9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

KasiaKasia83

KasiaKasia83

Ja co prawda nie robiłam Pappa od razu wiedziałam, że zmąci to mój spokój umysłowy, jak wyjdą mi ryzyka chorób genetycznych, chociażby, że względu na mój wiek-skonczone 35 lat. Szczerze, to nie bardzo rozumiem nawet o co chodzi z tym beta hcg i jakie są tego proporcje. Mój lekarz prowadzący ma w gabinecie aparat usg bardzo dobrej jakości. Zrobił mi usg prenatalne, wszystko wyszło dobrze. NT 1.2, kość nosowa obecna, chociaż długości nie mierzył, przepływy w sercu też były ok, odwód głowy i inne też. Zrobiłam od razu tego dnia nifty- wynik prawidłowy. Więc wszystkim martwiącym się po wyniku Pappa, życzę wytrwałości w czekaniu na nifty. Przejrzałam całe to forum i każda z kobiet po Pap popadała tu w oczekiwaniu na nifty a wynik wyszedł dobry. Jakbym nie mogła zrobić nift z powodu finansów, to Pappa bym wcale nie robiła, bo wiem jak bym zwariowała po wyniku. Wolałabym bazować tylko na usg wykonanym u dobrego lekarza.

60466 kasiakasia83 Kobieta, 36 lat, Lublin
~Nowa 38

~Nowa 38

Lekarz wysłał mi skorygowane wyniki po teście Paap-a. Może któraś zobaczyć czy miała podobnie.
wolne bhcg - 2,370 MoM
Paap-a - 1,085 MoM

~Mika52

~Mika52

Wynik powinien być w okolicy 1 mom. Masz trochę wyższe beta hcg, ale bialko ok ;) Twoje wyniki nie są złe.

~Nowa 38

~Nowa 38

Mika52 dziękuje za odpowiedź. Zawsze to małe pocieszenie dla mnie, zobaczymy co wyjdzie na Nifty.

~Mika52

~Mika52

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ja beta miałam ponad 3 mom, a pappa 0,45 czyli za niskie. nifty i badanie polowkowe wyszło prawidłowo:)

~Nowa 38

~Nowa 38

Mika52 - kochana dziękuje, naprawdę duże wsparcie mam od Ciebie. Wiesz ja się jeszcze pocieszam tym, iż czytając na różnych forach doczytałam się, że przy dziewczynkach te wyniki przeważnie są kiepskie, a usg wstępnie pokazało dziewczynkę. Ponadto zaleca się, aby mamy na badanie PAAP-A przyszły zrelaksowane i wypoczęte, a niestety ja przed badaniem całą noc nie spałam, rano nie mogłam się zebrać, bo młodsza córka odstawiała mi cyrki, a jak już wyjechałam z domu to zatrzymała mnie Policja, także na badanie nie pojechałam ani zrelaksowana ani wypoczęta. W Poniedziałek mam wizytę u mojej ginekolog jestem bardzo ciekawa co ona mi powie na te wyniki. Pocieszam się jeszcze tym, że gdyby nie te badania z krwi to samo usg wyszło ok, wszystkie ryzyka były niskie, a skierowanie na paap-a dostałam tylko ze względu na wiek.

moniss90

moniss90

Nowa ja mam dokładnie tak samo jak Ty z prenatalnego z tym że ja Paapy nie robiłam bo nawet mój gin stwierdził że to bardziej zaburzy wynik teraz we wtorek będę robić nimfte ze względu na to święto. Najgorsze będzie czekanie na wynik..

60354 moniss90 Mężczyzna, 29 lat, olkusz
moniss90

moniss90

Nowa 38 ja mam dokładnie tak samo jak Ty z prenatalnego z tym że ja Paapy nie robiłam bo nawet mój gin stwierdził że to bardziej zaburzy wynik teraz we wtorek będę robić nimfte ze względu na to święto. Najgorsze będzie czekanie na wynik..

60354 moniss90 Mężczyzna, 29 lat, olkusz
~Nowa 38

~Nowa 38

Moniss, a ja właśnie wróciłam od swojej ginekolog, była bardzo zdziwiona wynikiem, szczególnie przeziernością, bo dzisiaj sama zmierzyła i wynik wyszedł 1,8 mm. Jadę w Czwartek na badanie Nifty i potem czekanie...bardzo bym chciała, żeby wyniki były szybciej, bo to czekanie mnie wykończy...

glammour

glammour

Odniosę się do wyniku pappa. Moja przyjaciółka robiła badania prenetalne, pomimo przeziernosci ok. Ryzyko skorygowane trisomii 21 wyszlo 1:340. Zdecydowała sie na harmony i wyniki wyszly ok. Corcia urodzila sie zdrowa. Ja najpierw zrobię pappa, jesli cos bedzie nie tak wtedy dopiero nifty. W mnie wiek też 35.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfe6hhid3ub7jd.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22nuay3aec2scsm.png
https://www.suwaczki.com/tickers/atdcru1dftjoawgf.png

53154 glammour Kobieta, 36 lat, Śląsk