9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Yannizz

Yannizz

Gdzie w krakowie mozna tanio wykonac test nifty lub harmony? mozecie polecic jakas placowke?

55465 yannizz Kobieta, 37 lat, KRK
Reneta

Reneta

Ja jestem po teście NIFTY i z tego co wiem cena jest wszędzie taka sama gdyż docelowo krew trafia do tego samego laboratorium. Ja zapłaciłam niecałe 2400 zł... Akurat w moim przypadku pośrednikiem było laboratorium z Gdańska ale krew oddałam w Słupsku skąd kurierem została wysłana do Warszawy. Wszystko załatwiałam przez telefon.

55473 reneta Kobieta, 40 lat, Słupsk
Merrysue088

Merrysue088

Ja płaciłam 2300zł w przychodni ginekologicznej Arka na ulicy Królowej Jadwigi 15 w Krakowie. Z tego co się orientowałam - a wykonałam chyba z kilkadziesiąt telefonów to tam jest najtaniej.

55466 merrysue088 Kobieta, 41 lat, Kraków
~Mdddm

~Mdddm

Cześć dziewczyny i jak Wasze wyniki ??? Dlaczego zdecydowałyście się na rent esy ? Pytam bo sama nad nim rozmyślam, i jak wyszły wam wyniki ?! pozdrawiam

~Speedy

~Speedy

Cena testu jest różna, w zależności od placówki, w której się go wykonuje. Lista placówek jest na internetowej stronie NIFTY (http://www.nifty.pl/gdzie-mozna-wykonac-test), a na pytania można dostać odpowiedź bezpośrednio na fanpage NIFTY na facebooku (https://www.facebook.com/TestNifty/).

~Caro84

~Caro84

Ja po Usg genetycznym przy nt 5,8 jutro wybieram się na Nifty. Co prawda amniopunkcja i tak mnie nie ominie, ale chce wiedzieć wcześniej co mnie czeka. Cena testu to 2250 zł, ale jak dowiadywałam się w innym miejscu to była nawet 2400.

~zestresowana bardzo

~zestresowana bardzo

Hej,
u mnie beta hcg czterokrotnie przekraczajace norme i 1:418 ryzyko ZD. wyszlam z wynikiem testu pappa zalamana. dlatego wczoraj zrobilam nifty. tak sie boje, to jest nie do opisania. bardziej boje sie, ze wynik nawet najbardziej zadawalajacy mnie nie uspokoi , bo pappa zasialo we mnie takie watpliwosci, ze chyba do porodu sobie z nimi nie poradze...