9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Marz79

~Marz79

Hej dziewczyny
My dzisiaj odebraliśmy wyniki Nifty prawidłowy- będzie dziewczynka. Czekaliśmy 5 dni roboczych.
U nas USG prawidłowe nt 1,9 reszta parametrów też ale z racji wieku ryzyko 1:98,po teście pappa beta 4,6 mom a białko 2,100 ryzyko 1:208 nie zdecydowaliśmy się na amniopunkcje za duży strach.

~Basia BB

~Basia BB

Ja testu z krwi Pappa już nigdy nie zrobię, ten wynik tylko zasugerował, ze moje dziecko może być obciążone choroba genetyczna... na szczęście okazało się ze nie ... po teście Nifty. Może ten test Pappa jest po to, zeby namieszać w głowach i wykupić test droższy tj. Nifty. A test Pappa kosztuje niewiele wiec tyle kobiet go robi.. a potem laboratoria genetyczne zbierają żniwo.

KasiaKasia83

KasiaKasia83

Dziewczynki, ja krew pobrałam 1.08 o godz . 17 w Lublinie w CM Chodźki, jak myślicie kiedy wniki? Ja Pappa nie robiłam, usg genetyczne było, które nic nie wykazało, krew zrobiłam ze względu na swój wiek, w tym roku skonczyłam 35 lat. Cała chodze.

60466 kasiakasia83 Kobieta, 36 lat, Lublin
KasiaKasia83

KasiaKasia83

Kurcze tak liczyłam, że może dziś albo jutro, dziewczyny tu pisały że nawet 5 czy 6 dni roboczych. Czekam pod telefonem jak głupia...

~Marz79

~Marz79

KasiaKasia83 Ja krew też miałam pobraną 1.08 o godzinie 11.00 a wynik dostałam wczoraj telefonicznie koło 12.00 Na wyniku pisze: data otrzymania materiału 2.08. Myślę że dzisiaj albo jutro już powinnaś mieć wynik ale widzę że to zależy od miasta bo niektóre dziewczyny czekały ponad 10 dni

KasiaKasia83

KasiaKasia83

Już się nakręcam oczywiscie, że jak trwa to dłużej to zapewne coś jest nie tak... a od czego to zależy, że jednym mowią przez telefon a innym nie? Mi np. Pani w przychodni mowila ze wynik będę musiala odebrać od nich z przychodni po ich telefonie, że już jest dostępny. Niektore z Was pisały, ze na maila dostały.

~Marz79

~Marz79

Mi pani powiedziała że jak zadzwonią i powiedzą że wynik jest do odbioru tzn. że jest prawidłowy, a jak że wynik jest do odbioru z konsultacją lekarza tzn.ze jest nieprawidłowy

~Basia BB

~Basia BB

Mi w Gdańsku powiedziała, ze wynik prawidłowy i wysłała go na maila :) nie ma różnicy w jakim mieście się to robi - i tak Wszytkie próbki tego samego dnia są wysyłane do wawy - a w laboratorium znajdują się dzień od pobrania krwi. Wiec myśle, ze termin oczekiwania zależy od ilości próbek i tyle.