9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Yzaa

~Yzaa

Ja robiłam NIFTY w Warszawie i czekałam 6dni roboczych. Telefonicznie pani zadzwoniła że wynik prawidłowy. Telefon dostałam o 16.45 ;)

KasiaKasia83

KasiaKasia83

Ja jestem w Lublina. No i nie zadzwonili dzisiaj do mnie z wynikiem :( 6 dzień roboczy...

60466 kasiakasia83 Kobieta, 35 lat, Lublin
~Marz79

~Marz79

Oni mają czas do 9 dni roboczych ale mam nadzieję że jutro już będziesz miała wynik i to prawidłowy

~Molea

~Molea

Kasia, nie martw się będzie dobrze! Nikt cię tak nie rozumie jak my, które tez czekałyśmy. Czekanie jest najgorsze, będziemy przez to krócej żyły! Ale dobre wyniki są bezcenne! Trzymam kciuki!

KasiaKasia83

KasiaKasia83

Bardzo się cieszę. Krew pobierałam 1.08 a trafiło do laboratorium 3.08, pewnie dlatego, że krew pobrana po godz.17. Kobieta nie chciała mi przez telefon powiedzieć jaki wynik, tylko, ze jest i trzeba przyjechać. Więc biorę męża, wsiadam do samochodu na słońcu co stał, rozgrzany do 100 stopni w środku i popędziliśmy. Telefon miałam przed godziną 13. Pani powiedziała, że jakby był zły wynik dodałaby, ze jest wynik i wymaga konsultacji lekarskiej. Bez tej formułki znaczy, że jest ok. Mąż szczęśliwy, że chłopak będzie, już wybierał imię w domu. Szczerze, ja liczyłam na dziewuche ale przyjmuję, co Bóg dał, ważne, że zdrowe. W ktorych tygodniach według OM jesteście obecnie?

60466 kasiakasia83 Kobieta, 35 lat, Lublin