9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~xyza

~xyza

Zestresowana bardzo wlasnie dlatego ze pappa jest tylko szacowaniem czyli badaniem stezen odpowiednich hormonow w krwi nie robilam go tylko od razu nifty, mimo wzorowego usg 1 trym. W nifty oddzielana jest krew dziecka do badania i to ona jest brana pod uwage w wyniku a nie jak w pappa stężenie teoich hormonow ciążowych ktore moga mocno namieszać. Nam lekarz bardzo ladnie to wytlumaczyl i w sumie wyszlo tak ze mniej stresow bo nie wiadomo jak z pappa by wyszlo a zaoszczedzilismy tez jakies 250 zl.

~zestresowana bardzo

~zestresowana bardzo

xyza dziekuje Ci za odpowiedz, a powiedz, czy wiesz skad te beta hcg moze byc tak wysokie?

~xyza

~xyza

Wg mojej wiedzy wynik moze zaburzyc przyjmowanie niektórych lekow oraz hormonow podtrzymujacych ciaze lub niestety realna choroba Malenstwa. A jak wynik z usg? NT? Jest bardzo duzo niewiarygodnych wynikow z pappa. Ile masz lat? Co mówił na wyniki dr?

~zestresowana bardzo

~zestresowana bardzo

xyza, tak przyjmuje duphaston 2x dziennie od 6 tyg. ciązy. Mam 30 lat. moj lekarz prowadzacy mowil, ze to na pewno nie ze wzgledu na duphaston, ale nie wiem czemu polowa lekarzy mowi ze moze byc przez to, a polowa ze nie. w usg wszystko idealnie. nt, kosc nosowa widoczna, wszystko w normie. pierwsza ciaza przebyta tez z duphastonem, ale wyniki pappa perfekcyjne i coreczka zdrowa - dzis 3 lata. Lekarka genetyk mowila jeszcze , ze baaardzo wysokie te BETA i zeby zbadac tarczyce, ale jeszcze nie zdazylam , skupilam sie na nifty, jutro zrobie tarczyce.

~Akemi

~Akemi

Ja miałam bardzo wysoka betę(na początku jak w 5 miesiącu)w ciąży bliźniaczej

~xyza

~xyza

Masz racje z ta tarczyca. Przypomina mi się jak dr mowil ze tez zaburza wynik i ogólnie "inne hormony co szaleja w ciazy" moga dawac falszywe wyniki. Niestety w wielu kwestiach zdania ginekologow sa podzielone. Jeden mowi tak drugi zupelnie inaczej. Poczekasz kilka dni na wynik nifty i bedziesz sie juz tylko cieszyc ciaza. Tym bardziej ze usg ok.

~zestresowana bardzo

~zestresowana bardzo

Akemi z tego co wiem, w ciazy bliziaczej nie ma nawet norm, beta moze byc jakie chce w gore...
xyza , no tak pozostaje czekac, dam znac wszystkim jak tylko sie czegos dowiem ...

~Akemi

~Akemi

W normalnym badaniu z krwi.Tak napisałam bo pomyślałam że może być to pomocne

~Dominika28L

~Dominika28L

Xyza mam prosbe napisz jakie Ci wyszło dokładnie to beta hcg ? Ja wczoraj zrobiłam nifte i czekam, a jak Twój wynik napisz proszę? Zestresowana bardzo jak u Ciebie? Ja miałam ryzyko z pappa 278:(