczy ( nie liczę dnia pobrania )
Usg super biochemia fatalna ( w pierwszej ciąży identycznie )
Czasem humor super ale są napady strachu ogromne i trudno funkcjonować

~Nowa37

~Nowa37

Mila35 - pierwsza ciąża zakonczyła się szczęśliwie? :). Ja robiłam test w poniedziałek więc muszę jeszcze trochę poczekac.

~Mila35

~Mila35

Tak pierwsza ciąża miała identyczna pappa tj bardzo wysoka beta białko na poziomie 0,5 usg idealne
Robiłam wówczas nifty i potwierdziło się po porodzie - zdrowy chłopak ( zatem nie zawsze wysoka beta to dziewczynka )

Teraz to wręcz kopiuj wklej jezeli chodzi o wyniki i liczę ze to moja cecha osobnicza choć nie wiem czy to możliwe nerwy są okropne No i lekarz widzi ma usg dziewczynę

Oboecalam sobie po pierwszej coazy nie robić pappa tylko od razu nifty ale ze skończone 35 to zrobili na NFZ i mam teraz okrutne nerwy